Skocz do zawartości

Zdjęcie

dobre biuro rachunkowe Warszawa

wróć do serwisu Księgowość 218 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Moinia

Guest_Moinia
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2014 - 12:30

ja mogę polecić biuro czyste księgi, nigdy się na nich nie zawiodłam, a prowadzą mi księgowość już od kliku ładych kilku lat: http://czysteksiegi.com.pl/kontakt/

#42 Guest_MiłoszLKOL

Guest_MiłoszLKOL
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2014 - 13:01

No tak, szukanie w  stolicy dobrego biura, to jak szukanie przysłowiowej igły w stogu siana, można się nieźle naciąć, dlatego dobrze, że można się polecić, oczywiście wierząc w dobre intencje. od siebie mogę dorzucić kontakt do biura z którego usług korzystam od lat: http://www.zkco.pl/podatki.html i jestem zadowolony

#43 thomasnowak

thomasnowak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 18 czerwiec 2014 - 12:01

Witam, Ja osobiście korzystam z tego biura http://www.erachuba.pl i jestem bardzo zadowolony. Tanio i szybko przede wszystkim. Wiele osób mi je polecało aż w końcu skorzystałem z ich usług. I jestem bardzo zadowolony.

#44 Guest_Oleg

Guest_Oleg
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2014 - 23:24

Najlepsze biuro rachunkowe w Warszawie, a dzięki swojej usłudze internetowej pewnie też jedno z lepszych w Polsce - www.liczyk.com.pl

#45 Guest_Olek

Guest_Olek
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2014 - 13:28

W Warszawie na Pradze Północ działa OKTA Biuro Rachunkowo-Usługowe. Mają korzystne ceny. Poza tym obsługują w języku hiszpańskim, niemieckim i rosyjskim, poza polskim oczywiście. www.okta8.pl 512 988 587

#46 Guest_Jula5464

Guest_Jula5464
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2014 - 12:01

I ja mogę polecić biuro rachunkowe Liczy, współpracuję z nimi dwa lata i nie mam do czego się przyczepić, profesjonaliści w 100%.

#47 Guest_Tadziek

Guest_Tadziek
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 22:46

Biur to trzeba szukać z doświadczeniem jak QDot. Kończyła mi się umowa z poprzednim i trochę popytałem u znajomych co tam mogą mi polecić. Dwója z nich współpracuje z nimi od dłuższego czasu więc dałem się skusić zniżką w opłatach. Jak dotychczas jest okej i mam nadzieję, że tak zostanie:)/

#48 Guest_Romek Wawa

Guest_Romek Wawa
  • Goście

Napisano 27 październik 2014 - 20:30

Kolego a ile płacisz za księgowość u nich i co wchodzi w skład tego co dla Ciebie robią?

#49 Guest_monikaa

Guest_monikaa
  • Goście

Napisano 03 listopad 2014 - 15:27

ja korzystam z biura bde constans. Pracują zdalnie więc nie tylko warszawa wchodzi w grę wink.png a bardzo profesjonalni i kompetentni

#50 Guest_Janek

Guest_Janek
  • Goście

Napisano 26 listopad 2014 - 18:06

Bardzo fajnie współpracuje się z HR WORK SELECT (bezpodatku.waw.pl) Jestem bardzo zadowolony z jakości obsługi. Cena jest fajna i nie muszę jeździć z dokumentami bo sami odbierają. Stały kontakt bez olewania klienta to ważna sprawa. Kiedyś kolega polecił mi i dostaliśmy po 30% zniżki na 3 miesiące.

#51 Guest_ulalala

Guest_ulalala
  • Goście

Napisano 28 listopad 2014 - 14:44

Ja korzystam z usług biura Liczyk i wywiązują się oni z powierzonych im obowiązków w 100%, polecam każdemu kto ma już dosyć swojej księgowej smile.png

#52 Guest_Romek Wawa

Guest_Romek Wawa
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 00:06

Ja ponawiam swoją prośbę do kolegi Tadzieka o to ile buli w Qdot i za jakie usługi:)

#53 Guest_rAFAŁ

Guest_rAFAŁ
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2014 - 17:11

Kolego skrobnij maila do nich i wszystko będziesz wiedział. Jak chcesz się załapać na zniżke to sie lepiej spiesz.

#54 Guest_sebix

Guest_sebix
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2015 - 10:51

U mnie wszystkim zajmuje się księgowy z firmy Maks ( www.nowa-ksiegowa.com.pl). Mam dobre doświadczenia z tą firmą, jeszcze nie było takiej sytuacji, żeby coś się w papierach nie zgadzało. Jak mam ich na podorędziu to się też mniej przed kontrolami stresuję.

#55 Guest_rysiek

Guest_rysiek
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2015 - 11:07

nie musisz szukać koniecznie w warszawie, ja wspólpracuje z krakowskim bde constans mimo, że z krakowa nie jestem. Ale działają zdalnie więc to nie ma znaczenia 

#56 Guest_marijjja

Guest_marijjja
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 14:40

A ja współpracuje z biurem taniarachunkowosc.pl w WARSZAWIE. Nie wiem po co szukać na drugim końcu Polski i sobie utrudniać życie jak można znaleść na miejscu.

PS. Polecam te wymienione przeze mnie.

#57 Guest_grzes

Guest_grzes
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 16:44

U mnie księgowością zajmuje się Tax Care, firmę mam od nieco ponad roku i jak na razie żadnego byka w rozliczeniach nie zrobili, nie zapeszając oczywiście. Terminowo, dokładnie, i ceny też są w porządku. Mnie przekonało do nich to, że mam podgląd księgowości online, i oczywiście opinia znajomych/

#58 Guest_nerrio

Guest_nerrio
  • Goście

Napisano 16 luty 2015 - 14:27

Ja polegam już drugi rok na biurze A&P Con, zdecydowanie polecam. Już mi nieraz pomogli przy kontrolach podatkowych. Mogę dzięki nim spać spokojnie :) Dobrze mieć taką ekipę za sobą, jeśli się prowadzi jakikolwiek biznes w tym kraju.

#59 Guest_Lifnipki

Guest_Lifnipki
  • Goście

Napisano 26 luty 2015 - 23:24

A ja ręczę za business-tax.pl

Doceniam to biuro rachunkowe online za duży profesjonalizm i uczciwość. Wszystko mam rozliczone na czas i nie muszę się martwić o moje pieniądze.

#60 Guest_KAROL223

Guest_KAROL223
  • Goście

Napisano 04 marzec 2015 - 22:45

Ja niedawno nawiązałem długotrwałą współpracę z Biurem Księgowym Liczyk. Są bardzo profesjonalni - obsługa kadrowo - finansowa na najwyższym poziomie. Cały czas poszerzają zakres usług między innymi o księgowość online. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych