Skocz do zawartości

Czy jest prosty program księgowy online, którym można wystawić również listy płac?

program księgowość listy płac online

wróć do serwisu Kadry 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 00:49

Czy znacie jakiś prosty w obsłudze i niedrogi program księgowy (najlepiej online), którym można wystawiać też listy płac. Przejrzałam kilka, widziałam moduły do magazynu, do e-sklepów, do rozliczania pojazdów, ale listy płac jakoś mi umknęły.

#2 Guest_Irena

Guest_Irena
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 14:13

Z tego co się orientuję to nie ma takich rozwiązań on-line, temat jest zbyt skomplikowany żeby go obsłużyć w necie, a druga sprawa to ochrona danych osobowych i prezentacja danych wrażliwych.

Ja korzystam z Raks-a i mogę polecić, ale są też inne programy, musisz poszukać.

#3 Guest_hajbil

Guest_hajbil
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2014 - 08:18

Magda, a sprawdzałaś ifirma.pl?

#4 Guest_guru

Guest_guru
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2014 - 15:33

Jeśli chcesz program do fakturowania i księgowość internetową + same listy płac (bez zaawansowanych kadr), to z całą pewnością taką opcję ma szybkafaktura.pl. Wiem, bo sam wystawiam w tym listy płac i deklaracje PIT dla pracowników. Bardzo prosty w obsłudze program. Na ich stronie są dokładnie omówione funkcje i cennik. Darmowy okres próbny trwa jak pamiętam 45 dni. Tak było kiedy się rejestrowałem, a chyba nic się nie zmieniło w tym względzie od zeszłego roku.

#5 Guest_Balzac

Guest_Balzac
  • Goście

Napisano 13 maj 2014 - 23:10

Z tego co się orientuję to nie ma takich rozwiązań on-line, temat jest zbyt skomplikowany żeby go obsłużyć w necie, a druga sprawa to ochrona danych osobowych i prezentacja danych wrażliwych.

Ja korzystam z Raks-a i mogę polecić, ale są też inne programy, musisz poszukać.

Obecnie nawet dane osobowe z powodzeniem przechowuje się w chmurze obliczeniowej. Nie jest to mniej niebezpieczne niż przechowywanie takich danych na własnym dysku. Szczególniej, że solidne firmy przykładają sporą wagę do bezpieczeństwa danych i mają na to znacznie większy budżet niż większość prywatnych przedsiębiorców (szczególnie mikro-firm, bo te są najczęstszymi klientami platform księgowości internetowych). Z tego, co się orientuję w tej branży, takie firmy powinny co jakiś czas przeprowadzać szczegółową kontrolę zabezpieczeń. Ostatnia taka kontrola o jakiej czytałem dotyczyła księgowości internetowej szybkafaktura.pl i  z tego co wiem, wypadła pozytywnie.

#6 Guest_słonko

Guest_słonko
  • Goście

Napisano 31 maj 2014 - 04:28

Tak, szybka faktura.pl przeprowadziła audyt zabezpieczeń, o czym można przeczytać na ich stronie Facebookowej, oraz na stronie firmy. Audyt wypał pozytywnie, co mnie cieszy, bo przechowują także dane mojej firmy.

#7 T85

T85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 25 marzec 2016 - 12:30

Jeśli chodzi o listy płac, to polecam R2płatnik. Program co prawda nie jest w wersji online, ale jego funkcjonalności zachęcają do tego, żeby się nim zainteresować. Tym bardziej, że przez pierwsze kilka tygodni można korzystać z wersji demo. Natomiast jeśli chodzi o program księgowy, to R2księga, R2fk.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: program, księgowość, listy płac, online

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy