Skocz do zawartości

kremacja zwłok

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_rafał

Guest_rafał
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2016 - 08:39

Tutaj to już faktycznie najlepiej zgłosić się do zakładu pogrzebowego. Jeżeli ktoś jest z Wrocławia mogę polecić zakład pogrzebowy Witwicka gdzie skremowano mojego ojca. Sam znam sytuację w której osoba za życia powiedziała że nie wyraża ochoty na kremację a rodzina i tak zrobiła po swojemu. No bo z jednej strony jak udowodnić że ktoś coś powiedział. Ja nie miałbym sumienia postąpić wbrew woli bliskiej osoby.

#22 Guest_jola

Guest_jola
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2016 - 14:38

ja jestem z Wrocławia ale my korzystaliśmy z usług zakładu pogrzebowego Vektor, bardzo życzliwi i pomocni. A jeśli chodzi o kremację to  u nas dziadek od dawna o tym mówił więc nie mieliśmy wątpliwości. 

#23 marecki_

marecki_

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 04 grudzień 2017 - 00:12

Według mnie trzeba podstępować zgodnie z wolą zmarłego,wiem, że są za i przeciw, ale najważniejsze jest zdanie zmarłego, oczywiście jeśli był czas, żeby mógł podjąć taką decyzję. Jakbyście szukali zakładu pogrzebowego z okolic Warszawy, który ma w ofercie kremację itp. sprawdźcie http://www.elizjum-w...uslugi/kremacja znajdziecie ich przy ul. Radzymińskiej 163.

#24 Guest_Anna84

Guest_Anna84
  • Goście

Napisano 21 maj 2018 - 12:34

Też na Twoim miejscu skonsultowałabym się z salonem pogrzebowym. Ja osobiście korzystałam kiedyś z usług firmy orkus.com.pl i byłam zadowolona z obsługi. Jeśli jesteś ze Szczecina lub okolic to szczerze mogę polecić.

#25 AgataDi

AgataDi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 174 postów

Napisano 11 lipiec 2018 - 21:21

Nasza babcia zażyczyła sobie kremacji. Skorzystalismy z usług zakładu pogrzebowego Hades z Lublina i po prostu urna stoi w lubelskim kolumbarium. W sumie szkoda, że nie ma w Polsce takiego prawa jak w USA, ja chciałabym być rozsypana gdzieś nad lasem.

#26 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 546 postów

Napisano 21 sierpień 2018 - 06:34

O ile w wielu rzeczach jestem tradycjonalistką to jestem zdecydowanie za przeprowadzeniem kremacji

jset to o wiele tańsze niż pochówek

o wiele bardziej estetyczne

oraz zobaczcie ile obecnie mamy cmentarzy. O wiele lepiej jest moim zdaniem kremowac zwłoki.

Zerknijcie sobie tutaj:

https://cafesenior.p...kremacja-zwlok/

Na stronie jest dokładnie opisane ile kosztuje kremacja oraz jak wyglada cały proces. 

#27 markopolo

markopolo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów
  • LokalizacjaCaelum Świebodzin

Napisano 03 maj 2019 - 22:21

Dobrze jest znać opinie na temat takich firm pogrzebowych. Czytałem dzisiaj artykuł o firmie Caelum Świebodzin - http://jarocin.nasze...ccf180d4d1d1ad4 i z tego co widzę to mają dość sporo dobrych opinii na temat tej firmy.

#28 Guest_algienski

Guest_algienski
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 08:27

Kremacja jest też tańsza od klasycznego pochówku więc nic dziwnego, że coraz więcej osób wybiera taką właśnie formę opuszczenia świata. W Lublinie zakład Hades prowadzi krematorium i widać, że działa na non stop. 

#29 Ania134

Ania134

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 wrzesień 2019 - 15:02

Ja urnę na prochy kupowałam w https://zniczpamieci.pl/. Pomogli mi doradzić w trudnej chwili i cieszę się dzisiaj z tego na co się zdecydowałam.

#30 Guest_paulina

Guest_paulina
  • Goście

Napisano 18 maj 2020 - 09:56

My w Lublinie zgłosiliśmy się do zakładu pogrzebowego Hades w Lublinie, oni mają u siebie własne krematorium i muszę wam powiedzieć, że taka opcja jest chyba najlepsza. Na miejscu w jednej firmie od razu mieliśmy kremację, pogrzeb i pochówek. Cenowo wyszło korzystnie, a poziom ich usług jest na bardzo wysokim poziomie. Pracownicy są pełni zrozumienia i naprawdę pomagają w zorganizowaniu wszystkiego, polecam. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych