Skocz do zawartości

Zdjęcie

dobre biuro rachunkowe Warszawa

wróć do serwisu Księgowość 265 odpowiedzi w tym temacie

#241 karolyna

karolyna

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 03 czerwiec 2018 - 17:16

A w Zgierzu?

#242 Guest_magdalena89

Guest_magdalena89
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2018 - 14:14

Ja mogę polecić biuro rachunkowe GAMA na Białołęce. Jestem bardzo zadowolona z prowadzonej z nimi współpracy. wykonują swoje obowiązki w sposób rzetelny oraz szybki

#243 Guest_Kalina

Guest_Kalina
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2018 - 12:13

Ja korzystam z biura rachunkowego Gama na Tarchominie. Moją firmę obsługuje Pan Maciej Grabowski. Zawsze wszystko rozlicza na czas i nie bierze dużo pieniędzy za to 

#244 Guest_Robert12

Guest_Robert12
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2018 - 11:23

Ja korzystam z biura rachunkowego Gama na Tarchominie. Moją firmę obsługuje Pan Maciej Grabowski. Zawsze wszystko rozlicza na czas i nie bierze dużo pieniędzy za to 

Też znam to biuro i sobie mega chwalę ich usługi!!

#245 mateusz198283

mateusz198283

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 23 lipiec 2018 - 07:52

Jeżeli jest tu ktoś kto szuka biura rachunkowego innego niż w Warszawie, to w Katowicach jest tax experss. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to polecam odwiedzić ich strone taxeg.pl

#246 Stanisław c

Stanisław c

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 25 lipiec 2018 - 20:30

ja korzystam z biura rachunkowego Angis są najlepsi, rozliczenie mam zawsze na czas i nie muszę się martwić

#247 Guest_Sandra1

Guest_Sandra1
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2018 - 13:23

Zdecydowanie najlepsi są Państwo Grabowscy z biura Gama. Długo z nimi już pracują, prowadzą moje dwie firmy i są doskonali w swoim fachu 

#248 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2018 - 19:13

Zdecydowanie polecam MSCA, mają duże doświadczenie we współpracy z firmami w Polsce i za granicą. Oferują outsourcing – zarówno księgowy, jak i kadrowo-płacowy, wszelkiego rodzaju doradztwo, szkolenia czy audyty. Link do ich strony: www.msca.pl/pl-pl

#249 Guest_Lucynka

Guest_Lucynka
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2018 - 11:20

mój szef korzysta z usług takiego biura jak Gama chyba na Myśliborskiej i z tego co wiem jest już długo u nich więc chyba wszystko jest w porządku. Jak otwierał nową działalność też pomagali z dokumentacją. 

#250 Guest_Milecky80

Guest_Milecky80
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 09:54

Biuro Rachunkowe Jadwiga Adamus, polecam. Terminowe rozliczenia za rozsądne pieniądze. Od dwóch lat prowadzę działaność gospodarczą, a żona ma własny odzielny bizes. Oboje się rozliczamy właśnie z nimi i jestem okej, 0 problemów i kompleksowa pomoc.

#251 Guest_antiq

Guest_antiq
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 07:35

Biuro GAMMA. A wiecie, że już jakiś czas funkcjonują w Polsce przepisy, które egzekwuje UOKiK? Nie można samemu sobie wystawiać opinii, nie można również korzystać odpłatnie z takich usług. Wystarczy im podpowiedzieć co tu się dzieje i prześwietlą IP. Radzę się opanować.

A teraz chciałbym się dowiedzieć jakie biuro polecacie, najchętniej na Żoliborzu, ewentualnie Bielany. Będę wdzięczny.

#252 Guest_antiq

Guest_antiq
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 07:38

Biuro GAMMA. A wiecie, że już jakiś czas funkcjonują w Polsce przepisy, które egzekwuje UOKiK? Nie można samemu sobie wystawiać opinii, nie można również korzystać odpłatnie z takich usług. Wystarczy im podpowiedzieć co tu się dzieje i prześwietlą IP. Radzę się opanować.

A teraz chciałbym się dowiedzieć jakie biuro polecacie, najchętniej na Żoliborzu, ewentualnie Bielany. Będę wdzięczny.

Przepraszam za błąd w nazwie. Oczywiście chodziło mi o biuro GAMA.

#253 Guest_kacperokk

Guest_kacperokk
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2018 - 21:40

Od paru dobrych lat, przy rozliczaniu pitu korzystam z pomocy biura księgowego Liczydło. Przechodzę obok ich siedziby w drodze do pracy więc akurat mam po drodze. Dobre ceny jak za taką profesjonalną obsługę.

#254 Alicja89

Alicja89

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 grudzień 2018 - 15:17

Jako przedsiębiorca korzystam z http://www.memoria.com.plpolecam, super współpraca

#255 dyzia

dyzia

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 30 grudzień 2018 - 18:08

My korzystamy z biura rachunkowego Capital Audyt i mogę zdecydowanie polecić usługi księgowe w ich wydaniu - rzetelnie, terminowo, w miłej atmosferze, a równocześnie 200% profesjonalnie.

#256 Guest_Aleksiej

Guest_Aleksiej
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 16:21

Biuro księgowa p. Jadwiga Adamus. Polecam. Konkret, dokładne rozliczenia, bez zbędnego żargonu tłumaczone sprawy. Miło się z takimi ludźmi współpracuje

#257 dentysta

dentysta

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 styczeń 2019 - 14:22

Każde biuro rachunkowe jest dobre kiedy wszystko jest dobrze.

Problem polega na tym że nie każde biuro potrafi zadbać jak trzeba o swojego klienta.

Nauczony doświadczeniem z sieciówkami, molochami zatrudniającymi niekompetentnych pracowników nie polecam.

Mnie polecono i ja też polecę, bo dobrych fachowców trzeba polecać.

https://biurorachunk...awa.althimus.plfirma która wyciągnęła nas z bałaganu.

Kompleksowa obsługa, fachowe podejście, ludzie godni polecenia.

Ku przestrodze sprawdzajcie czy biuro posiada certyfikaty i czy nie jest  tak że certyfikat ma jedna księgowa na 1000 pracowników.

Ludzie wkładają serca w swoją pracę a nieodpowiedni księgowi potrafią zaprzepaścić lata pracy swoim postępowaniem.

Moim zdaniem Biuro rachunkowe Althimus to najlepsi księgowi w Warszawie.

#258 Guest_Milena

Guest_Milena
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 09:27

Ja bardzo polecam biuro rachunkowe KSIĘGA S.C. na Solidarnosci 113

Świetna lokalizacja, a pomoc zawsze fachowa! Odpowiedź momentalna na każde zadane pytanie.

Polecam od lat !

#259 Guest_Jane

Guest_Jane
  • Goście

Napisano 06 luty 2019 - 12:06

A czy może ktoś korzystał z biura rachunkowego Avalis z Warszawy? Szukam jakichś opinii w Internecie na ich temat. Znajomy mi ich polecił, ale zależy mi jeszcze na weryfikacji wśród większej grupy osób. Gdyby znalazł się ktoś, kto ich zna albo coś zna, to proszę o podesłanie takiej informacji.

Zdecydowanie NIE POLECAM!

Panie są bardzo nie uprzejme, o wszystko trzeba je niemalże błagać jak w jakimś urzędzie. W konwersacji mailowej nigdy nie napiszą "dziękuję", nie odpisują na zadane pytania. Nie księgują kosztów na podstawie faktur elektronicznych (mimo że prawo nie wymaga faktur drukowanych) . Proszone o wysłanie zestawienia do vat do wglądu klienta (żeby ew donieść brakujące dokumenty itp) nie wysyłają ich, wysyłają prosto do US. Potem okazuje się ze koszty były nie zaksięgowane, ale urząd skarbowy juz siedzi na koncie i zabiera kilkadziesiąt tysięcy. Wpółpracowaliśmy z wieloma biurami księgowymi przez lata, żadne nie było tak fatalne, jak to. 

mamy przez to biuro potworny bałagan i ogromne dodatkowe koszty

#260 Grzegorz Tanecki

Grzegorz Tanecki

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 luty 2019 - 18:33

Osobiście polecam http://pointwaypartners.pl/

Profesjonalnie, elastycznie i na czas.

Dodaj odpowiedź