Skocz do zawartości

Dobry radca prawny z poznania

117 odpowiedzi w tym temacie

#41 Ryszard123

Ryszard123

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 08 grudzień 2015 - 14:00

Ja dwukrotnie korzystałem z pomocy tz. lokalnej sławy, popularnego i "sprawdzonego" mecenasa i w sumie byłem zadowolony, do momentu aż przez przypadk (sławny mecenas powiedział mi, że na takie małe i czasochłonne sprawy nie będzie tracił czassdu (LOL)) trafiłem do mec. Siwka http://kancelariasiwek.com Jest to dość młody radca, króry z chęcią zajął się moją sprawą za znacznie mniejsze pieniądze a i na efekty nie musiałem długo czekać. Od teraz będę korzystać tylko z jego usług, a sławny mecenas stracił własnie klienta.

#42 Irek71

Irek71

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 grudzień 2015 - 19:35

Witam,
Poszukuje radcy prawnego lub kancelari do poprawadzania sprawy o odszkodowanie za teren-nieruchomość zabrana pod drogę i skutkami z tym związanymi.
Dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam

#43 Guest_Kamila

Guest_Kamila
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2015 - 11:17

Jak ktoś szuka sprawdzonych radców prawnych, to na pewno należy do nich p. Rafał Sangowskim, o którym już tu parę osób wspomniało. Zwłaszcza w kwestii spraw związanych z odszkodowaniem. Mi się np. przydarzyła sytuacja, że firma sprawcy wypadku nie chciała mi oddać za najem samochodu zastępczego na czas, kiedy mój po wypadku był remontowany. Dzięki jednak interwencji prawnej p. Sangowskiego, udało się odzyskać wydaną kwotę. 

#44 Guest_Józef

Guest_Józef
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2015 - 18:26

Polecam adwokata Marcina Stachowiaka albo adwokat Martę Kościelską, kancelaria Stachowiak & Kościelska w Poznaniu. Jestem naprawdę bardzo, bardzo zadowolony - kontakt dosłownie o każdej porze, szybko i sympatycznie. Projekt pozwu miałem na mailu dosłownie dwa dni po spotkaniu, wszystko było załatwione błyskawicznie. Bardzo rzetelni adwokaci, najlepsi w Poznaniu!

#45 Patrycjusze

Patrycjusze

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 180 postów

Napisano 25 styczeń 2016 - 12:54

Proponuję zajrzeć tutaj http://www.siciarz.pl działają na terenie Poznania, mogę polecić gdyż byłem zadowolony z usług tej kancelarii. Fachowo pomogli mi rozwiązać sprawę rozwodową.

#46 Guest_Julek

Guest_Julek
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2016 - 23:14

Ja z Poznania też znam tylko p. mecenasa Rafała Sangowskiego. I jedno jest pewne - w zakresie prawa pracy nie znam lepszego specjalisty. Jego pomoc okazała się nieoceniona jak trzeba było powalczyć o przestrzeganie zapisów w umowie, którą zawarłem z jedną firmą. Zlecenie zrealizowałem, a chciała mnie oszukać na wynagrodzeniu. Nie dosyć, że odwlekała wypłatę, to jeszcze chciała zapłacić mniej. Wynająłem p. mecenasa Sangowskiego i udało mi się odzyskać wypracowane pieniądze. 

#47 Guest_andrzej-ramski

Guest_andrzej-ramski
  • Goście

Napisano 01 marzec 2016 - 13:04

Witam,
Poszukuje radcy prawnego lub kancelari do poprawadzania sprawy o odszkodowanie za teren-nieruchomość zabrana pod drogę i skutkami z tym związanymi.
Dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam

Hej, z ręką na sercu polecić mogę Panią Justynę Engelgardt - pomogła mi w podobnej sprawie, więc mam nadzieję że i Tobie pomoże smile.png. Powodzenia.

