Skocz do zawartości

Zdjęcie

dobre biuro rachunkowe Warszawa

wróć do serwisu Księgowość 218 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krawcowa

Krawcowa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 20 kwiecień 2012 - 13:38

Witam ;)Jestem włascicielką firmy produkującej odzież. Niestety byłam zmuszona do zrezygnowania z usług biura, z którego usług korzystałam do tej pory. Bardzo korzystną ofertę współpracy dostałam od WL Accountancy.Bardzo proszę o opinie. Słyszeliscie cos? Może ktos korzystał?Z góry dziękuję za pomoc!

#2 Guest_Zuzia

Guest_Zuzia
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2012 - 06:58

ja korzystam w ich usług. posiadam sieć sklepów spożywczych. z czystym sumieniem mogę polecić.

#3 Guest_Jadźka

Guest_Jadźka
  • Goście

Napisano 07 maj 2012 - 12:52

Ja też mogę polecić! Wcześniej korzystałam z pomocy kilku innych biur i niestety, jedno było gorsze od drugiego. Byłam w szoku, że tak źle i niepoważnie można traktować klienta! Zdarzyło mi się poprawiać błędy po księgowej, jeździć osobiście z (mówiąc delikatnie) naganą za zawalenie terminu, bo nie odbierali telefonu ode mnie, doświadczenie w tym zakresie mam bogate, choć wolałabym go nie mieć wcale... Niedawno Sąsiadka poleciła mi własnie WL Accountancy Sp. z o.o. i wreszcie mam spokój. Profesjonalna księgowa, której mogę zaufać, terminowa, skrupulatna, dokładna. I tak, jak piszesz, Krawcowa, bardzo korzystne warunki finansowe. Bez dwóch zdań - polecam!

#4 Guest_kacper

Guest_kacper
  • Goście

Napisano 16 maj 2012 - 19:32

BIURO USŁUG KSIĘGOWYCH I AUDYTORSKICH
BARBARA CZUCHAJ
ul. Marokańska 2s
03-977 Warszawa
Tel. 22 672 28 14
Tel.kom. 601 279 280

#5 Jola9999

Jola9999

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 maj 2012 - 16:28

Witam;Chciałabym ostrzec przed biurem Abakus ul Inflancka Warszawa:Biuro jest negatywne dla mnie, przy rozwiązywaniu umowy wychodzą różne kwiatki...JOla

#6 Guest_BEŁT

Guest_BEŁT
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2012 - 19:36

ale licytacja, a każda myszka swój ogonek chwali ...

#7 Guest_milka k-ce

Guest_milka k-ce
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2012 - 19:44

Małe firmy uważajcie na biura rachunkowe z audytorskimi uprawnieniami. Po co wam audytorska jakość ? Audytujecie sprawozdania ? Moim zdaniem małe firmy muszą dbać przede wszystkim o sprawy podatkowe.

#8 Krawcowa

Krawcowa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 29 sierpień 2012 - 11:34

zdecydowałam się na to WL Accountancy i jestem zadowolona. wreszcie, dlatego wydaje mi się, że warto ich pochwalić publicznie.

#9 katarina115

katarina115

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 marzec 2013 - 14:36

Może komuś się przyda moja opinia, ja polecam Kancelarie Biegłego Rewidenta- Anna Obara www.zkco.pl/ mieszczącego się przy ulicy ul. Bukowińska 22 lok. 53, fachowa obsługa, rzetelni. Zajmują się księgowością, podatkami doractwem prawnym a także funduszami europejskimi, gdyż duża część z nas na działalność ma dofinansowanie, dlatego to naprawdę fajna sprawa, wszystko mieści się w jednym miejscu, co oszczędza nasz czas i pieniądze i do tego taka poręczna lokalizacja Dołączona grafika

#10 Joanna66

Joanna66

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 marzec 2013 - 15:00

Od roku korzystam z usług Biura rachunkowo-audytorskiego, ktore mieści się na Pradze Południe Al.Stanów Zjednoczonych , tel. 22/8703743 , są naprawdę profesionalni , pomogli mi założyć firmę , jestem vatowcem i miałam kontrolę z donosu Dołączona grafika Dołączona grafika / konkurencja/ , okazało się , że Pani z urzędu była zachwycona dokumentami jakie jej przedstawiono do kontroli , po paru godzinach skończyła się kontrola, a Pani Asia ,która tam jest księgową w nocy o północy służy pomocą ma rozwiązanie w każdym temacie Z całego serca ich polecam .

Iga

#11 Guest_Danuśka

Guest_Danuśka
  • Goście

Napisano 30 marzec 2013 - 12:20

Od roku korzystam z usług Biura rachunkowo-audytorskiego, ktore mieści się na Pradze Południe Al.Stanów Zjednoczonych , tel. 22/8703743 , są naprawdę profesionalni , pomogli mi założyć firmę , jestem vatowcem i miałam kontrolę z donosu Dołączona grafika Dołączona grafika / konkurencja/ , okazało się , że Pani z urzędu była zachwycona dokumentami jakie jej przedstawiono do kontroli , po paru godzinach skończyła się kontrola, a Pani Asia ,która tam jest księgową w nocy o północy służy pomocą ma rozwiązanie w każdym temacie Z całego serca ich polecam .

Iga

Ja korzystam z biura rachunkowe ALFA - ich ofertę można znaleźć ksiegowa.warszawa.pl

#12 kalka

kalka

Zaawansowany użytkownik

• Sprawdzany
  • PipPipPipPipPip
  • 61 postów

Napisano 30 marzec 2013 - 14:14

jeśli chodzi o warszawę to ja niestety nie pomogę , bo korzystam usług księgowych w Katowicach

#13 Guest_koal

Guest_koal
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2013 - 11:36

Bardzo profesionalnym biurem rachunkowym z kompetentnym i doświadczonym zespołem ludzi jest QualityDot. Zreszta wystarczy spojrzec na zakres oferowanych usług i nie ma znaczenia czy to firma z sektora MSP czy też jakaś duża.

#14 Radomiak

Radomiak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1747 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 06 kwiecień 2013 - 12:01

Ja bym uważał na biura rachunkowe, nie ma taniego i dobrego biura. Najczęstszy wybór biura pada na takie z polecenia znajomych, którzy mają bezpośredni kontakt. W zależności od tego czego potrzebujemy, jaki rodzaj działalności prowadzimy, jeśli to jest prosta księgowość wystarczy nam małe biuro, jeśli dochodzą sprawy podatkowe dość skomplikowane przyda się biuro gdzie będzie można korzystać z oferty doradcy podatkowego, najczęściej za dodatkową opłatą

#15 Guest_Paulina

Guest_Paulina
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 14:07

Ja moge polecić biuro w Katowicach. Korzystam z ich usług i dlatego mogę polecic to biuro. Solidna, rzeczowa i terminowa obsługa. Biuro mieści się w centrum Katowic przy ul. Żwirki i Wigury 27 . Naprawdę polecam.

#16 sprzedamfrytki

sprzedamfrytki

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 kwiecień 2013 - 14:17

Jeśli chodzi o Warszawę to polecam biuro: http://www.extor.pl/. Też jestem zadowolony. Obsługa rzetelna i przede wszystkim terminowa. Dodatkowym plusem, oprócz prowadzenia samej księgowości, jest to, że mogę korzystać z porad doradcy podatkowego i zdecydowałem się jeszcze na obsługę kadrowo-płacową. Jest to wygodne, ponieważ mam z głowy rozliczanie godzin pracy, pilnowania terminów umów, czy urlopów.

#17 Guest_apartme

Guest_apartme
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2013 - 02:06

Mnie w oko wpadło akurat to biuro księgowe choć przyznam, że szukałem biur wirtualnych i całokowicie przypadkiem trafiłem na nich. Zaczęło się od biura wirtualnego a skończyło jak na razie tez na księgowości. Jak ktoś zainteresowany to na stronce moze sobie wycenić to co tam go interesuje i porównać.

#18 Guest_LanceLo

Guest_LanceLo
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2013 - 21:31

A to już gdzieś cyztałem o tym QualityDot, ale właśnie nie w kontekście kura księgowego ale tych wirtualnych biur. W sume fajna opcja ze kilka rzeczy sprytnie łączy się pod jednym dachem. Apartme a ty korzystasz z ich usług?

#19 Guest_Ano korzystam korzystam. P

Guest_Ano korzystam korzystam. P
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2013 - 08:41

Ano korzystam korzystam. Początkowo jjak pisałem miałem tylko biuro wirtualne, ale później do QDot przeniosłem tez i księgowość. Słuchaj...NIe musze lata z miejsca w miejsce, a akurat przy mojej działalność czas liczy się najbardziej.

#20 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2013 - 13:16

Prowadzę firmę handlową od kilu lat.Na początku trafiłem do wielkiego biura tzw. sieciówki. Miało być tanio i profesjonalnie itp. Wyszedł koszmar z którego ciężko się było wyplątać - kosztowało mnie to górę kasy i stresów. W końcu trafiłem do Pani Ani z biura Camelot przy Modlińskiej. Od tego czasu nie musze się martwić o księgowosć w mojej firmie. W razie jakichkolwiek pytań czy problemów mogę zawsze do niej zadzwonić bądź spotkać się na żywo, porozmawiać i rozwiać wszelkie wątpliwości. W końcu mogę się skupić na rozwoju swojej firmy. Jeśli ktoś chce pracować z prawdziwymi profesjonalistami to radzę zajrzeć na stronę biura Camelot http://taniarachunkowosc.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych