Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak znaleźć dobre biuro rachunkowe we Wrocławiu?

wróć do serwisu Kadry 191 odpowiedzi w tym temacie

#81 Magda189

Magda189

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 grudzień 2015 - 12:36

Jeżeli zależy Ci na jakości i cenie to polecam http://www.wroclaw-b...-rachunkowe.pl/Specjalizuje się w podatkowej księdzie przychodów i rozchodów, dobre i tanie biuro dla osób dopiero rozpoczynajaych dzialanosc i takich co nie mają duzo faktur do wprowadzania. + generalnie google Twoim najlepszym przyjacielem ewentualnie z polecenia znajomych :)

#82 Guest_vbc

Guest_vbc
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2015 - 12:00

Wejdź na stronę superksiegi.pl - od siedmiu lat korzystam z usług tego biura rachunkowego i nie narzekam.

#83 doker

doker

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 15 grudzień 2015 - 12:06

Aktualnie korzystam z usług /optimumbiuro.com.pl Firma rzetelna, zawsze mogę liczyć na pomocne porady w kwestii księgowości firmy, usługi w przystępnej cenie dużo taniej niż we Wrocławiu. Dodatkowo firma oferuje sprzedaż programu do księgowości Comarch Erp Optima. 

#84 Guest_tanijka

Guest_tanijka
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2015 - 14:07

Ja korzystam z pomocy biura rachunkowego na Plac Legionów 2/5, to jest Biuro Rachunkowe Selent & Słupina. Zatrudniam w sumie 20 osób, więc wszystkimi rozliczeniami musi się zajmować firma, która ma do tego kompetencje.

#85 Kraktax

Kraktax

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1061 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 19 grudzień 2015 - 16:24

A może niekoniecznie z Wrocławia? Dziś odległość nie jest problemem dla dobrych księgowych. Natomiast przy kontroli to ma znaczenie: jeżeli dokumenty są w biurze rachunkowym, to kontrolujący muszą się pofatygować nei do przedsiębiorcy, ale do miejsca, gdzie ma dokumentację.

Profesjonalne biuro rachunkowe w Krakowie - http://kraktax.pl

#86 Guest_sezam

Guest_sezam
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2016 - 14:59

Prowadzę działalność razem ze wspólnikiem. Nasza  firma polega na tym, że specjalizujemy się w pokazach sportowych. Bardzo często wyjeżdżamy. Nie mamy czasu na spotkania z księgową. Rozliczamy się internetowo. Jest sporo firm, które oferują tego typu usługi. Taxcare, super księgi. My wybraliśmy superksięgową, ponieważ za 50zł miesięcznie mamy dostęp do platformy rozliczeniowej. Jeżeli ma się kilka faktur w miesiącu, to bardzo dobre rozwiązanie, program jest prosty w obsłudze. Dużym plusem jest też aplikacja do wystawiania faktur online. 

#87 Guest_yanosik33

Guest_yanosik33
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 12:16

Bardzo profesjonalne podejście do kwestii księgowych, podatkowych itp. mają w KDS (www.ksiegowosc-dla-spolek.pl). Współpracują z prawnikami, są na bieżąco jeśli chodzi o przepisy, a te się praktycznie codziennie zmieniają.

#88 Guest_narrio

Guest_narrio
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2016 - 14:37

Na ten moment dobrze mi się współpracuje z panią Skowrońską z biura na Łęczyckiej (ich strona -www.superksiegi.pl). Duży profesjonalizm, doświadczenie i jasne warunki cenowe. Nie ma czegoś takiego, że nagle pojawiają się jakieś dodatkowe, ukryte koszty.

#89 DanielNieznanowski

DanielNieznanowski

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 15 styczeń 2016 - 12:05

Z Wrocławia znam http://www.mitaxx.pl ponieważ w poprzedniej firmie korzystaliśmy z usług tej firmy. Dużym plusem z pewnością jest ich elastyczność, nie pracują na gotowych szablonach bo wiedzą, że niektóre branże muszą się gimnastykować z papierami. Dodatkowo masz obsługę on-line. Teraz mają promocję - 3pierwsze miesiące obsługa księgowa za 1zł. Możesz ich wypróbować zanim się zdecydujesz, ale myślę, że Ci się spodoba bo ceny też mają konkurencyjne bez promocji.

#90 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2260 postów

Napisano 28 styczeń 2016 - 16:58

Nie jestem z Wrocławia, ale masz tam opcję np. w ramach taxcare, tzn. - http://taxcare.pl/Wpisz tam kod pocztowy, ilość dokumentów, typ działalności, podaj liczbę pracowników i wyliczyć ile by Cię to kosztowało. Mają przede wszystkim funkcjonalny system, papiery można zostawiać np. w placówkach Idea Bank, ale równie dobrze możesz wszystko do nich przekazywać online.

#91 Guest_vesee

Guest_vesee
  • Goście

Napisano 05 luty 2016 - 15:15

Ja rejestrowałem spółkę w opcji internetowej dzięki wsparciu zespołu KDS -www.ksiegowosc-dla-spolek.pl. Można też zamówić przeprowadzenie całego procesu rejestracji w formie tradycyjnej, ale to automatycznie dłużej trwa i więcej kosztuje. Chyba, że powierzy im się księgowość spółki, którą mają utworzyć, wtedy jest za darmo.

#92 Mowas

Mowas

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 18 luty 2016 - 22:35

Prawie 500 biur rachunkowych we Wrocławiu i ponad 12 tysiecy w całej Polsce.

Poszukaj w serwisie www.dobre-biuro-rachunkowe.pl i wybierz najlepsze.

#93 Guest_tom

Guest_tom
  • Goście

Napisano 03 marzec 2016 - 15:35

Zakładam firmę i szukam dobrego biura rachunkowego. Czy ktokolwiek biegły w temacie podpowiedziałby mi jak i gdzie najlepiej szukać informacji na ten temat? Z góry dziękuje za pomoc.

Ja osobiście korzystam z biura M-J na Ślężnej (www.mj-br.pl)i jestem bardzo zadowolony bo ceny są ok i zawsze mam pomoc w  papierkowych sprawach z zusem czy też US, ogólnie bardzo fajne biuro i szczerze polecam

#94 Guest_Mariola

Guest_Mariola
  • Goście

Napisano 10 marzec 2016 - 15:26

Z czystym sumieniem mogę polecić biuro rachunkowe "Oskar" prowadzone przez Panią Emilię Bachmatiuk-Konopka.Świetnie zorganizowana osoba,bardzo skurpulatnie prowadzi papiery swojego klienta,dbając o terminowe załatwianie wszelkich spraw urzędowych. Mówią,ze nie ma ludzi niezastąpionych,ale ja nie zamieniłabym Jej na nikogo innego!:). 785 133 153

#95 Guest_Werka Brand

Guest_Werka Brand
  • Goście

Napisano 14 marzec 2016 - 09:45

Dobre i tanie w miare biuro znajduje sie przy ulicy ul. Cegielniana 4a w Krakowie. Mam na myśli Kancelarie-dgp, z których usług korzystam od lat. Lubie z nimi współpracować, bo dzieki nim wiem co dzieje sie w mojej firmie. Polecam bardzo. Pod tym numerem mozna dowiedzieć sie wiecej 12 442 02 61  

#96 szczypiorek88

szczypiorek88

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 24 marzec 2016 - 14:56

Od kiedy prowadzę swoją firmę, od strony księgowości pomaga mi AsPres  http://www.aspres.pl/kontakt.html

Prowadzą mi wszystkie potrzebne księgi, dokumenty i od kilku lat nasza współpraca układa się bardzo dobrze. Szczerze mogę polecić, miałam okazję korzystać z usług kilku firm i ta według mnie spisuje się najlepiej.

#97 Guest_Tadek

Guest_Tadek
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2016 - 23:33

Znam tylko w Gliwicach bardzo fajne biuro rachunkowe i doradców podatkowych. biuro-rachunkowo-podatkowe.p Kasprzyk&Niziołek. Bardzo sobie chwalę współpracę z nimi. Są zawsze terminowi i nigdy nie miałem najmniejszych problemów z czymkolwiek.

#98 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 08 maj 2016 - 20:09

Prawie 500 biur rachunkowych we Wrocławiu i ponad 12 tysiecy w całej Polsce.

Poszukaj w serwisie ...

Niezły wybór aż trudno się zdecydować. Polecam ten serwis.

#99 bartini

bartini

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 12 maj 2016 - 19:52

Ja korzystam z biura rachunkowego JARGIE http://jargie.pl/i jestem bardzo zadowolony. Rzetelność, terminowość, miła obsługa i Pani Krystyna, która już od 6 lat czuwa nad wszystkimi sprawami u mnie w firmie. Polecam!!

#100 Guest_martin33

Guest_martin33
  • Goście

Napisano 23 maj 2016 - 14:00

W przypadku spółek z.o.o to bym doradzał obsługę outsourcingu od Sastax. Rzetelna, profesjonalna firma. Współpracujemy z nimi już dłuższy czas i jeszcze nie było żadnych problemów – czy to z dokumentami, czy terminami, czy z kontaktem. Namiar na nich jest na www.sastax.pl.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych