Skocz do zawartości

Dobry radca prawny z poznania

117 odpowiedzi w tym temacie

#21 BiałaPani

BiałaPani

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 24 maj 2014 - 03:46

Dużo dobrego słyszałam o Kancelarii Radcy Prawnego Rafała Sangowskiego. 

To chyba jednej z najbardziej znanych i skutecznych Radców Prawnych w Poznaniu. Odszkodowania, ubezpieczenia, prawo spadkowe, prawo pracy i długo by tu jeszcze wymieniać. Polecam zajrzeć na stronę www.sangowski.com/pl/ i radzę też następnym razem konkretyzować swoje pytanie, czego dokładnie dotyczy sprawa. Będzie łatwiej polecić konkretną osobę lub firmę.

#22 Guest_jan

Guest_jan
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2014 - 09:22

Ja mogę polecić kancelarię CSP w Poznaniu.www.kancelaria-csp.pl

#23 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2240 postów

Napisano 20 luty 2015 - 08:20

Kancelaria z cyklu sprawdzone - http://boleklegal.pl/

Oczywiście najlepiej mieć radcę z polecenia - nie wszyscy podchodzą do swoich obowiązków jak należy. Niestety - a niby taki zawód, gdzie wszystko powinno się odbywać z odpowiednim zaangażowaniem...

#24 kamanik.88

kamanik.88

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 14 marzec 2015 - 16:12

osobiście mogę polecic wszystkim tą kancelarię http://www.kancelaria-paragraf.pl/

#25 Guest_krys

Guest_krys
  • Goście

Napisano 26 marzec 2015 - 15:45

szukam oponii o kancelarii rybaszewskiego? otrzymałem poleceni do prowadzenia firmy ale nigdzie nei widze opinii o nich?? ktoś cos?

#26 Guest_zd

Guest_zd
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2015 - 08:52

dO obsługi firmy polecam w 100% FSkancelarie o rybaszewskim nie słyszałem a znam towarzystwo , na pewno z pznania?

#27 Guest_marek.l

Guest_marek.l
  • Goście

Napisano 14 maj 2015 - 09:20

Wszechstronną obsługę prawną mają w kancelarii ze strony adwokatwasilewski.pl. Zdecydowanie polecam. Szybko, terminowo, w rozsądnej cenie. Ciekawą rzeczą są e-usługi i dużo porad darmowych – pro bono.

#28 Guest_Kazimierz

Guest_Kazimierz
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2015 - 08:29

Nie wiem, w jakiej dokładnie dziedzinie prawa ma się specjalizować radca, którego poszukujesz, ale znam bardzo dobrego mecenasa. Pan Mecenas Wawrzyniec Chróścielewski zajmuje się prawem karnym i prawem pracy. Jest liderem dużego zespołu adwokatów i jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Mogę Ci serdecznie polecić.

#29 Kasik86

Kasik86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 09 czerwiec 2015 - 10:27

Dokładnie bo specjalizacje są różne. W końcu samo prawo jest bardzo obszerną dziedziną, nie do opanowania dla jednej osoby. Jeśli szukasz kogoś z doświadczeniem w uzyskiwaniu odszkodowań lub znającego się na prawie pracy to polecam Pana Rafała Sangowskiego http://www.sangowski.com/ , swego czasu pomógł znajomemu, gdy ten miał problem z pracodawcą, chodziło o nieuzasadnione rozwiązanie stosunku pracy. Sprawa dosyć drażliwa i delikatna, ale ostatecznie udało się uzyskać przywrócenie do pracy, a na tym właśnie znajomemu zależało :) 

#30 Guest_reti

Guest_reti
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2015 - 20:33

Jeśli ktoś poszukuje kancelarię prawną, żeby prowadziła jego sprawę z zakresu odszkodowania to jest to błąd. Lepiej zgłosić się do firmy odszkodowawczaj typu EuCO.

#31 Guest_Dariusz

Guest_Dariusz
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2015 - 12:42

Prawnicy z kancelarii Grzybkowski Guzek Jackowski to prawdziwi profesjonaliści. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie, mają ogromny zespół specjalistów, którzy posiadają wiedzę w różnych dziedzinach. Nie bez przyczyny są najdłużej działającą i największą kancelarią w Poznaniu.

#32 Guest_Maria

Guest_Maria
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2015 - 09:49

Kancelaria Grzybkowski Guzek Jackowski są najlepsi, pracuje u nich wiele osób, więc nie ma obawy, że będzie trzeba długo czekać na rozwiązanie swojego problemu. Są prawnikami z powołania i to widać, bo przede wszystkim chcą pomóc, i robią to dobrze.

#33 Guest_Alicja

Guest_Alicja
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2015 - 21:13

Ja również mogę potwierdzić skuteczność i profesjonalizm mecenasa Rafała Sangowskiego. Moim zdaniem jest to zdecydowanie najlepszy Radca Prawny w Poznaniu. Miałam okazję korzystać z pomocy mecenasa kilka razy, przy problemach z moim pracodawcą i ostatni raz, kiedy zostałam bezpodstawnie zwolniona. Dzięki Panu mecenasowi sprawa zakończyła się dla mnie lepiej niż mogłam się spodziewać.

#34 Guest_RenataPawlowska

Guest_RenataPawlowska
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2015 - 14:53

Znam bardzo dobrego adwokata z Poznania tel: 61 22 163 59 . Potrafi poradzić sobie nawet z bardzo skomplikowanymi sprawami. Od początku do końca sprawy można liczyć na fachową pomoc.

#35 Smerfna

Smerfna

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 25 sierpień 2015 - 19:09

Wspomnieliście już o mecenasie Rafale Sangowskim  z Poznania. Też mogę go polecić. Bardzo dobry specjalista w zakresie m.in. prawa pracy. Jeśli masz problem z pracodawcą, to na pewno Ci skutecznie pomoże. 

#36 Marfey

Marfey

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 wrzesień 2015 - 09:12

Polecam ci adwokat poznań jak masz jakiś problem skorzystaj bo koleś dobry skutecznie doradza i działa. Warto sobie skorzystać z jego usług w jakiejś sytuacji podprogowej. Warto naprawdę.

#37 Guest_Kamila bardzo miła

Guest_Kamila bardzo miła
  • Goście

Napisano 22 październik 2015 - 11:36

Świetni prawnicy, kompetencje i doświadczenie to kancelaria Kacprzak-Kowalak z Poznania. Zajmują się wieloma różnorodnymi sprawami, nawet tymi najbardziej skomplikowanymi. Zakres ich usług prawniczych jest bardzo szeroki. Polecam współpracę z nimi.

#38 Guest_adamwalkowiak

Guest_adamwalkowiak
  • Goście

Napisano 01 listopad 2015 - 20:28

Ja korzystam z usług pani mecenas Marty Kościelskiej i nie zamieniłbym jej na żadnego innego adwokata ani radcę. Wg mnie to najlepszy adwokat w Poznaniu. Poprowadziła mi już kilka spraw, nigdy nie zawodzi. Świetny kontakt, naprawdę fachowa obsługa. Przykłada się do sprawy za każdym razem. Na dodatek kancelarię ma przy Starym Rynku, w samym centrum na ulicy Kramarskiej. Po prostu bajka. Z czystym sumieniem mogę ją polecić, zresztą widzę, że ma same dobre opinie.

#39 Guest_Kornelia

Guest_Kornelia
  • Goście

Napisano 20 listopad 2015 - 19:53

Jeśli dobry radca prawny z Poznania, to tylko p. mecenas Rafał Sangowski. Miałam okazję korzystać z jego pomocy, kiedy mój szef wręczył mi wypowiedzenie, podając jakieś nieuzasadnione powody. Sprawę w sądzie przegrał, bo p. mecenas skutecznie podważył jego argumenty.  

#40 Guest_Jolaola

Guest_Jolaola
  • Goście

Napisano 25 listopad 2015 - 14:44

Profesjonalną i godną polecenia jest kancelaria prawna Kacprzak-Kowalak. Specjalizują się w wielu
dziedzinach prawa, dzięki czemu mogą się zająć różnymi sprawami. Bardzo polecam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych