Skocz do zawartości

Wideo rejestrator w samochodzie .

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_aaabb

Guest_aaabb
  • Goście

Napisano 08 marzec 2011 - 23:19

Witam , czy mogę zamontować w samochodzie wideo - rejestrator ?
Grożą mi za to jakieś konsekwencje ?

#2 Guest_niec-nota

Guest_niec-nota
  • Goście

Napisano 09 marzec 2011 - 09:00

Za zamontowanie nic nie grozi, o ile sposób zamontowania i samo działanie urządzenia nie będzie ingerowało w konstrukcję samochodu, np. nie będzie wystawało poza gabaryty pojazdu.

Wideorejestratora można też używać do woli. Kłopoty mogą się zacząć dopiero gdybyś chciał w jakiś sposób wykorzystać nagranie, nawet gdyby to wykorzystanie miało polegać tylko na nieodpłatnym pokazywaniu innym osobom. Możesz wtedy wejść na grunt cudzych dóbr osobistych.

#3 Guest_aaabb

Guest_aaabb
  • Goście

Napisano 09 marzec 2011 - 12:02

Będzie to urządzenie wielkości nawigacji GPS .
Nagrania będę chciał wykorzystać do publikacji w internecie piratów drogowych i ludzi łamiących przepisy drogowe .
Jeżeli udostępnię takie filmy bez zakrytych numerów rejestracyjnych pojazdów mogę mieć problemy ?

#4 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 11 marzec 2011 - 11:33

koooteczek25@wp.pl

#5 Guest_maciej

Guest_maciej
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2013 - 15:28

Mysle ze na pewno warto też rozejrzec sie za tymi naprawde dobrymi i sprawdzonymi rejestratorami. I jesli juz kusić sie na coś dobrego to ja polecam dokładnie taki jak FINEVU CR-500HD. U mnie w aucie sprawdza sie swietnie.

#6 Guest_karol

Guest_karol
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2013 - 23:25

Grozi tylko tyle ze wreszcie bedziesz mógł w razie zdarzenia uczcicwie pokazac kto zawinił na drodze. A jesli szukasz naprawde dobrego rejestratora polecam tą strone www.autoradio.com.pl
Tutaj znajdziesz najlepsze modele.

#7 Guest_Piotr Łukaszewicz

Guest_Piotr Łukaszewicz
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2013 - 19:59

Z ramienia Online Eksperta Media-Tech pozwolę sobie zaprezentować Państwu nasz flagowy videorejestrator DRIVE EYE GPS: 1080p Full HD, funkcja rejestracji trasy GPS, rejestracja obrazu i dźwięku podczas jazdy, zdjęcia 12 Mpix, kolorowy wyświetlacz LCD, ładowarka samochodowa

Nasze kamkodery są w rewelacyjnych cenach i zostały wyróżnione przez PC Foster oraz Benchmark.

Pełna oferta kamer samochodowych Media-Tech wraz z zapowiedziami nowych produktów: http://www.media-tec...stratory-obrazu

Zapraszamy! Online sklep Media-Tech: http://sklep.media-tech.eu/
W razie pytań służę pomocą, a także zachęcam do korzystania z czatu dostępnego na naszej stronie.
Pozdrawiam,
Piotr Łukaszewicz

#8 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 maj 2017 - 08:42

Takie wideo rejestratory są naprawdę przydatne. Możecie znaleźć je w http://micros.com.pl...deorejestratory. Zobaczcie sami, myślę, że również i wam się może spodobać dostępna u nich oferta. 

#9 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 183 postów

Napisano 22 listopad 2017 - 12:53

Jeżeli chcesz znaleźć dobry rejestrator samochodowy to sprawdź model http://jbpartner.pl/...ull-HD-RS13/863posiada wszystkie funkcje, które mogą Ci się przydać nawet na parkingu nocą, ponieważ ma wbudowaną detekcja ruchu, widoczność w nocy jest odpowiednia dzięki wykorzystaniu diód podczerwieni.

#10 Czarek573

Czarek573

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 grudzień 2017 - 09:13

Możesz sprawdzić ofertę sklepu internetowego www.aze.com.pl bo maja dobrze przygotowaną ofertę rejestratorów samochodowych od topowych producentów i to w dobrych cenach. Ja wybrałem model A119S - VIOFO nie było to najtańsze rozwiązanie, jednak ilość potrzebnych funkcji jak: jakość Full HD 1080p, detekcja ruchu w rejestratorze, czy rotacja obrazu o 180° i jeszcze długo musiałbym wymieniać,  zdecydowały o jego wyborze. Co do samego sklepu internetowego to naprawdę obsługa jest na najwyższym poziomie, a paczka przyszła szybko i dobrze zabezpieczona. 

#11 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 495 postów

Napisano 01 marzec 2018 - 17:35

Oczywiście że nie, teraz to bez rejestratora jak bez ręki. Ja mam Royall Car 7S i jak do tej pory jestem zadowolona z zakupu, nagrywa dobrze, tak jak powinien. Jakość wykonania jest przyzwoita, za tę cenę nie dostaniemy chyba nic lepszego.

#12 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 149 postów

Napisano 07 marzec 2018 - 09:40

Możesz sprawdzić ofertę sklepu internetowego  aze.com.pl bo maja naprawdę dobrze przygotowaną ofertę rejestratorów samochodowych od topowych producentów i to w przystępnych cenach. Ja wybrałem model A119S - VIOFO nie było to najtańsze rozwiązanie, jednak ilość potrzebnych funkcji jak: jakość Full HD 1080p, detekcja ruchu w rejestratorze, czy rotacja obrazu o 180° zdecydowanie zaważyła i z biegiem czasu mogę śmiało powiedzieć, że było warto. Co do obsługi samego sklepu i czasu dostawy nie było najmniejszych problemów. 

#13 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 280 postów

Napisano 10 czerwiec 2018 - 22:29

Moim zdaniem jak najbardziej warto mieć kamerę w samochodzie, ponieważ w przypadku jakichkolwiek kolizji masz pewny dowód czyja była to rzeczywiście wina. A jeżeli szukasz rzeczywiście dobrej jakości sprzętu z szerokim zakresem dodatkowych funkcji to polecam sprawdzić ofertę alkokalibrator kamery samochodowe

gdzie znajdziesz szeroki wybór modeli jedynie od topowych producentów i to w bardzo dobrych cenach oraz warunkach gwarancyjnych. 

#14 trefnoknus

trefnoknus

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 19 czerwiec 2018 - 21:21

Ostatni rozważam wyposażenie firmowych aut w coś takiego https://smartcams.pl/45-dyskretne Niestety, mój kierowca miał ostatnio kolizję. Niby niezbyt ciężką, trochę rys, nikomu nic się nie stało, ale wskazanie winnego pozostawia wg mnie wiele do życzenia. Czy takie nagranie ma faktyczną wartość dowodową np. jeśli kierowca odmówi przyjęcia mandatu i sprawa trafi do sądu?

#15 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 23 sierpień 2018 - 21:57

Jak widać wybór dostępnych modeli jest naprawdę szeroki, także ciężko jest w tym wszystkim się odnaleźć bez odpowiedniej pomocy ze strony specjalistów, którzy dokładnie je sprawdzili. W moim przypadku znaczący wpływ na wybór miał artykuł https://alkokalibrat...deorejestrator/ który zdecydowanie polecam z uwagą przeczytać, aby dowiedzieć się na co warto podczas wyboru zwrócić szczególną uwagę :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy