Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak znaleźć dobre biuro rachunkowe we Wrocławiu?

wróć do serwisu Kadry 191 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2015 - 15:26

Przepraszam za błąd powyżej - miało być "Wyjaśniono między innymi wg. jakiego klucza szukać po deregulacji zawodu księgowego biura rachunkowego".

#42 Guest_Monikaff

Guest_Monikaff
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2015 - 09:14

Witam, zaczynam własną działalność i poszukuję fajnego biura rachunkowego. Zależałby mi szczególnie na wygodzie i najlepiej możliwości kontaktu/załatwiania wszelkich spraw zdalnie. Niekoniecznie musi to być biuro z Wrocławia bo tak czy siak chciałabym uniknąć np. pieszych pielgrzymek do siedziby z papierami. Widząc jak dezorganizuje to czas znajomym i jak uzależnia ich od czekania na info jakie kwoty maja przelewać wolałabym przy moim charakterze pracy nie mieć tego kłopotu. Obiło mi się o uszy że są takie możliwości iż praktycznie kontakt bezpośredni z księgowymi nie jest konieczny, co więcej telefon to rzadkość, a wszystko czy przesłać czy sprawdzić jakieś kwoty do przelewów można sobie sprawdzać w jakimś systemie. Jedyne co  nie zapamiętałam to  nazwy tego biura które takie usługi  to oferuje. Może ktoś z Was wie gdzie znajdę biuro swoich marzen.

sprawdź business-tax - jestem z Wrocławia więc podrzucam im papiery na miejscu, ale ogółem jest to biuro online i korzystają z systemu wfirma, więc na swoim koncie będziesz mogła na bieżąco wszystko monitorować

#43 magdaalena

magdaalena

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 17 kwiecień 2015 - 10:55

Dziękuję za informację Monikaff , rozumie że chodzi Ci o to biuro ( http://business-tax.pl/ )?

#44 Guest_Monikaff

Guest_Monikaff
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2015 - 12:14

Dziękuję za informację Monikaff , rozumie że chodzi Ci o to biuro ( business-tax.pl/ )?

tak tak, jak się zdecydujesz, to pozdrów od Moniki Panią Beatkę wink.png na pewno się ucieszy

#45 magdaalena

magdaalena

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 21 kwiecień 2015 - 13:19

Pozdrowię o ile na nią trafię ;)

#46 Guest_Maciek K

Guest_Maciek K
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2015 - 14:07

Z tego co wiem dobrym biurem rachunkowym jest Kancelaria Podatkowa s.c. Alina i Michał Łopuszniak. W obecnych czasach jest wiele biur rachunkowych bez uprawnień, Dobrze jest sprawdzić czy dana firma która prowadzi księgowość posiada licencję a już bardzo dobrze jest kiedy w biurze rachunkowym pracują doradcy podatkowi. U nich jest dwóch doradców podatkowych. Dlaczego piszę o doradcach a to dla tego ponieważ doradca podatkowy musiał zdać egzaminy państwowe potwierdzające wiedzę a wiedza ta może się przydać aby przedsiębiorca płacił mniejsze podatki.Jeżeli chcesz do nich kontakt to wejdź na  www.kancelaria-lopuszniak.pl

#47 Guest_Estera

Guest_Estera
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2015 - 11:54

Super Księgi z Wrocławia  mają i uprawnienia i certyfikaty i doświadczenie i wiedzę, ponadto pomagają w wielu innych sprawach - finanse, kredyty, windykacja. Usługi na bardzo wysokim poziomie i w przystępnych cenach

Obsługuje mnie już 5 rok

#48 Guest_ewfwefw

Guest_ewfwefw
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2015 - 11:23

Ja we wroclawiu od dawna korzystam z usług biura www.dekret24.pl zaznaczam, ze posiadam bardzo mala firme, kilkuosobowa i jak najbardziej obsluga w tym miejscu jest zadowalajaca!

#49 Ania__82

Ania__82

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 27 kwiecień 2015 - 14:47

Dziękuję za informację Monikaff , rozumie że chodzi Ci o to biuro ( http://business-tax.pl/ )?

też polecam! od początki jestem w tym biurze (będzie już ponad 2 lata) i nie mam zastrzeżeń

#50 Krzysiek S

Krzysiek S

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 maj 2015 - 14:24

Dzięki za info Maciek_Gość K. Odnośnie Kancelarii Podatkowej s.c. Alina i Michał Łopuszniak też słyszałem dobre opinie. Byłem na ich stronach a właściwie na dwóch http://www.kancelaria-lopuszniak.pl oraz http://www.kancelari...atkowy-wroclaw/ wyglądają profesjonalnie. Zwróciłem uwagę że na swojej stronie również piszą o swoich uprawnieniach oraz że świadczą usługi szkoleń wobec czego muszą być profesjonalistami. Byłem u nich i rzeczywiście mili i fachowi. 

#51 Guest_Joanna

Guest_Joanna
  • Goście

Napisano 07 maj 2015 - 10:57

Tania księgowość we Wrocławiu CENTRUM
OFERTA PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI

Szanowni Państwo,

W imieniu biura rachunkowego PRIMEA KSIĘGOWOŚĆ Sp. z o.o. pragnę przedstawić Państwu ofertę kompleksowej obsługi finansów Państwa firmy.

Jesteśmy nowoczesnym biurem rachunkowym nastawionym na pełną i profesjonalną ob-sługę naszych klientów. Nasz zespół tworzą doświadczeni księgowi, specjalista ds. kadr i płac, do-radca podatkowy, oraz radca prawny.
W oparciu o nasze doświadczenie oraz praktyczną wiedzę, chcemy zaproponować Państwu współpracę obejmującą szeroki zakres usług finansowych dla przedsiębiorców:

USŁUGI KSIĘGOWE (w tym obsługa kadrowo-płacowa),
USŁUGI PRAWNE,
• WINDYKACJA NALEŻNOŚCI,
• FINANSOWANIE (kredyty, leasing, faktoring),
• BEZZWROTNE DOTACJE UNIJNE oraz z URZĘDU PRACY.

Reprezentujemy naszych klientów w przypadku kontroli i przygotowujemy raporty do urzę-dów (ZUS, US, GUS).
W ramach obsługi, przejmujemy także pełną odpowiedzialność za przygotowane i prezentowane raporty oraz wysyłane deklaracje podatkowe.

Proponujemy spotkanie w celu omówienia korzystnych warunków współpracy. Czekamy także, w przypadku pytań związanych z naszą propozycją na kontakt z Państwa strony.
Szczegółowy zakres usług, referencje naszych klientów oraz informacje na temat naszego do-świadczenia znajdują się na naszej stronie internetowej www.primeafinanse.pl.

25% zniżki przy pierwszej fakturze za księgowość, dla nowych klientów.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Kontakt:
Primea Finanse S.A.
Ul. Krawiecka 3/10, 50-148 Wrocław
Infolinia: (+48) 71 30 70 755
E-mail: j.matkowska@primeafinanse.pl
Strona: www.primeafinanse.pl

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego.
Służy on jedynie do wyliczenia szacunkowych kosztów usług księgowych.

#52 magdaalena

magdaalena

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 08 maj 2015 - 14:44

Z Wrocławia to chyba to jest najlepsze https://mojebiuro24....ss-tax-sp-z-o-o

#53 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 924 postów

Napisano 19 maj 2015 - 19:49

Jeszcze dodałbym http://taxexpert.com...a-rachunkowego/ z tego miasta.

#54 Guest_Jagoda

Guest_Jagoda
  • Goście

Napisano 21 maj 2015 - 10:39

Najważniejsze w biurze rachunkowym jest, aby księgowi na bieżąco znali nowe przepisy. Ja mam takiego księgowego, wie naprawdę dużo. Dodatkowo potrafi dobrze doradzić, zawsze ma czas na rozmowę i nie jest wcale taki drogi. Nie dość, że oszczędzam czas to jeszcze nerwy smile.png

#55 Guest_marek.l

Guest_marek.l
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2015 - 14:00

Naprawdę rzetelne jest biuro biuro-rachunkowe-vat.pl. Firma prowadzi księgowość tradycyjną i zdalna. Obsługują sklepy, przedszkola, żłobki, prowadzą księgowość dla gastronomii, spółek, małych i większych firm (DG). Dużym plusem firmy jest bardzo doświadczona kadra.

#56 Guest_marek.l

Guest_marek.l
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2015 - 08:40

Obsługą księgową i kadrowo-płacową małych, średnich i dużych przedsiębiorstw zajmuje się Biuro Podatkowe TAX CONSULTING z Piły. Moim zdaniem dużym plusem jest to, że firma może płacić podatki w imieniu klienta, przygotowywać symulacje podatkowe i odbierać dokumenty bezpośrednio od klienta. Sprawy można też załatwiać mailowo.

#57 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2015 - 08:40

Ja głównie zwracałem uwagę na ofertę i ceny jakie oferowało biuro.

No i tym sposobem wybrałem Biuro Księgowe Storno, z którym do dziś bardzo dobrze mi się współpracuje.

#58 Guest_adam321

Guest_adam321
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2015 - 10:02

Możesz wypróbować program księgowy Super Księga Podatkowa. Zajrzyj sobie pod adres www.ksiegapodatkowa.pl. Wersja testowa jest bezpłatna, więc zawsze można wypróbować, czy nam ten akurat program odpowiada. Jego mocną stroną są duże możliwości konfiguracji i dopasowania modułów do potrzeb firm rozliczających się na różnych zasadach podatkowych.

#59 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 527 postów

Napisano 05 sierpień 2015 - 11:27

Ze swojej strony mogę polecić wrocławską filię biura Rodl & Parner: http://www.roedl.com...ra/wroclaw.html-  na stronie jest do nich kontakt. Obecnie mają biuro na ulicy Kiełbaśniczej. Jest to jedna z większych firm zajmujących się prowadzeniem rachunkowości w Polsce ale również za granicą. Świadczą nie tylko usługi rachunkowe ale również doradztwo prawne oraz finansowe. Można sie ich dopytać w każdej kwestii. Polecam również skorzystanie z usługi przeprowadzenia audytu finansowego w firmie. Dzięki temu w znacznym stopniu można zredukować podatki. 

#60 Guest_Karol14

Guest_Karol14
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2015 - 08:19

Dobrym i co istotne darmowym sposobem na znalezienie biura rachunkowego jest serwis ksiegowynastart.pl, który po wypełnieniu krótkiego formularza dotyczącego wymagań klienta dopasowuje najlepsze oferty biura rachunkowych.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych