Skocz do zawartości

Zdjęcie

Witamy na nowym Forum!

forum

wróć do serwisu Sektor Publiczny 71 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Samorząd

Admin Samorząd

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 32616 postów

Napisano 23 luty 2012 - 14:02

Witamy na nowym Forum!

Z przyjemnością prezentujemy nowe Forum – nowoczesne i przyjazne użytkownikom. Zapraszamy do pisania i dyskusji!

Można pisać i dyskutować bez rejestracji, jednak zapraszamy do rejestracji, gdyż dzięki temu zyskają Państwo dostęp do szeregu nowych funkcji:

[*]rezerwacja własnego nicka
    [*]własny profil
    [*]powiadomienia o odpowiedziach na Forum
    [*]lubienie/ ignorowanie użytkowników
    [*]komunikator
    [*]i wiele, wiele innych przydatnych opcji
    [/list]Prosimy o uwagi i opinie!

Zapraszamy do dyskusji!

#2 Mirasek

Mirasek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 894 postów
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 01 marzec 2012 - 11:56

Witamy na nowym Forum!

Z przyjemnością prezentujemy nowe Forum – nowoczesne i przyjazne użytkownikom. Zapraszamy do pisania i dyskusji!

Można pisać i dyskutować bez rejestracji, jednak zapraszamy do rejestracji, gdyż dzięki temu zyskają Państwo dostęp do szeregu nowych funkcji:

[*]rezerwacja własnego nicka
    [*]własny profil
    [*]powiadomienia o odpowiedziach na Forum
    [*]lubienie/ ignorowanie użytkowników
    [*]komunikator
    [*]i wiele, wiele innych przydatnych opcji
    [/list]Prosimy o uwagi i opinie!

Zapraszamy do dyskusji!

Witaj ,
Mnie się podoba:)
Jak narazie... nie oceniam, nie komentuję Dołączona grafika się przyglądam i testuję.
Pozdrawiam

#3 Guest_SP_SŁUPSK

Guest_SP_SŁUPSK
  • Goście

Napisano 05 marzec 2012 - 19:38

....ale cisza

#4 Guest_allegro

Guest_allegro
  • Goście

Napisano 06 marzec 2012 - 08:44

Dawć mi tu to forum o urzędniczych zarobkach bo gdzie się teraz bedę dowartościowywał !?!

#5 Guest_vivaldi

Guest_vivaldi
  • Goście

Napisano 06 marzec 2012 - 18:30

Zawsze tu taka cisza. ? od 20.03 .2012r marsz do armi. heh zobaczymy.

#6 Guest_KOROLA

Guest_KOROLA
  • Goście

Napisano 08 marzec 2012 - 13:04

witam mam problem jestem bez meldunku od kilku miesiecy,właściciel nie chce mnie zameldowac.teraz musze sie zpodatku rozliczyc a niemam pojecia jak to zrobić jakoosoba nie majaca meldunku.jestem też bezrobotna zarejestrowana jak narazie w UP czy jak zglosze im ze niemam meldunku to mnie wykreslą z listy napiszcie co wiecie na taki temat.BEZRADNA

#7 Guest_guru

Guest_guru
  • Goście

Napisano 08 marzec 2012 - 14:17

Dołączona grafika cisza , cisza , cisza
nawet echa

#8 Guest_Grześ

Guest_Grześ
  • Goście

Napisano 09 marzec 2012 - 07:19

@Karola - dziwi mnie że Cie jeszcze nie wezwali do UP skoro jesteś bez meldunku, ja 2 dni po tym jak mi się skończył tymczasowy już musiałem im donosić aktualny, inaczej by mi staż przerwali i skreślili z listy... spróbuj pogadać z właścicielem żeby Cię choć na pół roku zameldował, tymczasowy meldunek jest teraz praktycznie bez żadnych kosztów.Co do rozliczania z tego co się orientuje to meldunek nie ma teraz znaczenia tylko miejsce gdzie aktualnie przebywasz/pracujesz/pracowałaś.

#9 Guest_dollynka

Guest_dollynka
  • Goście

Napisano 12 marzec 2012 - 00:18

ja w kwestii tych urzędniczych zarobków, nie wiem czy w dobrym miejscu piszę. Płaczę, szlocham! proszę nie narzekajcie. Mam 40 lat, wyższe studia (mgr), doświadczenie i zarabiam 1000 zł netto, żadnych dodatków, premii, bonów na święta, paczek. Pracuję w biurze rachunkowym. To prostu jest żenada. Zapieprz straszny (kto pracował w biurze rach ten wie), nie mamy przerwy na śniadanie (ciągle jestem w pracy głodna). żadnych zwolnień, urlopów, jeśli jesteś chora i cię nie ma w pracy poprostu nie dostajesz dniówki Czasem myslę, że to chyba ze mną coś jest nie tak, że na coś takiego się godzę. To najgorsza praca z moich dotychczasowych, a pracuję tam 5 lat! Przelał się kielich goryczy. Staram się o stanowisko podinspektora w urzędzie gminy i jeśli dostanę 1500 zł netto będę zadowolona. Niestety mam świadomość, ze bez znajomości pewnie się nie dostanę. Przynajniej mam złudzenie, że coś robię żeby zmienić swój marny los. ..... tak ... poprostu... chciałam się poużalać nad sobą , sorry .... Dołączona grafika

#10 Guest_anonim

Guest_anonim
  • Goście

Napisano 12 marzec 2012 - 19:49

fajnie

#11 Guest_dollynka

Guest_dollynka
  • Goście

Napisano 13 marzec 2012 - 08:59

no

#12 Guest_szeregowy

Guest_szeregowy
  • Goście

Napisano 15 marzec 2012 - 18:43

a takie mielismy fajne forum a teraz lipa.....

#13 Guest_ogr

Guest_ogr
  • Goście

Napisano 16 marzec 2012 - 10:37

panie adminie - nowe nie zawsze znaczy lepsze... może zamiast przekierowania na stronę powitalną warto by przygotować konkretny wątek o tej samej tematyce co na starym forum i tam przekierowywać?

#14 Guest_szeregowy

Guest_szeregowy
  • Goście

Napisano 16 marzec 2012 - 12:55

jestem za

#15 Guest_nina

Guest_nina
  • Goście

Napisano 19 marzec 2012 - 20:26

Witam jstm samotną matka wychowującą synka nie mam rodziny.miszkam w lokalu socjalnym 30m od 3 lat nie mogę znalesc pracy i mam zaległosci czynszow.Mój synek ma 5 lat mam go z kim zostaic a na przeczkole mnie nie stac.Dostaje alimnta 400 pomoc z mopsu 106 zł.Wczoraj dostałam wypowidznie z lokalu socjalnego za nie płacenie czynszu co robic.Czy ojdą mi na ęk i pomoga rozłorzyc na raty lub załatwią przedszkole.Jestm zdesperowana czy mogo wywalic na bruk z mieszkania socjalngo!!!

#16 Guest_pracuś

Guest_pracuś
  • Goście

Napisano 22 marzec 2012 - 15:03

ja w kwestii tych urzędniczych zarobków, nie wiem czy w dobrym miejscu piszę.  Płaczę, szlocham! proszę nie narzekajcie. Mam 40 lat, wyższe studia (mgr), doświadczenie i zarabiam 1000 zł netto, żadnych dodatków, premii, bonów na święta, paczek. Pracuję w biurze rachunkowym. To prostu jest żenada. Zapieprz straszny (kto pracował w biurze rach ten wie), nie mamy przerwy na śniadanie (ciągle jestem w pracy głodna). żadnych zwolnień, urlopów, jeśli jesteś chora i cię nie ma w pracy poprostu nie dostajesz dniówki  Czasem myslę, że to chyba ze mną coś jest nie tak, że na coś takiego się godzę. To najgorsza praca z moich dotychczasowych, a pracuję tam 5 lat! Przelał się kielich goryczy.  Staram się o stanowisko podinspektora w urzędzie gminy i jeśli dostanę 1500 zł netto będę zadowolona. Niestety mam świadomość, ze bez znajomości pewnie się nie dostanę. Przynajniej mam złudzenie, że coś robię żeby zmienić swój marny los. ..... tak ... poprostu... chciałam się poużalać nad sobą , sorry .... Dołączona grafika

Zmien prace i nie narzekaj.

#17 Guest_szeregowy

Guest_szeregowy
  • Goście

Napisano 25 marzec 2012 - 20:43

ale kibel to szeregowi sie mieli zalic a nie samotne matki, urzednicy itp...........................

#18 Guest_Tadeusz

Guest_Tadeusz
  • Goście

Napisano 27 marzec 2012 - 15:44

Witam,Babcia przepisała moim rodzicom działkę w ramach darowizny 2 lata temu, a teraz oni chcą ją przepisać mi i mojej żonie.Czy to przepisanie działki będzie także zwolnione z podatku jak poprzednie?Z góry dziękuję za odpowiedź.

#19 Elkus

Elkus

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 marzec 2012 - 10:37

WitamCzytałam stare forum i zainteresowała mnie tematyka, choć jak mi się wydaje podobnego przypadku jak mój nie widziałam. W planach mam adopcje strychu i próbuje zebrać informacje na ten temat. Moja mama ma wykupione mieszkanie w czterorodzinnym budynku, gmina sprzedając mieszkanie sprzedała wraz z nim piwnice, ale nie strychy - są w wieczystym użytkowaniu. Chciałabym wykupić połowę strychu a w późniejszym czasie adoptować ją na mieszkanie, i zastanawiam się, jakie działania mam wykonać, aby zrealizować swój plan.Za wszelkie rady z góry dziękuje.

#20 Guest_marian

Guest_marian
  • Goście

Napisano 29 marzec 2012 - 17:13

witam chciałem sie was spytac odnosnie warunków zakwaterowania w szkole policji w katowicach, jakie warunki tam panuja czy jest np.dostep do internetu czy mozna miec telefon, laptop, czy łazienki sa przy każdym pokoju czy wyglada to tak jak we wojsku gdzie wszyscy spia razem i wszyscy sie kąpią (20 nagich chłopa naraz pod prysznicami i 10 minut na kąpiel)prosze o odpowiedz

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych