Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak znaleźć dobre biuro rachunkowe we Wrocławiu?

wróć do serwisu Kadry 191 odpowiedzi w tym temacie

#101 Guest_miro

Guest_miro
  • Goście

Napisano 26 maj 2016 - 23:50

Polecam biuro Super Księgi z ul. Łęczyckiej 4 (odnoga od Długiej)  wiele lat działają, godne zaufania biuro

#102 T85

T85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 27 maj 2016 - 09:59

Możesz wybrać biuro, ale możesz też postawić na firmę z Wrocławia, która dostarcza kompleksowe rozwiązania związane z programami księgowymi - RESET2 :)

#103 Guest_Company

Guest_Company
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2016 - 20:37

Hi

In order to improve our financial reporting in Poland we look for a high level accounting firm for our financial needs in Poland, Wroclaw.
We need services of bookkeeping and reports to vat and tax authorities , with an emphasis on the experience of working with ERP systems and for an international company.

Looking forward for any advices from your side guys.

#104 Guest_Rysia77

Guest_Rysia77
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2016 - 20:25

Ja natomiast mam bardzo dobre doświadczenia z biurem rachunkowym A’Vista przy Kochanowskiego. Trzymają się terminów, co dla mnie jest bardzo ważne. Jestem zapominalska, więc dla mnie to wręcz zbawienne smile.png

#105 Guest_zeniu972

Guest_zeniu972
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2016 - 15:17

U nas była taka sytuacja, że chcieliśmy przejąć mniejszą firmę i w kwestii audytu, sprawdzenia ksiąg, oszacowania opłacalności przejęcia itp. zdaliśmy się w całości na biuro Sastax -sastax.pl. Oceniam ich pracę bardzo wysoko, zajęli się tematem szybko i dokładnie.

#106 Guest_lucasss

Guest_lucasss
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 08:16

Jeżeli chcesz wejść w przyszłości na rynek niemiecki, a jednocześnie mieć spokój w papierach to polecam mocno biuro rachunkowe ed-pro.pl. Nawet dopasują pod ciebie konkretne sposoby dofinansowania, w tym fundusze UE i przejmą na siebie pełny outsourcing kadr. Jak dla mnie oferta sprawdzona. Pełna księgowość bez problemu, uproszczona też. W każdym razie biuro rachunkowe dla biznesów perspektywicznych, które mają potencjał przekształcenia się na inne formy. Dużo da się zaoszczędzić, ale tutaj już warto z nimi bezpośrednio pogadać. Daj im czas, aby poznali lepiej twój biznes. Wskazówki cię zaskoczą :)

#107 Guest_Pluszak89

Guest_Pluszak89
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2016 - 21:52

ja z kolei mogę smiało polecić biuro rachunkowe AVista, które juz od 3 lat prowadzi moja księgowość. Ogolnie jestem zadowolony, nie martwię się papierologią wszystko załatwiają za mnie. POza tym przystępne jest cenowo i terminowe, co jest dla mnie dużym plusem

#108 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2016 - 16:37

Zakładam firmę i szukam dobrego biura rachunkowego. Czy ktokolwiek biegły w temacie podpowiedziałby mi jak i gdzie najlepiej szukać informacji na ten temat? Z góry dziękuje za pomoc.

Ja osobiście korzystam z biura MJ na Ślężnej i jestem bardzo zadowolony bo jest miłe podejście do klienta i zawsze mają czas żeby pomóc jeśli jest jakiś problem. Szczerze polecam. Tel do nich 518 636 719

#109 Guest_moskita

Guest_moskita
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2016 - 13:36

We Wrocławiu mogę polecić buro Super Księgi z Łęczyckiej 4/3. Znam je z polecenia, wiecie znajomi znajomych...i tak poszło dalej. Współpraca od 3 lat przebiega bez zakłóceń, rzetelna, fachowa pomoc. Oby tak dalej www.superksiegi.pl

#110 T85

T85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 23 sierpień 2016 - 15:55

Ja z Wrocławia mogę polecić sprawdzoną firmę, która przygotowuje oprogramowanie dla firm - RESET2. 

#111 Guest_Krystyna

Guest_Krystyna
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2016 - 16:46

Ja korzystam z Kancelarii-dgp. Musze przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Co prawda są z Krakowa, ale zawsze mozesz do nich zadzwonić i dopytać si czy mogą Ci jakoś pomoc. Miła obsługa, profesjonalna i bezpieczna pomoc. Polecam. Tutaj masz numer jakbys sie zdecydował 12 442 02 61

#112 Guest_Cytiaa

Guest_Cytiaa
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2016 - 16:18

Ja jak potrzebowałam biura, bo otworzyłam firmę i sama nie miałam czasu zająć się papierkową robotą to szukałam na biznesfinder.pl i znalazłam kilka biur w swojej okolicy, podzwoniłam i wybrałam najlepsze;)

#113 Nelka

Nelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 163 postów

Napisano 13 październik 2016 - 19:02

Osobiście mogę polecić biuro rachunkowe MITAXX przy ulicy Purkyniego (wejście od ul. św. Katarzyny). Oferują kompleksowe i profesjonalne usługi księgowe. Cennik i ofertę możecie znaleźć na ich stronie internetowej: http://www.mitaxx.pl/oferta.

#114 AnnaKajman

AnnaKajman

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 25 październik 2016 - 12:32

Ja i moi znajomi korzystamy z biura SzOk sp. zoo we Wroclawiu (Szybka Obsluga Klienta). Pan Adam jest profesjolanista! Mozna do niego rowniez zadzwonic z kazdym pytaniem, zawsze ma czas na wytlumaczenie i przypomina o dokumentach z wyprzedzeniem.

Ja mam bardzo dobre doswiadczenie jesli chodzi o ksiegowosc :)

Szok szybka obsluga ksiegowa sp zoo we Wroclawiu (Slezna chyba) ale wiem ze ma strone www i facebooka wiec mozna tez zobaczyc opinie i ceny i negocjowac.

biuro@szok-ksiegowosc.pl lub www.facebook.com/szokksiegowos

Zajmuje sie tez ksiegowoscia na odleglosc i dojezdzaja z tego co wiem.

+48663 527 065 lub dzwonie tez na +48 548 527 065

Powodzenia

Anna Kajman

#115 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 22 listopad 2016 - 11:37

Oj, do tych wszystkich peanów dołączę się i ja, choć widzę, że z dyskusji i opinii przeszliśmy do reklamy:) Koniecznie sprawdzajcie posiadanie licencji i ubezpieczenia. Ja się rozliczam w małych podatkach na Kasztanowej i też polecam, szczególnie młodym przedsiębiorcom.

#116 adejla

adejla

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 30 listopad 2016 - 20:43

Zdecydowanie biuro Super księgi :) mają bardzo indywidualne podejście do klienta, a w dodatku możesz skorzystac z darmowej wyceny http://superksiegi.pl/

#117 Guest_karolowa

Guest_karolowa
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2016 - 01:41

No tyle moge dodac że Super Księgi mają dośc rozległe usługi nie tylko księgowe ale i w finansach czy windykacji pomagają i to bardzo sprawnie

#118 Guest_ritkk

Guest_ritkk
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2016 - 10:38

Dużym wsparciem jeśli chodzi o księgowość jest dla mnie już od dwóch lat marka Ed Pro ze Szczecina. Świetny kontakt telefoniczny, muszę im oddać, że są naprawdę dyspozycyjni. Jeśli jest jakaś pilna sprawa, to zawsze mogę się dodzwonić i wszystkiego od ręki dowiedzieć. Konkretne podejście, bez lania wody i wodzenia za nos. W kwestii ceny można się dogadać, jak porównywałem z innymi biurami to trzeba im oddać, że są konkurencyjni.

#119 Dameron

Dameron

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 21 grudzień 2016 - 13:13

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest skorzystać właśnie z opinii, które są w internecie. Jeżeli ktoś korzysta i ręczy za taką firmę to można przecież założyć, że jest ona dobra. Ja na przykład prowadzę firmę, która zatrudnia do 30 osób i korzystam z usług biura podatkowego KORF - mają siedzibę na ul. Kościuszki we Wrocławiu. Naprawdę solidna firma, znają się na rzeczy i zawsze miło się z nimi współpracuje. Szczególnie, że ja nie mam wielkiej wiedzy i jestem właściwie prowadzony za rękę przez pracowników :)

#120 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2017 - 11:06

Ja korzystam z firmy modrzejewski-biuro.pl , ciekawa oferta. Sprawdź sobie smile.png

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych