Skocz do zawartości

Jaki program do rozliczania firmy transportowej?

transport księgowość firma program

wróć do serwisu Logistyka 22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Henryk

Guest_Henryk
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 00:27

Mam pytanie do doświadczonych przedsiębiorców. Jaki tani program polecilibyście do rozliczania małej firmy transportowej (cztery auta, siedmiu pracowników)?

#2 Guest_Marian

Guest_Marian
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2014 - 15:26

Co tak pusto? Mam wprawdzie tylko dwa służbowe auta (osobówki), ale kilometrówkę wystawiam w szybkafaktura.pl. Ten program służy mi też do prowadzenia wszystkich innych rozliczeń księgowych. Nie wiem, czy odpowiada w pełni potrzebom firmy transportowej, ale nikt nie zaproponował Ci nic lepszego, więc wypróbuj to. Na szczęście można za darmo przez 45 dni. Ja chwalę program głowie za to, że jest prosty w obsłudze. Wystawianie wszystkich potrzebnych dokumentów zajmuje mi kilka minut i wiem, że sa prawidłowe.

#3 Guest_Kent

Guest_Kent
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2014 - 05:06

Może Streamsoft?

#4 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2014 - 08:14

Jako księgowa w firmie transportowej mogę polecić Enova, ogrom funkcji i mozliwość dowolnej konfiguracji. Chyba największym problemem jest podjęcie decyzji, co i w jakiej formie jest potrzebne. U nas oprócz usług transportowych mamy spedycyjne, pracowników ok.12, jesteśmy na KPIR, ale z zapisów księgowych o razu mamy uproszczony bilans kiedy tylko chcemy.

Nie jest to może najtańszy program, ale daje prawie nieograniczone możliwości. Jesteśmy w fazie dużego rozwoju, sprzedażowych f-r ok 250/m-c zakupowych jeszcze więcej, opłaty za autostrady i inne cudaki, program bierze dane kontrahenta z GUSu, zagranicznych sprawdza w VIES itd itp Konfiguracja zajęła duzo czasu, ale teraz nawet ci niezadowoleni na początku są na tak dla enovy. U nas się sprawdza :-)

#5 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 237 postów

Napisano 06 sierpień 2014 - 10:06

Mam pytanie do doświadczonych przedsiębiorców. Jaki tani program polecilibyście do rozliczania małej firmy transportowej (cztery auta, siedmiu pracowników)?

Sprawdź sobie jeszcze w Streamsoft. Mają tam kilka dobrych rozwiązań również dla firm transportowych (obsługa zleceń, zarządzanie zadaniami, kosztami, płatnościami itd). Przeczytaj specyfikację Streamsoft Prestiż, Streamsoft Verto i Streamsoft Pro. Mają tam też możliwość przygotowania dedykowanego rozwiązania, wychodzącemu na przeciw Twoim oczekiwaniom. Odsyłam na tą podstronę http://www.streamsoft.pl/handel na której znajdziesz więcej informacje na temat tego softu.

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#6 Guest_68+2

Guest_68+2
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2014 - 20:12

Cóż za reklama - rozwiązania Streamsoft dla transportu to porażka - po prostu nie mają rozwiązań dla transportu.

#7 Barbara78

Barbara78

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 103 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 09 wrzesień 2014 - 14:40

Może Streamsoft?

korzystałam i polecam. Program moze troche trudny w obsłudze, ale dobrze radzi sobie z rozliczeniami.

#8 Guest_kalinowski

Guest_kalinowski
  • Goście

Napisano 04 listopad 2014 - 10:16

do rozliczeń bardzo przydatne i funkcjonalne programy sa na Offigo.pl, u mnie w firmie mamy z Offigo program do zarządzania i rozliczania pracowników i delegacji, bardzo pomocna rzecz i łatwo można się go nauczyć.

#9 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2015 - 13:27

zdecydowanie polecam System Cargos www.cargos.pl , co prawda jest dedykowany dla duzych firm transportowych i logistycznych. ale z pewności ogarniesz wszystkie potrzeby IT w firmie od obsługi pracowników, księgowość, kontrahentów. i co nawarzniejsze bedziesz miał wszystkie zagadnienia transportowe (w dużym skrócie) samochody, przyczepy, frachty, kółka transportowe, rozliczenia paliwa bedą w jednym systemie. pełna kontrola firmy.

#10 Guest_Mirko

Guest_Mirko
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2015 - 13:58

Ja korzystam z BizIn - ma wszystko, co potrzebne wystawiania faktur i obsługi środków trwałych. Można tez przypisac do obsługi kilku pracowników i nadać im różne uprawnienia. Do tego działa online, również w wersji mobilnej, a w tej branży nie wyobrażam sobie żeby mieć program tylko na komputerze smile.png

#11 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1664 postów

Napisano 20 lipiec 2015 - 14:33

Jeśli potrzebujecie ERP to w Berberis będziesz miał wszystkie funkcje, których potrzebujesz. Nie twierdzę, że wykorzystasz wszystko co ma aplikacja bo to już zależy przede wszystkim od Was -  potrzeb firmy. Przy czym jednak powinniście znaleźć rozwiązania pod każdy problem - to kompleksowa aplikacja, która powinna pomóc.

#12 Guest_Marianna

Guest_Marianna
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2016 - 16:16

Jeśli chodzi o system ERP to mogę Symfonię polecić. Miałam okazje przetestować i oprogramowanie znacznie usprawnia prowadzenie firmy i utrzymanie wszystkiego w należytym porządku. Tylko polecam kupując licencję wziąć pod uwagę zakup gwarancji dodatkowej. W razie jakichkolwiek problemów z oprogramowaniem porady i pomoc specjalistów jest w ramach gwarancji. 

#13 Guest_Lubas

Guest_Lubas
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2016 - 18:17

Słowo firma dla mojej działalności to za dużo powiedziane. Można powiedzieć, że prowadzę firemkę transportową, ponieważ mam tylko dwa samochody. Z racji tego, że firma nie jest duża, staram się obcinać wydatki i rozliczam się sam. Nie jest to trudne. Jest sporo programów do rozliczania. Ja korzystam z platformy Superksięgowej, ponieważ jest prosta w użytkowaniu. W zasadzie wystarczy wprowadzić tylko dane, a program sam wszystko liczy. Jest to wygodne rozwiązanie, bo nie zajmuje mi to niewiele czasu w miesiącu.

#14 Guest_jagoda

Guest_jagoda
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2016 - 15:22

a próbowałeś wfirma.pl ? Moj znajomy coś podobnego do Twojego biznesu prowadzi i wprawdzie od niedawna z tego korzysta ale jest bardzo zadowolony.

Szczególnie że ma za darmo bo zarejestrował się na z tego co dobrze pamiętam na stronie programaktywizacja.pl

#15 rebiton34

rebiton34

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 07 luty 2016 - 18:25

Super, dzięki za wszystkie sugestie ;)

#16 rozali33

rozali33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 113 postów

Napisano 26 luty 2016 - 11:40

Nie wiem czy ktoś wspominał, ale sprawdź może oprogramowanie Enova. W firmie Damal  z pewnością mają i będą mogli doradzić jakieś optymalne rozwiązania. Najlepiej zadzwonić i podpytać.

#17 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 14 marzec 2016 - 16:54

Szeroką ofertę programów, które ułatwiają prowadzenie firmy, rozliczenia, wystawianie faktur, urzędowe sprawy itp proponuje RESET2. Warto zajrzeć na ich stronę i spróbować zaznajomić się z ich oprogramowaniem przez okres próbny. 

#18 Guest_jupo90

Guest_jupo90
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2016 - 13:05

Biuro rachunkowe, które ma też zdolności konsultingowe i dobre relacje z niemieckim rynkiem to ed-pro.pl. U mnie wzięli na siebie odpowiedzialność za kadrowo – płacowe sprawy. 50% kadry przeszła na inne umowy, niektórych pracowników zatrudniłem zdalnie – umowy o dzieło, więcej na rękę, ja płacę mniej podatków. Ostatnio również biuro wspiera mnie przy pozyskaniu funduszy unijnych. Przekonali mnie, abym zaryzykował i teraz widzę, że sprawa się opłaci. Pomagają dostać się do Niemiec z produktami/ usługami. Bardzo rozbudowana działalność. Dla małych podmiotów może niekoniecznie, ale dla średnich i dużych, jak najbardziej.

#19 System

System

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 wrzesień 2016 - 09:32

Nikt tu z obecnych nie wspomniał o ERP Comarch Optima, sama mam kilku drobnych klientów, którzy prowadzą usługi transportowe i korzystają z Optimy z powodzeniem. Można skorzystać z wersji 30dniowej i sobie przetestować program Optimę .

#20 Guest_wilkzA4

Guest_wilkzA4
  • Goście

Napisano 07 listopad 2016 - 09:57

Obczaj firetms. Zależy na czym Ci zależy dokładnie, ale mi wystarcza

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: transport, księgowość, firma, program

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych