Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zielona szkoła- kto ma złożyć reklamację? szkoła czy ja?

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_kama38

Guest_kama38
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 15:16

Witam, moje dziecko było na zielonej szkole. Szkoła organizowała wyjazd oczywiście przez biuro podróży. Zarówno warunki żywieniowe jak i lokalowe były w opłakanym stanie. Tych pierwszych nie jestem w stanie udowodnić choć syn miał problemy żołądkowe, natomiast jeśli chodzi o warunki bytowe wraz z kolegami zrobili zdjęcia.(np. szyby z pleksi z dziurami przez które przechodzi ręka, dziury w ścianach, brak ogrzewania itp). Czy mogę złożyć osobiście reklamację w biurze które zorganizowało ten wyjazd? Jeśli tak to w jakim terminie od czasu powrotu. Od szkoły usłyszałam tylko wyjaśnienie, że więcej tam nie będą organizowane wycieczki.
Proszę o poradę.

#2 Guest_MW

Guest_MW
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 17:42

Kto był 2 stroną umową z firmą świadczącą usługi turystyczne? Rodzice czy szkoła?

#3 Guest_kama38

Guest_kama38
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 08:50

Oczywiście szkoła ja jako rodzic tylko dostałam kartę informacyjną gdzie, za ile, kiedy itd. wpłaciłam pieniążki, a resztę załatwiała szkoła.

#4 Guest_Krystyna

Guest_Krystyna
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2022 - 20:24

Polecam Biuro Podróży Polonia Travel. Organizowane przez nich wycieczki szkolne i zielone szkoły są świetnie zorganizowane. Współpracuję z nimi jako przewodniczące komitetu rodzicielskiego od dwóch lat i szczerze polecam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych