Skocz do zawartości

Zdjęcie

dobre biuro rachunkowe Warszawa

wróć do serwisu Księgowość 249 odpowiedzi w tym temacie

#241 karolyna

karolyna

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 03 czerwiec 2018 - 17:16

A w Zgierzu?

#242 Guest_magdalena89

Guest_magdalena89
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2018 - 14:14

Ja mogę polecić biuro rachunkowe GAMA na Białołęce. Jestem bardzo zadowolona z prowadzonej z nimi współpracy. wykonują swoje obowiązki w sposób rzetelny oraz szybki

#243 Guest_Kalina

Guest_Kalina
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2018 - 12:13

Ja korzystam z biura rachunkowego Gama na Tarchominie. Moją firmę obsługuje Pan Maciej Grabowski. Zawsze wszystko rozlicza na czas i nie bierze dużo pieniędzy za to 

#244 Guest_Robert12

Guest_Robert12
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2018 - 11:23

Ja korzystam z biura rachunkowego Gama na Tarchominie. Moją firmę obsługuje Pan Maciej Grabowski. Zawsze wszystko rozlicza na czas i nie bierze dużo pieniędzy za to 

Też znam to biuro i sobie mega chwalę ich usługi!!

#245 mateusz198283

mateusz198283

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 23 lipiec 2018 - 07:52

Jeżeli jest tu ktoś kto szuka biura rachunkowego innego niż w Warszawie, to w Katowicach jest tax experss. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to polecam odwiedzić ich strone taxeg.pl

#246 Stanisław c

Stanisław c

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 25 lipiec 2018 - 20:30

ja korzystam z biura rachunkowego Angis są najlepsi, rozliczenie mam zawsze na czas i nie muszę się martwić

#247 Guest_Sandra1

Guest_Sandra1
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2018 - 13:23

Zdecydowanie najlepsi są Państwo Grabowscy z biura Gama. Długo z nimi już pracują, prowadzą moje dwie firmy i są doskonali w swoim fachu 

#248 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2018 - 19:13

Zdecydowanie polecam MSCA, mają duże doświadczenie we współpracy z firmami w Polsce i za granicą. Oferują outsourcing – zarówno księgowy, jak i kadrowo-płacowy, wszelkiego rodzaju doradztwo, szkolenia czy audyty. Link do ich strony: www.msca.pl/pl-pl

#249 Guest_Lucynka

Guest_Lucynka
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2018 - 11:20

mój szef korzysta z usług takiego biura jak Gama chyba na Myśliborskiej i z tego co wiem jest już długo u nich więc chyba wszystko jest w porządku. Jak otwierał nową działalność też pomagali z dokumentacją. 

#250 Guest_Milecky80

Guest_Milecky80
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 09:54

Biuro Rachunkowe Jadwiga Adamus, polecam. Terminowe rozliczenia za rozsądne pieniądze. Od dwóch lat prowadzę działaność gospodarczą, a żona ma własny odzielny bizes. Oboje się rozliczamy właśnie z nimi i jestem okej, 0 problemów i kompleksowa pomoc.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych