Skocz do zawartości

Kredyt dla kogoś!

26 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_mariusz

Guest_mariusz
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 01:28

Dzień dobry wziąłem kredyt na wakacje z dziewczyna od kolegi podpisaliśmy umowę.W razie gdy dziewczyna by mnie zostawiła czy mogę domagać się zwrotu połowy kosztów od niej.

#22 Guest_mariusz

Guest_mariusz
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 01:28

Dzień dobry wziąłem kredyt na wakacje z dziewczyna od kolegi podpisaliśmy umowę.W razie gdy dziewczyna by mnie zostawiła czy mogę domagać się zwrotu połowy kosztów od niej.

#23 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 10:35

Jeśli udowodnisz, że dziewczyna korzystała z części kredytu.Jeśli nie podpisywała żadnej umowy z kolegą, a tylko Ty podpisałeś, to dziewczyna może stwierdzić, że po koleżeńsku zafundowałeś jej wczasy i niczego nie będzie musiała oddawać.

#24 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 252 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 27 sierpień 2019 - 14:07

Zależy też na co kredyt jest Ci potrzebny, bo to jest istotne dla banku. Co innego kredyt na inwestycje, a co innego kredyt hipoteczny. Ja sam brałem kredyt w Nest Banku w oddziale w Olsztynie - https://nestbank.pl/placowki/olsztyn i śmiało mogę polecić. Warto od razu przedstawić swoją wizję, na co Ci jest kredyt potrzebny i dobrze to uargumentować ;)

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#25 Anna Chyc

Anna Chyc

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 12 listopad 2019 - 14:19

Ja też mogę polecić stronę Finrada, jest tam porównywarka szybkich pożyczek i wszystko jest napisane jakie koszty na jaki okres itp. Można też złożyć wniosek.

#26 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2019 - 10:59

Witam!

Mam podobny problem jak wyżej tzn wiozłem pożyczkę znajomemu na siebie i ten przestał spłacać. Podczas podpisywania umowy podpisaliśmy pismo przy pośredniku iż on jest zobowiązany spłacać to zadłużenie plus pieniądze zostały w krótkim czasie przelane na jego konto. Spłata odbywała się także poprzez jego konto bankowe i się zastanawiam jak duże są szanse na wygranie tego drogą sądowa lub w jakiś inny sposób?

#27 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 479 postów

Napisano 09 styczeń 2020 - 08:27

Dlatego ja to nigdy nie robie takich kombinacji, staram się nie pożyczać ani komuś ani od kogoś , bo przez pieniądze to niejedna przyjaźń się rozpadła. Jak naprawdę potrzebuje pieniędzy bardzo szybko to korzystam z usług https://blog.provide...czka-na-swieta/ , ponieważ jest to sprawdzona marka, a nie jakaś firma krzak nie wiadomo skąd, poza tym wielokrotnie korzystalem z ich usług czy to w placówce czy za pośrednictwem internetu i nigdy nei było problemów także jakby ktoś potrzebował to polecam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych