Skocz do zawartości

Awia - monitoring pojazdów i maszyn

monitoring maszyn monitoring pojazdów lokalizacja maszyn

wróć do serwisu Moja Firma 23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Wojtek00

Wojtek00

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 04 kwiecień 2018 - 14:12

Jakieś konkrety? Co mają dobrego?

#22 Guest_Witek

Guest_Witek
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2018 - 02:51

Transmobil ponoć dobry, znajomy poleca.

I ja się pod tym podpisuje. Pan Marcin Kownacki to bez wątpienia jeden z tych przedsiębiorców, którzy dobrze znają się na swojej pracy. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Transmobil, która trwa już nieprzerwanie od kilku lat. Ciągle unowocześniam wszystkie systemy jakie montuję w swoich pojazdach, dzięki czemu mogę je stale monitorować i natychmiast reagować na jakiekolwiek pojawiające się problemy. To bardzo pomocne urządzenia, które nigdy mnie nie zawiodły a być może nawet nieraz mnie uratowały.

#23 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 223 postów

Napisano 18 wrzesień 2018 - 10:43

Ja na ten moment używamy systemu Flotman który bardzo dobrze sprawdza się w zakresie monitoringu GPS. Szukałem rozwiązania które przede wszystkim będzie też dodatkowym zabezpieczeniem przed kradzieżą nowych busów i jak najbardziej daje radę. Do tego pracownicy przestali używać ich do celów prywatnych po godzinach pracy, dzięki czemu też wzrosły nam oszczędności :)

#24 Guest_jaworek

Guest_jaworek
  • Goście

Napisano 08 październik 2018 - 15:55

A ja wam polecę Konsalnet, bo ich monitoring pojazdów jest naprawdę rewelacyjny. To jakie oni dane potrafią wyciągnąć jest naprawdę piękny - optymalizacja i zabezpieczenie pojazdów i maszyn dzięki temu jest ogromne, co pozwala na efektywniejsze zarządzanie nimi. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych