Skocz do zawartości

Zdjęcie

dobre biuro rachunkowe Warszawa

wróć do serwisu Księgowość 265 odpowiedzi w tym temacie

#201 bwhite80

bwhite80

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 14:24

W kwestii obsługi księgowe, doradztwa z zakresu księgowości lub doradztwa podatkowego http://capitalaudyt....ztwo-podatkowe/ polecam zdecydowanie warszawskie biuro Capital Audyt, siedzibę mają na Woli :) 

#202 Guest_Mirek

Guest_Mirek
  • Goście

Napisano 07 maj 2017 - 18:41

U nas super się sprawdza gama z Myśliborskiej, widać że bazują już na sporym doświadczeniu ale też nie zostają w tyle jeżeli chodzi o ciągłe zmiany przepisów za czym  nieraz niełatwo jest nadążyć, jednym zdaniem profesjonalizm w każdym calu, a że u nas potrzebna jest pełna księgowość to pracy jest sporo 

Też mogę polecić biuro rachunkowe Gama. Bardzo przyjemne i profesjonalne. Zacząłem korzystać z ich usług zaraz po tym jak musiałem zwolnić stacjonarną księgową  - w ogóle się nie sprawdzała. Teraz nie dość, że nie muszę w ogóle myśleć o kwestiach księgowości to jeszcze sporo oszczędzam. Jeśli ktoś jest z Warszawy albo okolic to koniecznie powinien tam się udać  wink.png

#203 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 10 maj 2017 - 10:05

odradzam ksiegowa mariole debowska!!!

#204 Guest_Larry

Guest_Larry
  • Goście

Napisano 13 maj 2017 - 17:02

Serdecznie polecam biuro rachunkowe Grażyna, które prowadzi Pani Beata Baliszewska. Księgowość prowadzona bardzo sprawnie, bez najmniejszych potknięć czy problemów. Finanse można spokojnie powierzyć w jej ręce i spać spokojnie.

#205 Guest_Jolanta

Guest_Jolanta
  • Goście

Napisano 22 maj 2017 - 11:22

Witam

Firma Qvestum jest prowadzona przez młody i dynamiczny zespół z doświadczeniem, który poprowadzi księgowość dla każdego rodzaju działalności.

Sama korzystam z ich usług od jakiegoś czasu, wszystko na czas jak potrzeba. Polecam Serdecznie

Qvestum Sp. z.o.o.

tel: 22 618-20-98

#206 NameError

NameError

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 maj 2017 - 20:13

odradzam ksiegowa mariole debowska!!!

Powiesz coś więcej? Takie odradzam nie jest zbyt czytelne.

Chodź z wysoko podniesioną głową, szeroko się uśmiechaj, a oni niech zastanawiają się, co cię tak bawi.

#207 gracjan1981waw

gracjan1981waw

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 23 maj 2017 - 11:12

Polecam z czystym sumieniem TAXLY: www.taxly.pl. Korzystam co prawda dopiero od kilku tygodni, ale Pan Piotr naprawdę jest godny polecenia :) 

#208 Guest_Nina

Guest_Nina
  • Goście

Napisano 31 maj 2017 - 15:17

A z kim ta nieudana współpraca? też sie moze przydac takie info.

Tax care. Kontakt był ciężki, osoby które obsługiwały moją firmę często się zmieniały i okazało się, że dużo dokumentów nie było zaksięgowanych.

#209 Guest_Anka

Guest_Anka
  • Goście

Napisano 31 maj 2017 - 21:12

Dwa lata mam tę samą księgową w tej firmie i nigdy mi nic nie zawaliła. Serio.

#210 Guest_miki858

Guest_miki858
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2017 - 15:23

W rejestracji biznesu otrzymałam profesjonalne wsparcie od pana Łukasza Czyżewskiego z kpir50.pl. Załatwił za mnie dosłownie wszystko. Za nic nie dopłacałam, umowa bardzo jasna. Otrzymałam wskazówki dotyczące przechowywania dokumentów. Płacę w granicach 50 – 60 złotych miesięcznie. O nic nie trzeba się martwić. Pan Łukasz na wszystkie pytania odpisuje bardzo szybko, nawet te bardziej skomplikowane. Szukałam konkretnego człowieka, który zna się na rzeczy i jestem zadowolona. 

#211 Guest_jogi48

Guest_jogi48
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2017 - 15:23

Najtańsza księgowość internetowa jest w kpir50.pl, bo tylko za 50 złotych dla najprostszych form rozliczeniowych. To biuro rachunkowe online w formacie hybrydowym, więc wszystkie operacje rachunkowe przejmuje na siebie licencjonowany księgowy. Dla mnie ok opcja, bo w ogóle na sprawach księgowych się nie znam, a jednak biznes prowadzę. Księgowy to super ogarnięty człowiek.

#212 Guest_Łuk

Guest_Łuk
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2017 - 20:19

Korzystałem już z kilku większych biur i chyba nie ma nic gorszego jak rotacja pracownikow ,jak to możliwe że dwie osoby wysyłają mi informacje o podatkach i do tego dwie inne kwoty? A no okazuje się ze pracownik się pomylił i wysłał nie tu gdzie trzeba... nie bede tu smarować nazwami tych biur bo mimo wszystko szkoda mi kogoś obrażać, natomiast od 2 miesięcy korzystam z usług biura przy chmielnej - IRSA . Na chwilę obecną jest w porządku i śmiało mogę polecić
Pozdrawiam

#213 bayla31

bayla31

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 15:49

Usługi księgowe dla naszej firmy świadczy biuro rachunkowe Capital Audyt. Mogę śmiało polecić, bo od dłuższego już czasu nas obsługują i robią to naprawdę rzetelnie. Nie mogę narzekać, wszystko jest w jak najlepszym porządku. Od początku są dwie osoby, z którymi głównie jestem w kontakcie, pracują już dłuższy czas i nie zanosi się chyba na zmiany. Dla mnie taka stabilność jest bardzo ważna, bo jak pisaliście - rotacja pracowników biura nie służy obsłudze przedsiębiorcy.

#214 Adela2505

Adela2505

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 21:48

W Warszawie chyba bezkonkurencyjne jest biuro http://akro.waw.pl. Specjaliści tam zatrudniani świadczą usługi bardzo sprawnie i rzeczowo. Odpowiadają na pytania konkretnie a wszystkie dokumenty są wystawiane terminowo - co myślę, zgodzą się ze mną wszyscy, jest niezwykle ważne! Polecam :)

#215 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2017 - 06:16

U nas super się sprawdza gama z Myśliborskiej, widać że bazują już na sporym doświadczeniu ale też nie zostają w tyle jeżeli chodzi o ciągłe zmiany przepisów za czym  nieraz niełatwo jest nadążyć, jednym zdaniem profesjonalizm w każdym calu, a że u nas potrzebna jest pełna księgowość to pracy jest sporo 

Też jestem ich klientem od kilku lat i rzeczywiście są ok. Bardzo terminowi i dokładni a to w sumie najważniejsze u biura rachunkowego. Fajnie też doradzają w wielu sprawach i zawsze są do dyspozycji. 

#216 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2017 - 08:37

Ja osobiście korzystam z usług biura rachunkowego SOLVIS i z czystym sumieniem mogę polecić. Jak dla mnie pełen profesjonalizm - rzetelna i solidna firma. Mają duży zakres usług także spokojnie wpasują się w Wasze wymagania. Prowadzą u mnie księgowość i wszystko jest w jak najlepszym porządku. 

#217 elka11

elka11

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 sierpień 2017 - 15:09

Nie baw się w żadne małe biura. Osobiście polecam Ci https://estelligence.com/ wyciągną firmę na prostą, zawsze doradzą i nie pozostawią bez pomocy gdy czegoś nie jest się pewnym. Przez małą firmę kiedyś musieliśmy sporo odkręcać. Teraz jeśli biuro rachunkowe to tylko oni. 

#218 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 23 sierpień 2017 - 15:44

Sprawdź sobie biura, które pracują w oparciu o oprogramowanie od RESET2, doświadczona firma, która często aktualizuje programy. 

#219 Guest_Witold

Guest_Witold
  • Goście

Napisano 20 październik 2017 - 14:48

Szczególnie polecam E-POK w zakresie doradztwa związanego z zakładaniem firmy. Trochę przypadkiem stanęłam przed koniecznością założenia własnej działalności (wymogi firmy, w której pracuję) i oni bardzo sprawnie pomogli mi z formalnościami

#220 bakłażan

bakłażan

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 31 październik 2017 - 14:32

My korzystamy z usług biura rachunkowego Capital Audyt, polecam sobie zerknąć na ich stronę http://capitalaudyt.pl/, tam jest zaprezentowana cała oferta. Biuro rzetelne, terminowe, godne polecenia :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy