Skocz do zawartości

poczta polska i zaginiona paczka!

23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Alex

Guest_Alex
  • Goście

Napisano 01 luty 2018 - 19:42

Witam

Mam pytanie co mam zrobić, jeżeli pracownik poczty nie doręczył przesyłki nierejestrowanej, a przesyłka leży na konkretnej poczccie ew w filii.( mam wglad w mnitoring śledzenia gdyż to była przesyłka zagraniczna) jednakże nierejestrowana przez PP. Zarówno pracownik poczty jak i webpomoc z PP twierdzi że przessyłka zaginęła i nic na to nie poradzą. gdzdzie kasjerka nawet nie była chętna do poszukania paczki o wym 50x50x40.

Skarga została złożona jednakże PP ma 3 mce na odpowiedz (przesyłka zagraniczna) i defacto przez ten czas faktycznie może zaginąć!!!!!.

#22 Riokir

Riokir

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 marzec 2018 - 08:34

Jestem ciekaw jak sprawa się rozwiązała, czy paczka się znalazła? Proszę o jakieś informacje. 

wysyłka paczek do anglii

#23 Guest_Dariusz

Guest_Dariusz
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2018 - 16:17

Witam, moja sprawa wygląda tak, pani w okienku nie zaznaczyła ptaszkiem pola, że jest to paczka wartościowa, tylko ptaszka postawiła przy ubezpieczeniu.

Na dowodzie zapłaty jest wpisana kwota ale jak się później dowiedziałem nie naliczona została jak paczka wartościowa tylko jako ubezpieczona i tak jest w systemie.

Paczka która dotarła do odbiorcy nie jest paczką którą wysłałem i znajdują sie na nie dwa listy przewozowe.

Wygląda to tak jakby ktoś odkleił z mojej paczki list i dokleił do jakieś przypadkowej przesyłki.

Po sprawdzeniu tej paczki niewłaściwej na trakingu jest ona ''w doręczeniu''

Moja natomiast zaginęła.

Paczka pewnie się nie znajdzie kwota to 2000zł i teraz co mam robić jak poczta zaproponuje mi kwotę przesyłki x 10 co da mi jkies 160zł

#24 Guest_Lilu

Guest_Lilu
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 19:38

Na stronie poczty figuruje informacja,ze przesyłka została mi doręczona,co jest nieprawda bo podanego dnia nawet nie było mnie w miejscu zamieszkania:-(

co zrobić w takiej sytuacji?

Poinformowałam nadawce,ale on ma to w nosie, dla niego przesyłka została dostarczona i koniec piesni,a ja jestem stratna o ponad 100 zł :-(

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych