Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ile stracimy po wprowadzeniu zmian w podatkach w 2013 r.

wróć do serwisu Księgowość 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 198525 postów

Napisano 02 marzec 2012 - 10:45

Koniec ulgi internetowej dla wszystkich, koniec ulgi prorodzinnej dla rodzin z jednym dzieckiem i dochodami powyżej 85,5 tys. zł, ograniczenie możliwości korzystania z podwyższonych kosztów uzyskania przychodów przez twórców i artystów – znamy już szczegóły zmian podatkowych, które mają wejść w życie w 2013 roku. Dobrze zarabiający twórcy, którzy mają jedno dziecko, mogą stracić na tych zmianach nawet 3 326 zł. Powrót do artykułu: Ile stracimy po wprowadzeniu zmian w podatkach w 2013 r.

#2 Adam

Adam

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 602 postów

Napisano 02 marzec 2012 - 10:50

przyznaję że likwidacja ulgi internetowej to mnie trochę martwi, to było zawsze parę złotych w kieszeni, zwłaszcza że nie mam tzw. głębokiej kieszeni

#3 Guest_mada

Guest_mada
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2012 - 23:12

Głosowaliście na złodziei? To q.wa macie! Samiście tego chcieli!

#4 Guest_joanna

Guest_joanna
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2012 - 06:48

Dziękujemy Panie Tusk za zajeb...tą politykę prorodzinną! Odechciało mi się mieć dzieci... Przynajmniej w naszym kraju. Tyle lat się broniliśmy z mężem przed emigracją, ale teraz to już sama nie wiem. Nawet niewiadomo na kogo głosować, bo albo złodzieje, albo szaleńcy, albo pajace. Zawsze PO to było mniejsze zło, a teraz to już chyba nie ma takiego...Jest samo zło

#5 -Misiek-

-Misiek-

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 26 czerwiec 2012 - 12:48

Idąc Twoim tokiem rozumowania, to nie powinno się chodzić do wyborów. Nie oszukujmy się, niezależnie od Partii politycznej, część ludzi będzie zadowolona, a część nie.

#6 -Misiek-

-Misiek-

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 26 czerwiec 2012 - 12:49

Głosowaliście na złodziei? To q.wa macie! Samiście tego chcieli!

Idąc Twoim tokiem rozumowania, to nie powinno się chodzić do wyborów. Nie oszukujmy się, niezależnie od Partii politycznej, część ludzi będzie zadowolona, a część nie.

#7 Guest_skaranie boskie

Guest_skaranie boskie
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2012 - 16:49

Jak zawsze zadowoleni będą ci, którzy zarabiają miliony. Dla nich tysiąc parę złotych rocznie to pryszcz. Zresztą oni i tak nie płacą państwu ani złotówki. Problem leży gdzieś indziej.Zauważcie, że posiadaczom zaledwie jednego dziecka tuskowi poborcy ukradną ponad tysiaka, podczas, gdy tym z trójką dadzą tylko pięć paczek. Czyli za owo dobrodziejstwo sami skasują 50%. Niezła prowizja.Przyznam, że już od 1989 roku nie biorę udziału w żadnych wyborach. Przynajmniej mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że nie legitymizuję złodziei, którzy mnie okradają. A swoją drogą, ciekawe jak zareagowałby sąd na powództwo o zabór mienia przez platformę.

#8 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2012 - 08:49

Jak się głosuje na PO, to nie ma potem co płakać.To ja mogę mieć pretensję a nie "byli wyborcy PO".

#9 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2012 - 09:48

Ci co płaczą że nie dostają kasy za płodzenie dzieci,usilnie proszę wyjedzcie do watykanu,a najlepiej na inną planetę. nie podobało się wam wejście do Unii Europejskiej teraz całymi garściami bierzecie kasę z tejże unii.Honoru i ambicji nie macie nawet za złamany grosz.Okradacie Polskę razem z swoim kościołem katolickim i organizacją p.i.s [celowo nie piszę dużych liter,ponieważ nie zasługujecie na nie.].Gdyby nie rządy Pana Premiera Donalda Tuska i jego rządów to już dawno jedlibyśmy korzonki trawy. Przez Płodzenie przez Was Chromych i Ułomnych Dzieci,państwo polskie traci MILIARDY MIESIęCZNIE NA UTRZYMANIE TAKICH POTWóRKóW KTóRYM WY ZAFUNDOWALIśCIE TAKIE ZAFAJDANE żYCIE,PRZEZ SWOJE CHORE AMBICJE I źLE POJMOWANą RELIGIJNOść. Obyście wy doznali tego co zafundowaliście własnym dzieciom. Jeszcze raz apeluję wyjedzcie z naszego pięknego kraju!!!!!!!!!!!!!!!!

#10 Guest_JOANNA

Guest_JOANNA
  • Goście

Napisano 01 październik 2012 - 19:00

ŚMIECH NA SALI NA DZIECIAKCH OSZCZĘDZĄ A NOWOBOGACCY ZA MILINY BĘDĄ ODPISYWAĆ OD DOCHODU FURY PO TO ABY DO SKARBÓWKI NIE ODPROWADZIĆ ANI GROSZA ( AUTO Z KRATKĄ ) I DO KOSĆIOŁA ŚMIGAJĄ GABLOTĄ. PARODIA PAŃSTWA

#11 Guest_Jola

Guest_Jola
  • Goście

Napisano 21 listopad 2012 - 17:38

Dobrze zarabiające małżeństwo (każdy z małżonków uzyskuje dochód powyżej 85 528 zł) z jednym dzieckiem, gdy jeden z małżonków jest twórcom uzyskującym przychody na poziomie......Nie twórcom a twórcą analfabetów nie sieją :) uczyć sie trzeba

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych