Skocz do zawartości

Dobry radca prawny z poznania

117 odpowiedzi w tym temacie

#101 Guest_podajdalej

Guest_podajdalej
  • Goście

Napisano 30 maj 2018 - 14:33

Ja znalazłam bardzo szybko niezwykle skutecznego adwokata dzięki temu, że koleżanka poleciła mi Ranking Prawników - prawnikzpolecenia.pl Fantastyczna strona. Są tam nie tylko oferty adwokatów i radców prawnych, ale również opinie na ich temat. 

#102 Ryszard123

Ryszard123

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 27 lipiec 2018 - 11:48

Ja polecam w sprawach cywilnych mec. Siwka http://kancelariasiwek.com/ prowadzę własny biznes i musze czasem się poradzić prawnika. Wcześniej osługiwała mnie pewna Pani ale nie byłem zadowolony. Pozdrawiam

#103 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2018 - 14:30

Ja trafiłem do mecenasa Nawrockiego - bardzo dobry adwokat. Zajął się moją sprawą wyprowadził na prostą a według mnie nie było łatwo. Do tego na wstępie określił swoje wynagrodzenie i tego się trzymał. Bardzo komunikatywny i miły człowiek. Rzetelnie przyłożył się do mojego problemu i na bieżąco informował mnie o postępach. Spokojnie mogę go polecić 

#104 Janek45

Janek45

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 październik 2018 - 15:21

Jeżeli chodzi o Poznań to z czystym sumieniem mogę polecić kancelarie Lipiński i Walczak. Pomogli mi w sprawach
spadkowych. Wcześniej tylko chodziłem sprawy były odroczone przez różne zamieszania, a tutaj konkretnie i przede wszystkim skutecznie załatwili temat. Również trafiłam do nich z plecenia mają szeroki zakres usług.

#105 Juras

Juras

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 95 postów

Napisano 24 październik 2018 - 08:23

Jeśli chodzi o prawo pracy to ja polecam mecenasa Dziubaka: http://www.lexstrada.pl/. Ma fantastyczne podejście do klienta. Jest to osoba z ogromnym, wieloletnim doświadczeniem w zakresie prawa pracy. Warto o nim poczytać więcej i się skontaktować z jego kancelarią.

#106 Paulina886

Paulina886

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 24 październik 2018 - 10:06

Tutaj Mogę polecić Mecanasa Antkowiaka https://www.adwokat-antkowiak.pl/. Bardzo profesjonalnie poprowadzona moja sprawa. Zawsze można porozmawiac i umówić się na omówienie tematu czy Kancelaria się jego podejmie.

#107 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 10:44

Moje dwie sprawy prowadził mecenas Igor Klimkowski (T:600 365 228). Zadzwoń do niego i z nim pogadaj. Jedna sprawa dotyczyła rozwodu a druga podzialu majątku i zniesiennia współwłasności. Bardzo dobry fachowiec. Wiele opinii o nim czytałam, zasugerował się nimi o trafiłam do mecenasa. Cieszę się że Pan Bóg postawił jego na mojej drodze. Gdyby nie on nie wiem jakby się skończyła moja sprawa - co byłoby przede wszystkim z dziećmi a później majątkiem na któy tak bardzo ciężko pracowałam. 

#108 RobertiPatrycja

RobertiPatrycja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 06 listopad 2018 - 11:26

My w firmie mieliśmy duży problem z polityką ochrony środowiska. Trudno było spełnić niektóre normy. Przy uzyskaniu decyzji środowiskowej (pozytywnej) pomagała nam kancelaria https://grzybkowskiguzek.pli współpraca się udała. Niestety przy realizacji niektórych inwestycji musisz mieć podobne wsparcie.

#109 RobertiPatrycja

RobertiPatrycja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 05 grudzień 2018 - 09:12

Dobrą kompetentną osobą w swoim fachu jest p. Kowalik, polecam w sprawach typowo firmowych. Bez dobrej obsługi prawnej można się wpakować w spore problemy finansowe, a z kolei z dobrym prawnikiem po swojej stronie można zupełnie legalnie ograniczyć koszty.

#110 Guest_Jan

Guest_Jan
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 12:38

Kancelaria Adwokacka Dariusza Erwina Kotłowskiego pomogła mi rozwiązać na moją korzyść kilka spraw związanych ze spadkiem. Gorąco polecam

#111 Guest_Winiarczyk

Guest_Winiarczyk
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 16:47

Polecam  ze swoich doświadczeń i przebojów sądowych radcę prawnego Ziębaczewskiego bo to konkretny, rzetelny i profesjonalny za rozsądną cenę. Do kancelarii jego trafiłem po przeczytaniu wielu opinii dotyczących adwokatów i radców prawnych no i wybór Padł na niego

#112 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 17:39

A do jakiej sprawy potrzebujesz? Bo jeśli chodzi o pisanie pism to równie dobrze, możesz zrobić to sam na stronie lexshop znajdziesz wiele wzorów takich pism

#113 Guest_Walczuk

Guest_Walczuk
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2019 - 08:55

Idź pogadać do Ziębaczewskiego bo nieprzypadkowo wiele osób go poleca. Facet jest konkretny i patrząc na moją sprawę to chyba potrafi znaleźć wyjście z każdej sytuacji bez mydlenia oczu

#114 Guest_Diana

Guest_Diana
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2019 - 14:16

Myślę, że możesz śmiało zwrócić się do Kancelarii Adwokackiej Dariusza Kotłowskiego. Oni maja dobrych prawników. Kilkukrotnie korzystałam z ich porad i byłam zadowolona. 

#115 Guest_siba

Guest_siba
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2019 - 17:29

Teraz w Poznaniu znana kancelaria z Wrocławia - Klisz i Wspólnicy - otworzyła swój oddział. Mają świetne notowania we Wrocławiu. Z tego co widzę, to w Poznaniu też idą jak burza. Prowadzą szkolenia, udzielają porad prawnych i oczywiście reprezentują klientów przed sądem. Ludzie cenią ich za podejście, że tak wszystko potrafią wytłumaczyć prostym językiem i koszty podają, a to jest ważne.

#116 XYZ26

XYZ26

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 22 sierpień 2019 - 22:40

Potwierdzam.

#117 Caryk88

Caryk88

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 10 październik 2019 - 09:04

Myślę, że jeżeli szukacie solidnego adwokata to w Poznaniu zdecydowanie http://www.sangowski.com. Kancelaria pomoże Wam w waszej sprawie i będziecie według mnie zadowoleni.

#118 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 12:05

W przypadku zainteresowania kościelnym procesem o nieważność małżeństwa zapraszam na mój blog (rozwody-koscielne.eu) lub do moich artykułów na Tymże Portalu

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych