Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak znaleźć dobre biuro rachunkowe we Wrocławiu?

wróć do serwisu Kadry 155 odpowiedzi w tym temacie

#141 bajadera

bajadera

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 22 sierpień 2017 - 13:08

zdecydowanie polecam wam to biuro z Łęczyckiej Super Księgi- fachowa pomoc, doradztwo w pełnym zakresie, dobre ceny. Stały kontakt i dostep do dokumentacji superksiegi.pl

#142 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 22 sierpień 2017 - 15:32

Najlepiej pytać znajomych.

#143 Guest_Daria

Guest_Daria
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2017 - 10:21

Też długo szukałam i zdecydowałam się na pomoc biura rachunkowego OPTIMA, współpracujemy od stycznia tego roku

#144 Guest_roman

Guest_roman
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2017 - 12:42

witam

polecam biuro Pani Jadwigi na Kozanowie we Wrocławiu

www.jwerner.pl

tel 690-885-600

#145 Guest_Majka

Guest_Majka
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2017 - 08:15

Wejdź sobie w wyszukiwarkę i sprawdź oddziały Tax Care we Wrocławiu. To bardzo dobre biuro rachunkowe, po podpisaniu umowy możesz już z nimi kontaktować się zdalnie, a dokumenty wysyłać kurierem. Mają też dużo usług dodatkowych, jak choćby pakiet medyczny, pomoc informatyka czy program fit sport.

#146 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 557 postów

Napisano 15 wrzesień 2017 - 09:01

Najlepiej będzie po prostu przejrzeć oferty różnych firm, a konkretnie różnych biur rachunkowych i dowiedzieć się jakie w ogóle są możliwości do wyboru. ważne są także oczywiście opinie o tych biurach. Szukając we Wrocławiu biura rachunkowego, można poczytać takie zestawienie http://mangopress.pl...m-we-wroclawiu/ i na tej podstawie mieć jakieś ogólne rozeznanie. To może potem pomóc w poszukiwaniach tego jednego konkretnego biura.

#147 Guest_gartyk

Guest_gartyk
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2017 - 11:39

Polecam ksiegowosc-samborski.pl świetne biuro rachunkowe we Wrocławiu, więc daleko szukać nie potrzeba :) korzystam z jego usług od lat, nigdy się nie zawiodłem.

#148 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 205 postów

Napisano 28 wrzesień 2017 - 09:25

Kto szuka ten znajdzie, tylko trzeba wiedzieć, czym się w tych poszukiwaniach kierować.

#149 Guest_Weronka

Guest_Weronka
  • Goście

Napisano 11 październik 2017 - 19:05

To po części tylko prawda, bo szukać i dotrzeć do byle jakiego biura to ja dziękuję. Ja trafiłam do Tax Care z polecenia i dobrze trafiłam, ale nie wiem czy gdybym nie miała znajomych korzystających z ich usług w pełni zadowolonych byłabym w stanie tak na dzień dobry zaufać. No ale miałam to szczęście, że koleżanka z nimi współpracuj od lat i wiedziałam, że są konkretni. Mam teraz u nich abonament i nie interesuje mnie w zasadzie nic poza dostarczaniem papierów co miesiąc.

#150 Guest_piatka

Guest_piatka
  • Goście

Napisano 13 październik 2017 - 20:19

I ile taki abonament u nich wychodzi? No i za jaki zakres usług?

#151 gosiahaker

gosiahaker

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 20 październik 2017 - 12:06

Nieźle ;) Dzięki wielkie :) Jestem pewien, że mi się przydadzą te porady :)

Myślę,że na pewno ciężko jest żyć samemu w miejscu, w którym ktoś nas opuścił.

#152 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 20 październik 2017 - 14:10

Jest tam na miejscu dobra firma, która produkuje oprogramowanie dla firm, RESET2, może ich produkty przypadną Ci do gustu.

#153 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 166 postów

Napisano 22 październik 2017 - 17:50

Z tym to jest ciężko, sam korzystałem już z kilku i nie byłem zadowolony. Od niedawna przeniosłem się do http://superksiegi.pli mogę ich polecić, sumienny personel. Jeśli chodzi o najnowsze zmiany prawne to mają wszystko ogarnięte. Warto ich wypróbować.

#154 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 101 postów

Napisano 02 listopad 2017 - 11:17

Ciekawe opcje na wirtualne biura we Wrocławiu dajecie. Ostatnio sam szukałem dla swojej działalności gospodarczej jakiegoś ciekawego miejsca, przytulnego biura wirtualnego i znajomy mi polecił dość niezłą firmę. Udostępniają swoje biuro na czas spotkań, czas, czasu pracy, załatwiają nawet sekretarki do odbierania telefonów. Super sprawa, Wirtualne biuro we Wrocławiu to świetna opcja dla każdej młodej firmy, można zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy i cały czas się rozwijać, polecam każdemu.

#155 Guest_Weronka

Guest_Weronka
  • Goście

Napisano 14 listopad 2017 - 18:49

I ile taki abonament u nich wychodzi? No i za jaki zakres usług?

To zależy ile pracy im realnie zlecasz, jak dużą masz firmę, skąd jesteś itd. Mnie trochę ponad 200 pln, a ile Tobie by wyszło to możesz sobie u nich na stronie kalkulatorem kosztów sprawdzisz. No a jak coś dodatkowo bierzesz to doliczyć za te dodatki. W tym abonamencie masz pełną obsługę, reprezentowanie, optymalizację kosztów, panel online, który możesz zintegrować z bankiem i wykorzystać do zarządzania, no i masz tam podgląd na swoje tematy na bieżąco.

#156 MarcinCin

MarcinCin

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 20 listopad 2017 - 15:55

Wiadomo mi, że jeden z lepszych to www.ksiegowosc-samborski.pl nieraz słyszałem o nim wiele dobrego. Ponad to w rodzinie obsługuje księgowość już od dawna, nikt nigdy nie narzekał, wiec wszystko ok. :) Najlepiej samemu się dopytać co ans interesuje bądź zajrzeć na stronę 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych