Skocz do zawartości

wyprowadzka

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_cornflower

Guest_cornflower
  • Goście

Napisano 08 luty 2011 - 21:18

Powiedziałam współlokatorkom, że się wyprowadzam 3tyg przed przeprowadzką. Umowę podpisywała współlokatorka, ale jestem na niej dopisana przez właściciela. Czy jeśli nie znajdą osoby za moje miejsce to mogą mnie zmusić do zapłaty za kolejny miesiąc, jeśli nie będę tam mieszkać?

#2 Guest_MW

Guest_MW
  • Goście

Napisano 08 luty 2011 - 21:40

Co to znaczy, że jest Pani "dopisana do umowy"? Czy jest Pani współnajemcą?

#3 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 08 luty 2011 - 21:53

Nie, wynajmuję. Jedna dziewczyna podpisała umowę z właścicielem, a reszta, w tym ja, nie. Ale podałyśmy swoje dane osobowe i właściciel dopisał je na odwrocie umowy (na pustej stronie).

#4 Guest_cornflower

Guest_cornflower
  • Goście

Napisano 08 luty 2011 - 22:14

Zastanawiam się po prostu czy mogą mnie zmusić do zapłaty za kolejny miesiąc, czy są to tylko pogróżki. Z tego co wiem, to umowa ustna też jest ważna, jednak jest to wystarczające, żebym musiała płacić? Przecież nie wyprowadzam się z dnia na dzień, tylko mają 3 tygodnie, żeby kogoś znaleźć.

#5 Guest_MW

Guest_MW
  • Goście

Napisano 08 luty 2011 - 22:49

A czy zawarły Panie między sobą jakąś umowę, choćby ustnie a w szczególności czy ma Pani umowę podnajmu pomieszczenia w tym lokalu z najemcą? Czy czynsz najmu uzależniony jest od liczby osób zajmujących lokal?

#6 Guest_cornflower

Guest_cornflower
  • Goście

Napisano 08 luty 2011 - 23:24

Czynsz jest od mieszkania, nie od liczby osób. Umowa była zawierana na całe mieszkanie, przy wszystkich lokatorkach, ma ją moja współlokatorka. Między sobą nic nie ustalałyśmy (a przynajmniej nie pamiętam), na pewno nie odnoście wyprowadzki.

#7 Guest_Jagoda1993

Guest_Jagoda1993
  • Goście

Napisano 06 listopad 2013 - 15:48

Polecam firmę która zajmuje się przeprowadzkami TMW TRANS24. Korzystałam i jestem bardzo zadowolona.

#8 Nelka

Nelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 130 postów

Napisano 18 czerwiec 2018 - 20:50

Na pewno zwróćcie uwagę na TDU http://www.przeprowadzki-poznan-24.pl, która oferuje profesjonalne usługi związane z przeprowadzkami. Nie tylko przewóz rzeczy, ale według potrzeb nawet pakowanie, składanie mebli, montaż ich na miejscu. Jest to doświadczona ekipa, która od lat działa na tym rynku, więc doskonale wiedzą jak sprawnie i szybko poradzić sobie z przeprowadzeniem klientów w nowe miejsce.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych