Skocz do zawartości

Zdjęcie

Witamy na nowym Forum!

forum

wróć do serwisu Sektor Publiczny 71 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_daro

Guest_daro
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2012 - 16:22

Pewnie MON kazał zamknac tamte forum bo szeregowi za dużo gadali i spoleczenstwo by sie dowiedzialo jak generalowie rządzą armią

#22 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2012 - 13:47

ównież proszę o przesłanie wzoru wniosku o remont drogi gminnej na adres koldras@poczta.onet.pl

#23 Guest_Dodiszka

Guest_Dodiszka
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2012 - 20:29

Mam pytanie....czy w Łodzi istnieje szkółka policyjna??? wiem ze jest liceum policyjne ale jekos jestem w takim wieku ze powrot do liceum jakos by dziwnie wygladal....a ze teraz moj wzrost do wymaganego jest odpowiedni, chcialabym ukonczyc szkolenie mundurowe

#24 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2012 - 20:55

Witam. Posiadam mandat za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym. czy przyjma moje papiery w takim razie, ktoś skladal z podobnym wykroczeniem? czy odrazu odrzucaja?

#25 Guest_Pastuch

Guest_Pastuch
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2012 - 11:15

Spoko założyłem nowy temat w "Różne teamty" !

#26 Guest_karolina Poznań

Guest_karolina Poznań
  • Goście

Napisano 02 maj 2012 - 17:57

Moi kochani,niestety tak bywa że,z różnych powodów tracimy mieszkania jedni z takich powodów inni z innych ja jestem z Poznania i czekam już 9 lat za mieszkaniem i chociaż spłacam zadłużenie to nic...stoje w miejscu...no niestety takie życie cóż trzeba cvzekac i nie wolno odpuszczać mamy prawo do mieszkań ...więc czekajmy

#27 Guest_AniaZG

Guest_AniaZG
  • Goście

Napisano 08 maj 2012 - 18:31

Witam.Jestem samotną matka,mam na utrzymaniu 3 dzieci,od 6 lat czekam na mieszkanie z zasobów miasta Zielona Góra.Od dwóch lat piszę do tut.urzędu wnioski o przydzielenie mi w końcu takiego mieszkania,i nic.Nadal każą mi czekać.Meszkam w wynajętym mieszkaniu(jeżeli tak można nazwać to mieszkaniem)nie mam stałego meldunku,razem z dziećmi jesteśmy zameldowani na czas określony dokładnie do grudnia 2012r.Moi znajomi którzy również składali wnioski o mieszkanie juz dawno je dostali i czekali nie dłuzej jak 3 lata,ja czekam juz 6 lat i dalej nic,Obecnie nie pracuję,jestem na zasiłku do lipca,łączny dochód mojej rodziny to 920zł świadczenia na dzieci.Jest nam cięzko i na prawdę nie wiem już gdzie mogę iść po pomoc,co miesiąc piszę do urzedu wnioski,pisałam już prośby do Prezydenta mojego miasta,też nic,napisałam również prośbę o pomoc do Kancelarii Prezydenta RP i też nic...już nie wiem co mam dalej robić,za wynajem płacę 400zł warunki są okropne,nie mam łazienki w domu tylko na korytarzu,która nie jest wogóle ogrzewana,błagam jeżeli wiecie gdzie i do kogo mogę zwrócić sie o pomoc w mojej sprawie piszcie na mój adres e-mail,bo już na prawdę nie wiem co mam robić.mój e-mail:aniasochacka1@o2.pl

#28 Guest_mama

Guest_mama
  • Goście

Napisano 12 maj 2012 - 14:26

witam. jestem od 8 lat bezrobotna matka dwojki dzieci. okazalo sie ze mam zle zbudowane biodro, kosc poza panewka, z zalecenia lekarza chodze o kuli, mam leki na bazie tramalu, bo przy tym schorzeniu towarzyszy mi okropny bol, noga puchnie ze ledwie chodze. zaplanowana mam operacje, wstawienie endo-protezy.czy w moim przypadku mam szanse na zasilek pielegnacyjny i rente chorobowa?

#29 Guest_jadwiga

Guest_jadwiga
  • Goście

Napisano 25 maj 2012 - 03:44

to co ludzie pisza to poprostu az chwyta za gardlo mieszkania socjalne /coz t takiego masakra ludzie sa ponizani zyja jak biedacy z ktoregos tam wieku kibel na korztarzu itp.tylko za to ze sa biedni /lub stracili prawo do mieszkania bo nie maja pracy pieniedzy zamiast pomoc /otrzywiscie panstwa tu rola aby tym ludziom bylo lepej to spycha sie ich na margies /nigdzie tak niema tylko u nas /dosc ze nie maja pieniezy to jeszcze dostaja eksmisje uwazam ze bezwzglednie mieszkania kwaterunkowe i socjalne ale takie normalne powinni miec ludzie biedni a nie bogacze jeszce je wynajmujace i zarabiajace na mioeszkaniach ciezkie pieniadze,ludzie sa zrozpaczeni teraz w internecie widac ile bolu w ludziach po eksmisjach czy utracie mieszkania.

#30 Guest_Werka Lębork

Guest_Werka Lębork
  • Goście

Napisano 25 maj 2012 - 06:31

hej wiecie czy trzeba mieć zdana mature żeby dostac się do szkółki plicyjnej w Słupsku????? pisać na gg 5080293; bardzo prosze o odpowiedź. Moze akurat ktos skończył tą szkołę i podzieli się informacjami?? dziękuję!
Weronika Dołączona grafika

#31 Guest_Jabla

Guest_Jabla
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2012 - 21:20

WitamMam jesdno ale ważne pytanie, ile zarabia lub ile mniej więcej może zarobić młodszy inspektor w warszawskiej straży miejskiej. chodzi o brutto ewentualnie jakieś "bonusy"z góry dzięki za infoJabla

#32 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2012 - 23:07

Witam wszystkich.
Mam taki problem: zamieszkuję mieszkanie(razem z bratem)po zmarłej babci, ktora odeszla 2 lata temu:(, mieszkanie podlega administracji. niestety to mieszkanie jest także zadłużone. Naliczono nam zbyt duży czynsz(ponieważ nie mamy prawa do lokalu),niestety życie tak mi się potoczyło,że nie bylam w stanie opłacać tego mieszkania i zadłużenie roslo i rosło, dodam że brat nie rwie się do pracy...a ja dopiero zaczynam pracę, miejmy nadzieję,że będzie ok. Administracja wydzwania, straszy sądem i w żaden sposób nieda się z nimi dogadać! Dodam jeszcze, ze jesteśmy tam zameldowani. Czy wyrzucą mnie z tego mieszkania??? Co robić??? BARDZO PROSZĘ O JAKĄŚ ODPOWIEDŹ... TO DLA MNIE BARDZO WAŻNE. PROSZĘ...

ZAŁAMANA

#33 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2012 - 18:50

jakie są obecnie zarobki w GDDKiA - Poznań?? na najniższych stanowiskach??

#34 Guest_onaa

Guest_onaa
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2012 - 14:18

hej, mam pytanie, chciałabym iść po liceum gdzieś do szkoły policyjnej, ewentualnie jakiejś szkółki, ale gdzies do łodzi , orientujecie się czy w łodzi sa jakieś tego typu szkółki ?

#35 530

530

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 październik 2012 - 00:45

mam pytanie czy mieszkanie adm,komunalne zreszta to jest chyba to samo mozna zamienic na dzialke rod?Domek na dzialce jest caloroczny

#36 Guest_szeregowy

Guest_szeregowy
  • Goście

Napisano 12 październik 2012 - 22:38

Proszę sobie stąd iść !!!TOJEST FORUM DLA ŻOŁNIERZY A NIE JAKAŚ PIER......!

#37 Guest_ST.SZER.AR.

Guest_ST.SZER.AR.
  • Goście

Napisano 22 październik 2012 - 19:37

witam wszystkich. Mam takie pytanie czy dni wolne za służby, oraz nadgodziny przepadają w wojsku ? W moim przypadku mija drugi okres rozliczeniowy, a dowódca poprostu nie pozwala na wykorzystanie, zawsze się coś znajdzie i skreśla nasze propozycje na wolne. Mam troszke ponad 100 nadgodzin czy moge o nich już zapomnieć?!

#38 Guest_zaneta

Guest_zaneta
  • Goście

Napisano 24 październik 2012 - 19:26

mam pytanie od jakiego wieku mozna isc do szkoly policyjnej...??

#39 Guest_HANIA

Guest_HANIA
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2012 - 17:02

Witam mam takie pytanie a mianowicie czy zasilek rodzinny moze przepasc i niezostanie wyplacony ZA MIESIAC LISTOPAD poniewaz nie zlozylam dokumentow na czas czyli do 30 listopada 2012 R. ??MA KTOS DANE NA TEN TEMAT?Z GORY DZIEKUJE I PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ.HANIA

#40 Guest_basia

Guest_basia
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2013 - 10:47

Witam razem z mamą przyjmujemy na pół rentę po moim zmarłym ojcu, mama ze wzgledu na swoj stan zdrowia nie moze opiekowac sie swoja chora matką. czy w zwiazku z tym mogłabym przyjmowac swiadczenie pielęgnacyjne na swoja babcie???

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy