Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak znaleźć dobre biuro rachunkowe we Wrocławiu?

wróć do serwisu Kadry 191 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_marek.l

Guest_marek.l
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2015 - 11:05

Kompleksowe usługi oferuje np. Biuro Podatkowe TAX CONSULTING. Zajmują się nie tylko podatkami, prowadzeniem kadr i płac, ale także szkoleniami z zakresu BHP, a nawet mogą płacić podatki w imieniu klientów. Moim zdaniem naprawdę kompetentna i miła obsługa.

#62 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 17:07

Najlepsze biuro rachunkowe jak dla mnie - niezawodne, fachowe, zawsze wszystko na czas - Biuro księgowe biegły rewident Teresa Kuc. Znam z polecenia znajomych i szczerze polecam również innym.

#63 Guest_Dariusz

Guest_Dariusz
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2015 - 18:57

No właśnie, proszę mi powiedzieć czym się zajmuje biegły rewident? Co do księgowości to gratuluję, nie jest łatwo znaleźć kogoś kto cieszy się tak dobrą opinią.

#64 Guest_Aldona

Guest_Aldona
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2015 - 22:11

My dzięki naszej księgowej z Tych podnieśliśmy się z problemów. Powiem tyle, że poradziła nam lepiej niż prawnik!smile.png

#65 Guest_Oka

Guest_Oka
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2015 - 22:22

My dzięki naszej księgowej z Tych podnieśliśmy się z problemów. Powiem tyle, że poradziła nam lepiej niż prawnik!smile.png

Gratuluję i  coraz bardziej żałuję, że swoją działalność prowadzę w innym mieście. No chyba, że księgowa prowadzi też elektroniczne poradztwo?

#66 Guest_gerrt

Guest_gerrt
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2015 - 09:18

Dzięki dowolnej konfiguracji programu oraz możliwości wyboru wielu modułów program SKP cieszy się dużym uznaniem. Koszt jego zakupu nie jest wysoki, za to jakość nieporównywalnie wysoka. Ja korzystam z programu dla firmy (www.ksiegapodatkowa.pl/skp-firma) i nie zamienię go na żaden inny.

#67 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 12:26

Najlepsze biuro we Wrocławiu to Super Księgi, znajdujące się na ul. Łęczyckiej 4/3 Tu masz adres ich strony internetowej www.superksiegi.pl . Mają dobre ceny i czas dla każdego klienta. Obsługa jest bardzo miła i profesjonalna. Sama korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona. Moją księgową jest Pani Katarzyna.

#68 Guest_fewwa

Guest_fewwa
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2015 - 12:36

Ja korzystam z biura rachunkowego Elephant finance To specjaliści w swojej dziedzinie, zawsze znajdą sposób, z nimi o nic nie muszą się martwić jeśli chodzi o rachunki.

#69 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2015 - 07:55

Dzień dobry,

jestem właścicielką biura rachunkowego Simply Tax we Wrocławiu (www.simplytax.pl).

Serdecznie zapraszam do biura na niezobowiązujące spotkanie, na którym mogłabym zachęcić Państwa do skorzystania z naszych usług.

Pozdrawiam

Polecam Biuro Rachunkowe Simply Tax. Pani Monika jest bardzo profesjonalną i merytoryczną osobą a poza tym jest przesympatyczna.

#70 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2015 - 13:35

Ja polecam Biuro Rachunkowe HaRy z ul. Kleczkowskiej 50, 3 genialne księgowe, 2 z licencją Ministra Finansów. Działa od wielu lat i gdzie nie byłem to tylko dobre rzeczy o nich słyszałem. Jestem ich klientem od ponad 4 lat, nie dość, że genialnie wyprowadziły mi księgi po poprzednim biurze (nazwy nie wspomnę ale padła tutaj w wątku) to od momentu jak u nich jestem to mam święty spokój ze skarbówką, zresztą Panie w urzędzie też to biuro chwaliły. mają stronę www.hary.wroclaw.pl Polecam raz jeszcze

#71 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2015 - 22:43

Czym kierujecie się przy wyborze księgowej? Kilka osób powiedziało mi że sami prowadzą swoją księgowość, ale ja się na tym nie znam i chcę mieć pewność, że ktoś zrobi to w stu procentach dobrze, że nie będę mieć później problemów. Jakieś porady?

#72 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 12:32

A ja polecam szczerze księgowość w tax care. Posiadają bardzo bogaty wachlarz usług: prawny, kadrowy i księgowy. Wszystko zawsze jest na czas, a ja mam podgląd do moich faktur i rozliczeń on-line włącznie z wystawianiem faktur ze swojego profilu. Dodatkowo jak mam sporo zajęć w firmie, zamawiam ich kuriera, który dostarcza moje dokumenty do biura. Jak komuś zależy na tym, żeby więcej czasu poświęcać firmie a nie papierom, fakturom i rozliczeniom to jest to idealna opcja!

#73 marlon

marlon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 29 wrzesień 2015 - 23:09

Z tego, co się orientuję, na uwagę zasługuje biuro http://superksiegi.pl ,chyba jako jedyne udziela gwarancji na swoje usługi. Także jeżeli po trzech miesiącach nie będziemy zadowoleni ze współpracy, firma zobowiązuje się do zwrotu wszystkich poniesionych kosztów. Udzielają też porad prawnych, oferują wirtualne biuro oraz wsparcie dla początkujących przedsiębiorców.

#74 Guest_Joasia

Guest_Joasia
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2015 - 10:38

Zakładam firmę i szukam dobrego biura rachunkowego. Czy ktokolwiek biegły w temacie podpowiedziałby mi jak i gdzie najlepiej szukać informacji na ten temat? Z góry dziękuje za pomoc.

Po wcześniejszych negatywnych przygodach z biurami rachunkowymi... . Polecam firmę Primea Finanse S.A. prowadzę u nich księgowość od ponad roku i nie mam żadnych zastrzeżeń (profasjonalna, miła i uśmiechnięta  obsługa). Naprawdę godni polecenia.

#75 Guest_Amanda

Guest_Amanda
  • Goście

Napisano 01 październik 2015 - 19:16

Czym kierujecie się przy wyborze księgowej? Kilka osób powiedziało mi że sami prowadzą swoją księgowość, ale ja się na tym nie znam i chcę mieć pewność, że ktoś zrobi to w stu procentach dobrze, że nie będę mieć później problemów. Jakieś porady?

Zapytaj swoich znajomych, którzy prowadzą firmy, wybór księgowej to naprawdę ważna decyzja! Moją księgowość prowadzi pani Kuc Teresa, możesz popytać, może poprowadzi też na odległość. Pozdrawiam:)

#76 Guest_Jolantaaa

Guest_Jolantaaa
  • Goście

Napisano 01 październik 2015 - 19:27

Lepiej znaleźć naprawdę dobrą i sprawdzoną księgową, niż później popaść w tarapaty, wiem co mówię

#77 Guest_Justyna

Guest_Justyna
  • Goście

Napisano 03 październik 2015 - 08:54

Polecam kameralne biura rachunkowe. Korzystalam kiedys z duzego biura, ciagle byly jakies problemy. Zmienilam na mniejsze i jest o wiele lepiej, a tak naprawde to do teraz wychodza niedociągniecia ze strony poprzedniego biura, które prostuje. 

#78 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 23 październik 2015 - 11:08

Ja polecam biuro KEA, księgowe z certyfikatami Ministra Finansów, przyjazne,  otwarte na klienta.

Prowadze dzialalnosc juz ponad 8 lat i miałam roznych ksiegowych, z tym biurem jestem zadowolona i spokojna, wszystko załatwiają za mnie ( urzad, zus ), świetny kontakt, dane znajdziecie na ich stronie (www.kea.wroclaw.pl)

#79 Guest_fewwa

Guest_fewwa
  • Goście

Napisano 12 listopad 2015 - 10:24

Zobacz na stronie www.superksiegi.pl Jak dla mnie najlepsze biuro rachunkowe we Wrocławiu i w okolicach. Pani Elżbieta wszystko załatwia za mnie i jestem spokojna, ponieważ naprawdę zna się na tym co robi. Na pewno nie zmienię biura na żadne inne, bo jestem w 100% zadowolona z usług.

#80 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 12:11

Dla mnie na dobrym poziomie s usługi Superksiegowej, to zdalna rachunkowość. Mam małą działalność, liczba faktur też jest niewielka. Według mnie należy się kierować przy wyborze księgowości takimi aspektami, jak ubezpieczenie i czy biorą odpowiedzialność. Wiadomo to są nasze finanse  i powinno być przede wszystkim bezpiecznie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych