Skocz do zawartości

Wymeldowanie z pobytu stałego przez właściciela

48 odpowiedzi w tym temacie

#41 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19706 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 18 lipiec 2017 - 14:09

Nic, mieszkać dalej

#42 Guest_Aneta

Guest_Aneta
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2017 - 08:59

Osoba u której zamieszkuję zameldowała mnie na stałe. Od momentu gdzie straciłam pracę nie wpuszcza mnie do domu, od Pażdziernika 2009roku zaledwie przebywałam tam kilka dni,ponieważ nieb wpuszcza mnie do domu tłumacząc się różnymi sytuacjami,na dzień dzisiejszy wystąpił z pismem o wymeldownie mnie z jego mieszkania,dzwoniłam po pomoc na policję abym mogła chociaż wziąść swoje rzeczy, dostałam odpowiedź że właściciel nie musi mnie wpuścić ani oddać moich rzeczy,ja na dzień dzisiejszy nocuję u znajomych albo u siostry gdzie siostra sama wynajmuje mieszkanie wraz z dwójką dziećmi małoletnimi.Chciałabym się dowiedzieć czy ma prawo mnie wymeldować bez mojej zgody ze swojego mieszkania.

#43 Guest_belfer

Guest_belfer
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 20:51

rzeczy można brać a nie braść… a zatem wziąć a nie wziąć. Sugeruję najpierw ortografia potem prawo.

#44 Guest_Barbara

Guest_Barbara
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 13:45

jestem właścicielką lokalu w Zameldowałem syna i chcę go teraz wymeldować bo zachowuje się agresywnie Czy mogę to zrobić natychmiast mam pełnomocnictwo podpisane przez niego

#45 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 14:21

Pełnomocnictwo do czego?

#46 Guest_Małgorzata

Guest_Małgorzata
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2019 - 14:45

Witam. Brat chce mnie wymeldowac z domu rodzinnego w kturym mieszkałam 35 lat. Czy coś mi się należy czy Nie?

#47 Guest_j23

Guest_j23
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2019 - 15:40

Jak w tym domu nie mieszkasz to Cię wymelduje. Co Ci się należeć w związku z czym, z wymeldowaniem?!

#48 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2019 - 18:56

Witam. Brat chce mnie wymeldowac z domu rodzinnego w kturym mieszkałam 35 lat. Czy coś mi się należy czy Nie?

A niby co ma ci się należeć?
Nie mieszkasz, to cię wymelduje.
A czyj to jest dom?
Słowo KTÓRY piszemy przez Ó

#49 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2019 - 18:36

Dzień dobry byłam zameldowana wraz z synem u mamy,ale tak się stało że mieszkanie poszło do licytacji,obecna właścicielka chce nas wymeldować co ja mam zrobić w tej sytuacji?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych