Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Dobry radca prawny z poznania

135 odpowiedzi w tym temacie

#121 KarolUE

KarolUE

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 15 grudzień 2019 - 11:26

Tydzień temu skończyliśmy z mecenasem Ziębaczewskim sprawę w sądzie w Poznaniu. Jestem bardzo zadowolony przede wszystkim z świetnego podejścia do mojej sprawy. Widać że to nie jest naciągacz. Cieszę się, że mogłem się o tym przekonać sam i dołożyć kolejną cegiełkę. Potwierdzam bardzo dobre opinie.

#122 Pomalowana

Pomalowana

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 12 styczeń 2020 - 17:18

Polecam naprawdę bardzo dobrą radcę prawną Pania Katarzynę Kownacką z Poznania. Można na niej polegać. Doskonale sobie radzi z każdym zagadnieniem, z każdą sprawą. 

#123 malgorzatagp

malgorzatagp

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 28 styczeń 2020 - 00:42

Swoją sprawę powierzyłam Kancelarii Adwokackiej Koschel-Sturzbecher https://adwokaci-ks.pl/. Przemiła Pani mecenas bardzo fachowo i szybko doprowadziła do pozytywnego rozstrzygnięcia. Do tej pory jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i serdecznie polecam. 

#124 marciniak

marciniak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 luty 2020 - 22:32

Również miałem przyjemność współpracować z kancelarią Pani adwokat Agaty Koschel-Sturzbecher. Młody ale bardzo prężnie działający i skuteczny zespół prawników. Jak najbardziej godni polecenia.

#125 Spinka

Spinka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 15 kwiecień 2020 - 11:37

Każdy ma jakies swoje pozytywne doświadczenie z danym adwokatem albo i nie. Ja ze swoim poprzednikiem zakończyłem współprace.... Caly czas wysyłał kogos innego na rozprawy dlatego trafiłem do mecenasa Ziębaczewskiego. Ten to zna się na rzeczy całą sprawę dzięki niemu zakończyłem pozytywnie. Ma to coś czego nei maił poprzedni radca prawny.

#126 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2020 - 14:34

Z kolei nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa zapraszam na mój blog - rozwody-koscielne.eu względnie do moich artykułów na Tym Portalu

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny

a.bolesta@op.pl

#127 czeresnia131

czeresnia131

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 21 kwiecień 2020 - 21:41

Ze własnego doświadczenia wiem ze skutecznych adwokatów ma kancelaria Koschel-Sturzbecher  https://adwokaci-ks.pl/

#128 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 874 postów

Napisano 09 czerwiec 2020 - 12:18

W Poznaniu polecam kontakt z kancelarią prawną Rafała Walterowicza:

https://www.kancelaria-walterowicz.pl/

Radca prawny do każdej sprawy podchodzi z fachową wiedzą oraz zaangazowaniem. Specjalizuje się między innymi w

doradztwie podatkowym ( chyba najlepiej wydane pieniadze dla każdej firmy, jest wiele sposobów na legalne obniżenie podatków  - co jest zwane optymalizacją podatkową)

odszkodowaniach 

sprawach alimentacyjnych oraz rozwodowych

jak rowniez oferuje obsługę prawną firm

#129 Poania

Poania

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 12 lipiec 2020 - 11:45

Kancelaria radcy prawnego Mateusza Ziębaczewskiego to bardzo dobra i godna zaufania kancelaria. Miałam okazję korzystać z porady prawnej bo bałam się że bez porady prawnika będzie mi ciężko rozwiązać problem dlatego na niego zdecydowałam się. Teraz wiem że bardzo dobrze zrobiłam decydując się na niego właśnie. Jest nie tylko dobrym fachowcem ale także dobrym człowiekiem.

#130 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów

Napisano 08 grudzień 2020 - 14:02

My w firmie już dość długo współpracujemy z kancelarią Sangowski z Poznania jeśli chodzi sprawy prawne i dla mnie to super opcja. Nie trzeba na stałe zatrudniać prawnika, ale jednocześnie cały czas jest się w kontakcie z kancelarią więc jak potrzeba się pojawia to na ich obsługę faktycznie będzie można liczyć.

#131 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 17 luty 2021 - 10:16

od siebie moge polecić piotrbanczyk.pl

#132 MazreTom

MazreTom

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 20 luty 2021 - 13:53

Byłem w poważnych tarapatach z których pomógł mi się wydostać w ostatniej chwilii Mogłoby być trochę taniej, ale cóż jak w życiu cena rośnie z marką. Jeśli sprawa jest trudna i skomplikowana polecam Pana Mateusza adwokata.

#133 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 28 luty 2021 - 13:55

W Ostrzeszowie polecam Kancelarię Radcy Prawnego Adam Grzyb. Rzeczowe podejście do tematu, bardzo kompetentny specjalista.

#134 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 marzec 2021 - 09:38

może poradyonline.lexcarta.pl?

#135 Luton

Luton

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 maj 2021 - 08:22

Zdecydowanie polecam usługi MECENASA FOKSALA. Kancelaria mieści się w Poznaniu.  Już podczas pierwszego spotkania wiedziałem, że trafiłem do odpowiedniej osoby. Mecenas Foksal to świetny fachowiec z wszechstronną wiedzą i ogromnym doświadczeniem. Moją sprawą zajął się kompleksowo .Terminowy, konkretny i dyspozycyjny. Dla Mecenasa najważniejsze jest dobro klienta i zrobi wszystko aby o nie walczyć. Przywraca poczucie bezpieczeństwa. Wart absolutnie każdych pieniędzy! Jeszcze raz polecam skuteczność Mecenasa - świetny wybór!!!!!

#136 topadwokat

topadwokat

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 maj 2021 - 07:47

Polecam dobrego adwokata z Poznania - Prof. UAM dr hab. Iwona Sepioło-Jankowska, strona adwokat-sepiolo.pl, tel 508 184 411. Adwokat Iwona Sepioło-Jankowska to skuteczny adwokat z wieloletnim doświadczeniem. Pani Adwokat ma bardzo wysokie kwalifikacje i doświadczenie w prowadzeniu spraw karnych.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy