Skocz do zawartości

drukarnia

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_myszkamiki

Guest_myszkamiki
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 16:53

Planuję wydrukować plakaty i ulotki dla mojej firmy i znalazłam na necie tanią drukarnię, mają dobre ceny i szybki czas realizacji ale chciałam się poradzić czy, ktoś już korzystał z ich usług? Czy ktoś mógłby coś więcej powiedzieć, doradzić? strona drukarni:
www.drukowanieulotek.pl

#2 Guest_mike

Guest_mike
  • Goście

Napisano 30 marzec 2011 - 22:14

Moim zdaniem drukarnie online są dobrym rozwiązaniem, jeśli ktos chce zaoszczędzić czas. Sam często muszę korzystać z takich usług – jak dotąd korzystałem z lokalnego małego zakładu- jednak myślę że jest on zbyt drogi. Ostatnio zamawiałem wydruk przez caffeprint.eu i faktycznie wyszło taniej i szybciej.

#3 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 592 postów

Napisano 10 styczeń 2019 - 10:25

A jaką w tym roku polecicie? 

#4 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 577 postów

Napisano 10 styczeń 2019 - 11:45

Openprint. Jest to kolejna drukarnia z jakiej usług korzystałem jednak jestem z niej najbardziej zadowolony.

https://www.openprint.pl

Profesjonalna i cierpliwa obsługa! (dziękuję pracownikom za wyrozumiałość bo troche upierdliwy i dociekliwy ze mnie klient ale traktowali mnie tam zawsze z uśmiechem i odpowiadali na wszystkie pytania :-)) Druk bardzo dobrej jakości, świetny kontakt i podejście do klienta. Terminowość- pierwsza klasa! Oczekiwania spełnione w 100%!

#5 Nelka

Nelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 146 postów

Napisano 18 luty 2019 - 21:01

Przy zamawianiu plakatów, ulotek i innych produktów, które mają reklamować twoją firmę koniecznie trzeba postawić na jakość. Co z tego, że cena będzie atrakcyjna jak produkty pozostawią wiele do życzenia. Popatrz na opinie, zobacz, gdzie zagwarantują ci wysokiej jakości nadruk. Oczywiście, rewelacyjnie jest, gdy do tego wszystkiego dochodzą jeszcze atrakcyjne ceny i rabaty. Koniecznie zapoznajcie się z ofertą drukarni Diamond Druk https://www.diamond-druk.pl/, bo to właśnie u nich znajdziecie to wszystko, o czym napisałam - jakość, rzetelność, szybka i darmowa dostawa. Rewelacyjna oferta.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych