Skocz do zawartości

Zdjęcie

dobre biuro rachunkowe Warszawa

wróć do serwisu Księgowość 271 odpowiedzi w tym temacie

#261 Guest_Pavvlow

Guest_Pavvlow
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 14:42

Biuro rachunkowe Abacus z ul. Lanciego. Bardzo dobre rozwiązanie dla mniejszych i większych firm. Obsługa rzeczowa, terminowa, panie księgowe uprzejme i pilnujące terminów, a w rachunkowości to przecież ma duże znaczenie

#262 majowab87

majowab87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 25 maj 2019 - 14:28

Polecam to biuro http://capitalaudyt.pl Z doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że są rzetelni, trzymają się terminów, a dużym atutem jest to, że zatrudniają wykwalifikowanych i doświadczonych ludzi, więc serwis naprawdę na wysokim poziomie :) 

#263 Luiza82

Luiza82

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 150 postów

Napisano 24 czerwiec 2019 - 16:31

U mnie sumiennie i rzetelnie zajmuje się wszystkim firma http://pukaluk.pl/. Specjalizują się w doradztwie podatkowym. Ja korzystam z usług pełnej księgowości. Polecam współpracę.

#264 Kujawska

Kujawska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 09 lipiec 2019 - 00:34

Wybór biura to poważna decyzja, przenoszenie dokumentów, zmiana zasad księgowania, bałagan przeprowadzki, to wszystko grozi niebezpieczeństwem popełnienia błędu i zajmowanie się dokumentacją zamiast pracą przynoszącą zyski. Kiedyś ciągnęłam współprace z kiepskim biurem, bo przerażał mnie sam proces przeprowadzania się do innego biura.Efekt był taki, że gdy przekonałam się do możliwości biura Althimus to musieliśmy zacząć od wyprowadzenia zaległości. Wreszcie trafiłam na fachowców, poukładali mi na nowo całą księgowość. Działa sprawnie i zoptymalizowaliśmy koszty.

#265 Iveka

Iveka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 13 lipiec 2019 - 19:02

Świetnie, że polecacie konkretne miejsca. Na pewno wielu osobą przydadzą się takie informacje. 

#266 Guest_Gustaw

Guest_Gustaw
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2019 - 07:15

Do spraw księgowych, ale także kadrowych polecam firmę Księgowy w airmaxach. Prowadzę niewielką działalność i ogromnie sobie cenię dobry kontakt i kompleksowość usług. Dzięki zleceniu tych spraw na zewnątrz mogę się skupić na ważniejszych zadaniach, a mam pewność, że wszystko jest dobrze załatwione.

#267 Guest_Lewik

Guest_Lewik
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2020 - 13:11

W Warszawie jest takie biuro rachunkowe, które nazywa się ciekawie, bo porachowani.pl, i jak dla mnie to najlepsze biuro rachunkowe w mieście – a korzystałem już z usług kilku biur.

#268 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 465 postów

Napisano 05 luty 2020 - 11:52

W dobrą księgową warto zainwestować bez względu na to, ile sobie rzeczy za swoje usługi. Wręcz ta droższa jest na przykład dla mnie osobiście bardziej wiarygodna. Jeśli ktoś żąda za swoje usługi wyższej ceny, to znaczy, że ceni wartość swojej pracy i zna się na rzeczy. Ja tak jak kolega powyżej polecam biuro europodatnik.pl . Sam nie mam firmy, ale mój ojciec ma i wiem, że własny biznes to jest ogromne wyzwanie i trzeba sobie dobierać współpracowników, którzy nie zawiodą.

#269 Ryszard123

Ryszard123

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 06 luty 2020 - 10:49

To jest bardzo dobry prawnik poznan

#270 miiisiek

miiisiek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 20 luty 2020 - 10:59

Do spraw księgowych, ale także kadrowych polecam firmę Księgowy w airmaxach. Prowadzę niewielką działalność i ogromnie sobie cenię dobry kontakt i kompleksowość usług. Dzięki zleceniu tych spraw na zewnątrz mogę się skupić na ważniejszych zadaniach, a mam pewność, że wszystko jest dobrze załatwione.

Na pewno jak się prowadzi firmę, to trzeba korzystać z porad biura rachunkowego. Teraz wcale nie jest tak łatwo nadążyć za ciągle zmieniającymi się przepisami. 

Tutaj macie też sprawdzone biuro rachunkowe http://biuroeverte.pl/

#271 jurcyg

jurcyg

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 10 czerwiec 2020 - 13:15

A w Zgierzu?

A w Zgierzu spróbuj może https://cyrekfinance.com/ 
Prowadzą biuro rachunkowe i kancelarię podatkowo - księgową, sprawdź ;) 

#272 Roberto

Roberto

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 01 wrzesień 2020 - 13:06

Od rachunkowości to mogę ci polecić firmę QualityDot. Współpracuję z firmą już od ponad roku i ta współpraca układa się bardzo dobrze. Wszystko się zawsze rozliczone na czas i dokładnie. Zawsze też moge liczyć na ich doradztwo biznesowe co przy prowadzeniu własnej firmy jest bardzo pomocne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych