Skocz do zawartości

program do pełnej księgowości

wróć do serwisu Księgowość 18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_ela

Guest_ela
  • Goście

Napisano 21 maj 2008 - 19:05

mam prośbę , czy moglibyście poradzić mi przy wyborze programu księgowego. Zaczynam pracę w nowej firmie (osoba fizyczna), pełna księgowość, profil produkcyjny. Do tej pory księgi prowadziło biuro rachunkowe (koszty tylko na czwórkach), teraz mam to przejąć i wybrać sobie program księgowy, taki aby w przyszłości miał zastosowanie do spółki z.o.o. oraz do kalkulacji kosztów zleceniowej. Potrzebuję coś łatwego w obsłudze(oprócz mnie będą pracowały jeszce 3 osoby), przejrzystego, pod windowsa, no i oczywiście nie za drogiego.Za wszelką pomoc będę niezmiernie wdzięczna.

#2 Guest_Krzyś

Guest_Krzyś
  • Goście

Napisano 21 maj 2008 - 21:11

Może Rewizor GT, dosyć niedrogi i dosyć intuicyjny w obsłudze. Najlepiej ściągnąć wersję demo aby popróbować: insert.com.pl

#3 Guest_Klop

Guest_Klop
  • Goście

Napisano 22 maj 2008 - 12:36

Ja zdecydowałem się na Symfonię, która jest na prawdę intuicyjna i od razu można na niej pracować bez specjalnych wdrożeń, które kosztują dwa razy co program.Przy wyborze programu nie kieruj się ceną, bo mniej więcej tak samo kosztują. Są nawet darmowe jak Lefthand (z reklamą) czy Vatowiec (jedna firma). Na Vatowcu nie próbowałem, na Lefthandzie po dwóch miesiącach zrezygnowałem, bo to program napisany przez informatyków. My, księgowi jesteśmy narodem ścisłego umysłu i lubimy tylko to, co znamy - Jak może nam się podobać program, którego nie znamy? Dlatego kieruj się ilością znajomych, którzy pracują na tym programie. Nawet przy tak intuicyjnym programie jak Symfonia, czasem dwa dni czytam i nie mogę brnąć dalej, a wystarczy jeden telefon do koleżanki i po brudzie (jak moi synowie mówią).

#4 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 22 maj 2008 - 21:30

Ja pracuję na Cafe Firma i jestem bardzo zadowolony.

#5 Guest_ela

Guest_ela
  • Goście

Napisano 24 maj 2008 - 20:49

dzięki, a czy ktoś z was pracował na Optimie?

#6 Guest_Klop

Guest_Klop
  • Goście

Napisano 25 maj 2008 - 00:32

Wprawdzie nie pracuję na Optimie, ale moja przyjaciółka i mój były księgowy mają biuro rachunkowe. Bardzo chwalą Optimę, tyle, że ten księgowy powiedział, że musiał wydać dwa razy tyle, co program, aby wdrożyć. Byłem u niego i widziałem, że w porównaniu z Symfonią ma taką zaletę, że świetnie współpracuje z Excelem.

#7 Guest_marek

Guest_marek
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2008 - 16:02

nasza firma pracuje na LeftHand pełna ksiegowosc i program spełnia nasze oczekiwania a dotego jest duzo tanszy od symfonii i optimy

#8 Guest_ala

Guest_ala
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2008 - 09:29

Optima - nie polecam. Polecam jak Krzyś Rewizor GT

#9 Guest_ksiegowy

Guest_ksiegowy
  • Goście

Napisano 28 październik 2009 - 00:36

Ja polecam KsH firmy Varico z Poznania - intuicyjny i ma wszytko czego mi potrzeba. Najlepiej przetestować .

#10 Guest_Lucyna

Guest_Lucyna
  • Goście

Napisano 28 październik 2009 - 12:40

Ja pracuje na optime 4 lata i jestem z niej bardzo zadowolona Rewizora nie polecam

#11 Guest_Jurek

Guest_Jurek
  • Goście

Napisano 28 październik 2009 - 12:52

Witam,Ja pracuję na programie OGNIK. Jest dobry do prowadzenia pełnej księgowości w małych firmach. Można pobrać darmowe demo ze strony www.ognik.com.pl i sprawdzić, czy odpowiada potrzebom. Ja pracuję na nim od dwóch lat i jestem zadowolony. Nie da się go zastosować jednak w dużych firmach, bo nie działa w sieci. Pozdrawiam Jurek

#12 Guest_michal

Guest_michal
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2010 - 15:32

Witam,niedawno na polskim rynku pojawił się program e-conomic. Jedyny program do prowadzenia pełnej księgowości online.Jest to programowanie typu SaaS (oprogramowanie jako usługa), więc ma szerokie możliwości integracji z innymi programami i urządzeniami. Może się też łatwo dostosowywać do potrzeb klientów i być łatwo udoskonalany.Z programem można się zapoznać na www.e-conomic.pl

#13 Guest_Eliza72

Guest_Eliza72
  • Goście

Napisano 15 listopad 2013 - 13:08

Witam,Ja pracuję na programie OGNIK. Jest dobry do prowadzenia pełnej księgowości w małych firmach. Można pobrać darmowe demo ze strony www.ognik.com.pl i sprawdzić, czy odpowiada potrzebom. Ja pracuję na nim od dwóch lat i jestem zadowolony. Nie da się go zastosować jednak w dużych firmach, bo nie działa w sieci.Pozdrawiam Jurek

Już działa w sieci. Jest nowa wersja, którą sama mam w planie zamienić z poprzedniej.  Na razie sie przygladam, bo zwykle pod koniec roku robią spore promocje. Pozdrawiam.

#14 Guest_OGNIK

Guest_OGNIK
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2014 - 12:24

Serdecznie dziękujemy Państwu za pozytywne komentarze dotyczące programu OGNIK. Zauważamy je i mobilizują nas one do dalszej pracy nad OGNIKIEM.
Dziękujemy również za te mniej pochlebne – zwykle dodane przez „mróweczki” wynajęte przez konkurencję. Dzięki nim wiemy, że OGNIK stał się zauważalny na Polskim rynku.
Korzystając z Państwa obecności na tym forum na nowy 2015 rok Życzymy:
Naszym Klientom - zdrowych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku pełnego nowych ambitnych wyzwań i satysfakcji z ich realizacji.
Naszym Kontrahentom – sukcesu i satysfakcji ze współpracy i realizacji założonych planów.
Naszym Konkurentom – zrównoważonego rozwoju i opartego o zasady fair play współzawodnictwa w dostarczaniu Klientom coraz lepszych narzędzi w ich codziennej pracy.
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku Życzy Zespół OGNIKA

#15 Guest_Dusicka

Guest_Dusicka
  • Goście

Napisano 26 luty 2015 - 09:43

Jeżeli potrzebujesz solidnego programu, to polecę Ci wfirma. Raczej Ci żadnej funkcji w nim nie zabraknie. Ja chwalę przede wszystkim za bezawaryjność. No i nie boję się wreszcie o utratę danych.

#16 Guest_Macieroj

Guest_Macieroj
  • Goście

Napisano 01 maj 2015 - 19:17

Jeżeli potrzebujesz solidnego programu, to polecę Ci wfirma. Raczej Ci żadnej funkcji w nim nie zabraknie. Ja chwalę przede wszystkim za bezawaryjność. No i nie boję się wreszcie o utratę danych.

No i bardzo dobrze polecasz. Lepiej od razu wybrac wfirmę niż potem zostać z ręką w nocniku, gdy postawimy na programy darmowe, które się do tego nie umywają.

#17 Guest_Alkatras

Guest_Alkatras
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 18:54

Korzystam z darmowego programu superksięgowej. Mam pewne doświadczenia z prowadzeniem księgowości, także nie mam problemu z obsługą platformy. Dla osób, które są w tym temacie zielone, uważam że mogą skorzystać abonamentu, który nie jest drogi. Kosztuje bodajże 50zł. Wtedy ma się pomoc dedykowanej księgowej, która w razie problemów służy radą.

#18 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 18 luty 2018 - 09:34

Mam problem chce w ogniku przeksiegowac wynik finansowy podczas tej czynności wyskakuje mi błąd ze zostają pominięte konto 800 i 860 a w ostateczności w bilansie nie jest też ujęte konto 132. Sprawdzałam formuły i przypiete konta i wszystko się zgadza. Czy ktoś też już tak miał i podpowie co źle robie ?

#19 Guest_MaRcIn

Guest_MaRcIn
  • Goście

Napisano 05 marzec 2018 - 15:25

Skontaktuj się z nimi telefonicznie, bo z tego co wiem mają możliwość zdalnego podłączenia się pod Twój komputer i zerkną co i jak.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy