Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Tax Care - Pewien program inwestycyjny?? Proszę o info.

Tax Care TaxCare Inwestycja Lokata program inwestycyjny

wróć do serwisu Moja Firma 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 06 maj 2012 - 18:00

Witam.Doszły mnie słuchy o pewnym "Super" programie inwestycyjnym. Nie wiem dokładnie na czym on polega dokładnie, ale w telegraficznym skrócie. Firma Tax Care proponuje zainwestowanie środków na czas 10 lat: 4,500zł wpłacamy od razu, przez kolejne 10 lat co miesiąc wpłacamy ok. 100zł ratę. Po szybkim obliczeniu wyszło mi to na kwotę zaokrąglając 21 tyś. zł Po 10 latach Tax Care obiecuje nam 50 tyś zł czyli 29tyś zarobku. Tyle wiem z opowiadań. Jestem tym zainteresowany, ponieważ brzmi to nad wyraz interesująco.Czy ktoś z was tam inwestuje? Jakie są wasze opinie itd??Pozdrawiam.Łukasz.

#2 Guest_stefan

Guest_stefan
  • Goście

Napisano 20 maj 2012 - 10:51

tax care to ściemniacze trzeba na nich uważać, w moim przypadku udają głupa wyciągneli dane a póżniej udają że dzwonią do mnie tylko ja nieodbieram telefonu więc to moja wina że niemożna dokończyć transakcji , ba nawet kuriera do domu obiecywali a 3 miesiąc mija i nic.Oczywiście mnie to spotkało w tax care Gliwice- pan michał piwowar i szefowa tego oddziału, nawet moja opiekunka z idea banku nieumiala nic załatwic.Ostrzegam przed nimi

#3 Guest_Inwestor

Guest_Inwestor
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2012 - 10:43

Drogi Łukaszu.

Produkt, który Ci zaproponowano to najprawdopodobniej produkt finansowy oparty na pareto. Do dziś dzień jeszcze nikomu nie udało się na tym zarobić. Fajnie to wygląda na wykresie, a wiadomo, że wykres można sobie sporządzić wedle uznania. Produkty finansowe oparte o pareto są jednymi z najgorszych - oczywiście dla klienta, nie dla firmy Tax Care. Tak więc odradzam Ci inwestowanie w ten sposób. Jeżeli masz trochę oszczędności i chcesz odkładać regularnie, to polecam mbank i SFI - zapytaj o ten produkt. Nie ma tam żadnych ukrytych opłat i prowizji. Biorą za zarządzanie jakiś procent, ale w porównaniu do kosztów Pareto, Skandii, Aegona itp wychodzi to kropla w morzu.

Jeżeli produkt, który Ci zaproponowano to coś innego niż pareto, to unikaj tego jak ognia. Przy miesięcznej składce 100 zł prowizje tych złodziejskich instytucji przyniosą Ci od -10 do -20 % strat na inwestycji przy tak malutkiej składce (100zł).

Musisz wiedzieć jeszcze o prowizji dla Tax Care, która jest gigantyczna, a za nią płacisz Ty.

Na rynku są pewnie podobne produkty jak SFI mbanku, ale ja korzystam z tego. Polecam Ci zakupić jednostki funduszy obligacyjnych - najlepszym obecnie jest UNI Obligacji Nowa Europa. Są też inne fajne, ale jak się nie znasz, to możesz inwestować w ten jeden.

Pozdrawiam i powodzenia w inwestowaniu bez złodziejskiej prowizji Tax Care, Skandii, Aegona, Nordeii i innych Dołączona grafika

#4 kadrowiec

kadrowiec

księgowy, kadrowy i inspektor BHP

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1118 postów

Napisano 01 lipiec 2012 - 21:04

Każde akcje i obligacje są ryzykowne nawet jak samemu się inwestuje. Raz się zyska a raz straci. Więc jeśli jakaś firma "obiecuje" konkretną kwotę to poproś o pisemne zobowiązanie wypłacenia takiej kwoty. Nie dadzą.

#5 Guest_JackJack

Guest_JackJack
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2012 - 14:00

Witam.Doszły mnie słuchy o pewnym "Super" programie inwestycyjnym. Nie wiem dokładnie na czym on polega dokładnie, ale w telegraficznym skrócie. Firma Tax Care proponuje zainwestowanie środków na czas 10 lat: 4,500zł wpłacamy od razu, przez kolejne 10 lat co miesiąc wpłacamy ok. 100zł ratę. Po szybkim obliczeniu wyszło mi to na kwotę zaokrąglając 21 tyś. zł Po 10 latach Tax Care obiecuje nam 50 tyś zł czyli 29tyś zarobku. Tyle wiem z opowiadań. Jestem tym zainteresowany, ponieważ brzmi to nad wyraz interesująco.Czy ktoś z was tam inwestuje? Jakie są wasze opinie itd??Pozdrawiam.Łukasz.

Polecam wątek: http://forum.infor.p...ktos-o-tym-wie/Może da Ci to trochę światła na tematy zwiazane z nimi.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Tax Care, TaxCare, Inwestycja, Lokata, program inwestycyjny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych