Skocz do zawartości

Zdjęcie

Muszę zatrudnić księgową - możecie pomóc?

wynagrodzenie

wróć do serwisu Księgowość 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 katarzyna1234

katarzyna1234

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 marzec 2012 - 11:35

Witam,.Kochani, muszę zatrudnić księgową u siebie w firmie, nie wiem, na jak wymiar czasu pracy, ale najprawdopodobniej na 1/2 etatu.Prowadzę zakład ślusarski, to zakład produkcyjny, zatrudniam 10 osób, f sprzedażowych (które wypisuję sama) mam około 40 miesięcznie, faktur zakupowych około 80 sztuk, opodatkowanie PKPiR,mam WNT(4 f.w m-cu) i WDT( ok.4 f w m-cu), mam export (ok. 4 f.), reszta to sprzedaz krajowa, muszę składać INTRASTAT, VAT-UE, VAT miesięcznie.Teraz pracownicy: ZUS-y za nich, listy płac, akta osobowe, karty ewid czasu pracy, karty urlopowe, PIT-y11, karty wynagrodzeń, zw lekarskie.Ja jestem z małżonkiem w spółce cywilnej, więc nasze rozliczenia też.Acha są jeszcze sprawozdania do GUS-u.I teraz moje pytanko, ile mam szykowac kasy na taką obsługę, ewentualnie, pytanie do księgowych ile panie chciałybyście zarabiać księgując "coś" takiego??

#2 Guest_ann

Guest_ann
  • Goście

Napisano 07 marzec 2012 - 12:47

Myślę że 3'000 netto było by ok. Zależy od województwa. Ale księgowa to nie tylko klepanie faktur, to też analiza, i po trochu doradztwo podatkowe, a to duża wiedza.

#3 Guest_Katarzyna1234

Guest_Katarzyna1234
  • Goście

Napisano 12 marzec 2012 - 23:29

Witam, firmę prowadzę w Kielcach.Troszke dużo te 3000zł., nie uważacie??

#4 Guest_kaskam

Guest_kaskam
  • Goście

Napisano 12 marzec 2012 - 23:45

tak sądzisz,że za dużo,a to czego oczekujesz od niej co ma robić to nie za dużo.Przecież to ogrom pracy i bardzo duży zakres obowiązków i chcesz żeby to zrobiła na 1/2 etatu,chyba żartujesz ...

#5 Agnieszka

Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 3608 postów

Napisano 13 marzec 2012 - 07:40

W/g mnie 1/2 etatu to trochę mało,ale już 3/4 by wystarczyło, no i kwestia wynagrodzenia....hmmmm, myślę,że 3 tyś.netto to wcale nie jest dużo

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 marzec 2012 - 22:35

Witam,
JA jako księgowa, (pomorskie) pracuje w BR i zarabiam niecałe 2300 br i mój zakres oowiązków jest zdecydowanie większy - więc nie wiem czy u nas takie kiepskie zarobki - czy ja zarabiam za mało- w razie "w" mogę się przprowadzić do Kielc Dołączona grafika [obsługuje ok.25 podatników -sama- nie tylko "klepie" faktury ale wszystkie pozostałe rzeczy także Dołączona grafika ]

#7 Sua

Sua

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1150 postów
  • LokalizacjaGórny Śląsk.

Napisano 14 marzec 2012 - 09:47

A nie lepiej oddać sprawy ksiegowe i kadrowe do biura rachunkowego? Za taką obsługę myślę około 500 zł netto.

#8 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 16 marzec 2012 - 17:45

W biurze to nie przejdzie za 500zł ( Mazowieckie) , CO NAJMNIEJ OK 1500

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wynagrodzenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych