Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zakupy spożywcze online

32 odpowiedzi w tym temacie

#21 KarolinaPL

KarolinaPL

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 133 postów

Napisano 20 czerwiec 2021 - 21:57

Prawdopodobnie pomylili zamówienia. Warto w takiej sytuacji skontaktować się ze sklepem. Na pewno zaproponują Ci jakąś rekompensatę oraz szybkie dostarczenie zamówionych przez Ciebie zakupów. Ewentualnie jeśli sytuacja się powtórzy, to zmieniłabym na Twoim miejscu sklep. Mi w czasie pandemii zdarzało się zamawiać produkty spożywcze ze sklepu www.zieleniakubeatki.pl i nigdy nie miałam żadnych problemów.

#22 Guest_Martynaś

Guest_Martynaś
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2021 - 10:45

Ja też wolę stacjonarnie robić zakupy. Zawsze kupuję dużo warzyw i owoców i wolę sama sobie je wybrać, no i podczas zakupów też często najpierw terminy sprawdzam. W Carrefour mają ciekawe produkty, których w innych marketach nie widziałam, a do tego ceny naprawdę korzystne, więc najczęściej wybieram się własnie tam.

#23 wolna

wolna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 214 postów

Napisano 24 czerwiec 2021 - 10:42

Lepiej robić zakupy stacjonarnie. Często można trafić na różne promocje - jak na przykład obecnie w Carrefour. Dzięki promocji Ceny Niskie Jak Dawniej możemy zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent ceny.

#24 Guest_Grażyna

Guest_Grażyna
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2021 - 22:40

Sprawnie i szybko realizowane są zakupy wykonane online na stronie leclerc24.net.pl. Polecam!

#25 Guest_elewina

Guest_elewina
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2021 - 08:11

Lepiej robić zakupy stacjonarnie. Często można trafić na różne promocje - jak na przykład obecnie w Carrefour. Dzięki promocji Ceny Niskie Jak Dawniej możemy zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent ceny.

Warto też mieć aplikacje, z nią są dodatkowe promocje i -10% w weekendy

#26 wera_

wera_

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 76 postów

Napisano 03 sierpień 2021 - 12:39

Ja też wolę stacjonarnie. Szczególnie owoce, warzywa, mięso - muszę najpierw zobaczyć, żeby móc zdecydować czy nadaje się do kupna. 

Lewiatanki - https://gazetka-lewi....pl/lewiatanki/

#27 barakuda

barakuda

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 118 postów

Napisano 11 sierpień 2021 - 17:08

Sklepy Lubi polecam https://lubisklep.plna terenie Olsztyna i okolic. Otwarte 7 dni w tygodniu, możliwośc robienia zakupów spożywczych online, dobre ceny, no i zawsze wszystko świeże.

#28 Guest_Justyna

Guest_Justyna
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2021 - 19:20

Zakupy online są bardzo wygodne. Preferuję taką formę już od dawna. Zakupy spożywcze zamawiam na stronie sklepu MaDar i szczerze polecam ich usługi. Zamówienie jest rzetelnie realizowane.

#29 marinka44

marinka44

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 17 październik 2021 - 22:08

w Warszawie są bardzo fajne opcje zakupowe przez aplikacje z szybką dostawą

#30 marinka44

marinka44

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 17 październik 2021 - 22:43

:)

#31 marysia8383

marysia8383

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 113 postów

Napisano 17 listopad 2021 - 14:53

Zakupy online są coraz bardziej popularne u nas w kraju, coraz więcej klientów właśnie tam zamawia różnego rodzaju produkty. Tutaj https://manager24.pl...ystaja-klienci/macie artykuł w którym piszą o tym jakich urządzeń najczęściej używają klienci internetowi, mobilnie najczęściej jednak są wybierane.

#32 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 391 postów

Napisano 25 listopad 2021 - 00:19

w Warszawie są bardzo fajne opcje zakupowe przez aplikacje z szybką dostawą

Na przykład Jokr i korzystam niejednokrotnie bo dostawy są przez cały tydzień i w dosłownie 15 min. A teraz jeszcze jest promocja na Black Week i z kodem JOKR sporo produktów jest za połowę ceny

#33 Guest_Teresa

Guest_Teresa
  • Goście

Napisano 29 listopad 2021 - 21:34

Jeśli mam robić zakupy to tylko tradycyjnie w stacjonarnych punktach. Musze widzieć co kupuję. Polecam wszystkim Centrum Handlowe HIT gdzie znajduje się wiele świetnych sklepów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy