Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Proporcja VAT: kłopotliwe 500 zł


wróć do serwisu Księgowość Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 tośka

tośka

    Nowy użytkownik

  • Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 maj 2012 - 09:30

Czy limtu 500 zł muszę pilnować w trakcie roku, czy też dopiero na koniec roku ? Nadmieniam, że w m-cu kwietniu VAT niepodlegający odliczeniu przekroczy juz 500 zł. ( art.90 ust.10 pkt 1 ustawy o VAT)



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych