Skocz do zawartości

NOVUM SA

25 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_ab

Guest_ab
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2013 - 03:19

Witam.Bliska mi osoba została podstępem zmuszona do podpisania umowy z firmą NOVUM SA.O tym,że została oszukana zorientowałam się,już następnego dnia, po podpisaniu umowy.Wysłaliśmy stosowne pismo(odstąpienie od umowy) a teraz okazuję się,że NOVUM rozwiązała naszą umowę z poprzednim dostawcą energi elektrycznej.Muszę również dodać,że nie przysłano nam rozpatrzenia kwesti odstąpienia od umowy.Błagam o pomoc.

#2 Guest_ab

Guest_ab
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 11:10

Proszę o pomoc.Naprawdę nie wiem,co zrobić.

#3 Guest_pomoc

Guest_pomoc
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2013 - 19:32

Na odstapienie od takiej umowy jest 30 dni i z tego co jest w umowie 10 na pewno. Jesli zdarzyli rozwiazac umowe to trzeba sie upewnic ze z novum zostala rozwiazana i zawiazac znowu z pierwszym sprzedawca. jednak z tego co wiem to przy zuzyciu 160 - 330 kwh ich oferta nie jest najgorsza, na pwno lepsza niz tauronu np nawt o te pare groszy, a najlepiej jakby sie nic nie dalo zrobic to aneksowac umowe dodatkowo o telefon stacjonarny a koszta beda jeszcze mniejsze bo to akurat na pewno maja spoko. polecam jeszcze poszukac kalkulatora energii w internecie i popatrzec co bardziej panstwu odpowiada i tak zmienic dostawce. zostawanie przy tym co jest jest czynnikiem tego jak nasz kraj wyglada ^^

#4 zecor

zecor

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 11 wrzesień 2014 - 14:22

Ja skorzystałem z oferty Novum, bo prowadzili system sprzedaży pakietowej. Miałem problem z ustaleniem sobie pakietu, bo dopiero poszedłem "na swoje", ale na podstawie moich rachunków pomogli mi ustalić miesięczne zużycie prądu i ułatwili mi wybór pakietu. No i ucieszyło mnie, że przy każdym pakiecie oferują 36 miesięcy gwarancji ceny

#5 Guest_Pendolino

Guest_Pendolino
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 17:44

Witam.Bliska mi osoba została podstępem zmuszona do podpisania umowy z firmą NOVUM SA.O tym,że została oszukana zorientowałam się,już następnego dnia, po podpisaniu umowy.Wysłaliśmy stosowne pismo(odstąpienie od umowy) a teraz okazuję się,że NOVUM rozwiązała naszą umowę z poprzednim dostawcą energi elektrycznej.Muszę również dodać,że nie przysłano nam rozpatrzenia kwesti odstąpienia od umowy.Błagam o pomoc.

Ale jak to zmuszona do podpisania umowy? W jaki sposób? No i na czym oszustwo polega. Teorie o oszystwach i innych zbrodniach są zdecydowanie nadużywane.

#6 Guest_czarodziejski_flet

Guest_czarodziejski_flet
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 19:05

Ale jak to zmuszona do podpisania umowy? W jaki sposób? No i na czym oszustwo polega. Teorie o oszystwach i innych zbrodniach są zdecydowanie nad używane.

Taaaa, to normalka w internetach. ludzie strasznie dramatyzują i panikują, a potem uczciwa firma, ma złą opinię. 

#7 Guest_Kantstappa

Guest_Kantstappa
  • Goście

Napisano 04 październik 2014 - 23:24

Bo ludzie podpisują coś w ciemno, nie czytając umowy, a potem krzyczą, że ich oszukano. Masakra. Novum jest okey.

#8 Guest_BrendanBrendan

Guest_BrendanBrendan
  • Goście

Napisano 13 październik 2014 - 23:50

No właśnie widzę, niektórzy naprawdę przesadzają. Nikt nikogo nie oszukuje, Novum to firma jak każda inna.

#9 Guest_ChipsyBiesiadolloKeczupowe

Guest_ChipsyBiesiadolloKeczupowe
  • Goście

Napisano 24 październik 2014 - 01:03

Właśnie widzę. Jakimś zorganizowanym hejtem mi tu pachnie. To jest firma jak każda inna jak pasuje to niech bierze, jak nie to nie.

#10 Guest_BitterBranches

Guest_BitterBranches
  • Goście

Napisano 29 październik 2014 - 23:19

Tak, złe opinie są jak najbardziej niezasłużone. Piowinni się ludzie ogarnąć.

#11 Guest_klaudia

Guest_klaudia
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 10:59

A może to po prostu konkurencja? Czuja zagrożenie dla innych i stad te negatywne opinie. Ja jestem w Novum i nie moge złego slowa powiedziec na nich

#12 Guest_Kamilekkki

Guest_Kamilekkki
  • Goście

Napisano 31 październik 2014 - 01:42

Bardzo możliwe. Novum to firma jak każda inna. Jak komuś ich oferta pasuje to niech bierze.

#13 Guest_Bytomelon

Guest_Bytomelon
  • Goście

Napisano 14 listopad 2014 - 01:48

Jak najbardziej. Negatywne opinie są jak najbardziej nie zasłużone.

#14 Guest_Próżnix

Guest_Próżnix
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 01:03

To prawda - ja jestem u nich już od ponad roku i nie mam bna co narzekać. Bardzo kompetentna firma.

#15 Guest_klara

Guest_klara
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 12:52

Negatywne opinie moga sie brac tez od konkurencji. Pojawila sie firma na rynku, która ma atrakcyjniejsze ceny wiec jakos trzeba ją wyeliminowac biggrin.png

#16 Guest_Bedynkat

Guest_Bedynkat
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 23:34

Bardzo możliwe. Ahh te brudne chwyty. Ja tam mam prąd od novum i naprawdę jestem zadowolony. To znaczy nie ma jakiś kosmicznych obniżek, ale solidna kwota jest co miesiąc odkładana plus mam prąd od bardzo solidnej firmy.

#17 sebastian21

sebastian21

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 listopad 2014 - 09:25

Przyłączę się do opinii, że Novum wcale nie jest złą firmo. Bardzo korzystnie wychodzi się podpisując umowę w pakiecie, mają bardzo przejrzyste zasady, wystarczy się tylko wczytać a nie narzekać ciągle

#18 Maria

Maria

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 3443 postów
  • LokalizacjaMAŁOPOLSKA

Napisano 26 listopad 2014 - 09:49

Kantstappa BrendanBrendan ChipsyBiesiadolloKeczupowe BitterBranches Kamilekkki

faktycznie sama konkurencja

#19 Guest_Gość

Guest_Gość