#48 J.Bartosiuk

J.Bartosiuk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 02 marzec 2016 - 14:28

Mi polecono Panią Krystynę Klitę i śmiało mogę polecić jej usługi. Panią Krystynę można spotkać w Poznaniu. wink.png

#49 Margola

Margola

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 03 marzec 2016 - 11:55

Skoro już tak sobie polecamy to ja muszę pochwalić kancelarię Aeger http://aeger.pl/z Krakowa. Są naprawdę super, mają naprawdę dobre podejście do klienta i pomagają jak potrafią. Wkładają w to serce :)

#50 Guest_Edmund

Guest_Edmund
  • Goście

Napisano 29 marzec 2016 - 09:41

W Poznaniu bardzo dobrym radcą prawnym jest na pewno p. mecenas Rafał Sangowski. Jeśli będziesz miał problem z odzyskaniem odszkodowania np. za jakiś wypadek komunikacyjny, to na pewno ci pomoże tak jak i mnie (potrącenie na pasach). Skuteczny, sympatyczny i z dużym doświadczeniem w zawodzie. 

#51 Guest_narrio

Guest_narrio
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2016 - 14:04

Fajnie się sprawdziła w mojej sytuacji kancelaria Invictus. Jestem pewny, że gdybym nie poszedł do prawnika to odszkodowania bym na oczy nie zobaczył. A tak, dostałem co mi się należało. Profesjonalne podejście ze strony kancelarii, szybki kontakt, konkretni ludzie. Firma ma swoją stronkę -invictusprawnicy.pl.

#52 Guest_ms

Guest_ms
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2016 - 17:12

Polecam kancelarię Pani Mecenas Paluszkiewicz, współpracuję z nią od jakiegoś czasu i uważam, że działają z dużą starannością i wiedzą.

#53 Guest_ElżbietaAnna

Guest_ElżbietaAnna
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2016 - 14:39

Polecam usługi Pani Krystyny Klity. Naprawdę świetny radca. Bardzo szybko podpowiada jakike są najlepsze rozwiąznia prawne

#54 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 05 czerwiec 2016 - 19:52

Trzeba szukać tam prawnika, gdzie ma się odbyć sprawa, a nie tam gdzie mieszkamy. Jest to bardzo ważne. W różnych sprawach cywilnych można zgłosić się zarówno do radcy prawnego jak i do adwokata. Jeśli sprawa jest karna, to należy poszukać dobrego adwokata.

#55 Guest_JulitaN

Guest_JulitaN
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2016 - 20:17

Z mojego doświadczenia dobrym radcą prawny jest mecenas Rafał Sangowski - to dzięki niemu odzyskałam nadgodziny, które mi pracodawca był dłużny i przywrócenie do pracy po tym, jak został bezzasadnie zwolniona. Polecam!

#56 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 641 postów

Napisano 03 lipiec 2016 - 17:10

Tutaj http://grzybkowskiguzek.pl są namiary na kancelarię z Poznania, która zajmuje się sprawami z różnych dziedzin. Obsługują firmy i klientów indywidualnych. Mają swoją siedzibę na ul. Dominikańskiej. Specjalizują się w prawie cywilnym.

#57 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 649 postów

Napisano 25 lipiec 2016 - 18:47

Sprawdźcie sobie namiary na tę kancelarię http://jp-adwokaci.pl . Jest to zespół adwokatów, którzy zajmują się sprawami z różnych dziedzin prawa. Obsługują zarówno klientów indywidualnych, jak również firmy.

#58 filip.u86

filip.u86

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 26 sierpień 2016 - 12:54

W Poznaniu mogę polecić kancelarię prawną Borowski i Wspólnicy: http://www.lex24.pl/. Super podejście do petenta i delikatne, szczególnie przy rozwodach.

#59 Guest_mariush

Guest_mariush
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2016 - 21:16

Mialem stycznosc z radca prawny Agnieszka Stawicka - bardzo sympatyczna pani mecenas, szybko udalo jej sie odzyskac moje pieniadze od tescia.

#60 Janka mak

Janka mak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 26 wrzesień 2016 - 06:54

W kwestii odszkodowań polecam mecenasa Sangowskiego. To naprawdę świetny prawnik. Od lat prowadzi swoją kancelarię i wiele spraw już rozwiązał. Zresztą jest dość rozpoznawalny w Poznaniu :) Jego kancelaria mieści się na ulicy Taczaka czyli w samym centrum. Można też przedzwonić: 61 842 74 47.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych