Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak znaleźć dobre biuro rachunkowe we Wrocławiu?

wróć do serwisu Kadry 167 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_KasiaSuperKsiegi

Guest_KasiaSuperKsiegi
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 17:08

Witam, 

Zachęcam do zapoznania się z ofertą naszego biura rachunkowego we Wrocławiu. Oprócz obsługi księgowości oferujemy także obsługę windykacji oraz prowadzimy wirtualne biuro i obsługę korespondencji naszych Klientów. 

Wyniki naszej pracy dostępne są online dla naszych Klientów. Każdą usługę indywidualnie wyceniamy. 

Zapraszam na stronę superksiegi.pl aby zapoznać się ze szczegółową ofertą.

#22 kost20

kost20

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 październik 2014 - 12:25

Zakładam firmę i szukam dobrego biura rachunkowego. Czy ktokolwiek biegły w temacie podpowiedziałby mi jak i gdzie najlepiej szukać informacji na ten temat? Z góry dziękuje za pomoc.

Nasza firma korzysta z usług biura AFK świadczą kompleksowe usługi i są naprawdę rzetelni, ich biuro znajduję się przy ul. Świeradowskiej tu znajdziesz szczegóły: księgowość Wrocław

#23 Guest_Katarzyna_Skowrońska

Guest_Katarzyna_Skowrońska
  • Goście

Napisano 31 październik 2014 - 13:40

Zachęcam serdecznie do zapoznania się z ofertą mojego biura rachunkowego Super Księgi. Zajmujemy się pełną obsługą księgowości, kadr, ZUS, PEFRON, BHP, pomagamy stawiać pierwsze kroki w  biznesie oraz oferujemy wiele innych usług. Pozdrawiam.

#24 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2014 - 15:34

Ja ze swojej strony mogę polecić biuro rachunkowe Maria Wójcik. Jest osobą kompetentną, uprzejmą, cierpliwą, wszystko jest na czas. Również zajmuje się reprezentowaniem w urzędach. Ceny konkurencyjne, dojazd do klienta. Bardzo rzeczowa kobieta. Na prawdę polecam! Jakby ktoś był zainteresowany podaję  Kontakt biuro.rachunkowe.wojcik@o2.pl, tel. 665-114876

#25 wojtek345

wojtek345

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 04 grudzień 2014 - 18:50

bardzo duża liczba jest biur wystarczy poszukać

#26 Guest_partner.waw

Guest_partner.waw
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2014 - 14:56

Witam. Jeśli poszukujesz biura rachunkowego godnego polecenia zapraszam na nasza stronę  www.partner.waw.pl  jesteśmy najlepszą firmą w polsce. Nasze usługi to prowadzenie ewidencji środków trwałych, sporządzanie deklaracji podatkowych, sporządzanie sprawozdań do Urzędu Statystycznego, przekazywanie deklaracji do Urzędów Skarbowych oraz wiele innych usług. Zapraszam do zapoznania się z nasza pełną ofertą

#27 Guest_Tomasz G.

Guest_Tomasz G.
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2014 - 21:19

Mnie od pewnego czasu obsługuje firma spoza Wrocławia i jak dla mnie to same plusy.... niższe ceny, dojeżdżają po dokumenty, na bieżąco kontakt mailowy, telefoniczny.... polecam! Kancelaria Podatkowa Jeżyna Sp. z o.o. strona internetowa www.kancelaria-jezyna.pl tam są wszystkie namiary.

#28 Guest_Roman_34

Guest_Roman_34
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2014 - 12:21

Polecam Kancelarię Vitreum przy Św. Mikołaja 56/57 we Wrocławiu.

Oferują obsługę księgową, podatkową, kadrowo-płacową, prawną i dotacyjną. Właścicielka kancelarii posiada licencję Ministra Finansów i zdała egzamin na Główną Księgową. 

Informuje mnie o możliwościach uzyskania dotacji i oferuje usługę jej pozyskania. Jednym słowem wszystko w jednym.

Uratowała przed upadkiem kilka firm, poza tym ma szerokie grono znajomych, jak jest problem to zaraz znajdzie rozwiązanie.

tel. 71 337 53 84

mail: biuro@vitreum.pl

#29 Guest_marek.L

Guest_marek.L
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2014 - 15:26

Bardzo wszechstronną ofertę w temacie obsługi księgowej ma biuro Cafe Finance – cafefinance.pl. Tu masz wiele usług pod jednym dachem, czyli też leasing, kredyt, ubezpieczenia, czy inwestycje. Można się poradzić z ekspertami odnośnie każdej kwestii jaka wiąże się z prowadzeniem firmy, a jest trochę tych tematów. Ja ostatnio walczyłem o kredyt pod inwestycje i właśnie dzięki ich radom udało mi się dostać te pieniądze na dobry procent.

#30 Guest_alina111

Guest_alina111
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2014 - 19:36

To co pisze marek to racja. Nowoczesność biura i wszechstronna oferta to duże plusy bo nie musisz szukać poza biurem porad, wszystko w jednym miejscu, a plus bo jak znają cie jako klienta od strony księgowości to lepiej doradzą w kwestiach finansowych, kadrowych ,prawnych czy innych. Ja oddałam księgowość do biura Super Księgi z Wrocławia - superksiegi.pl

To co oferują to obsługa księgowo-kadrowa, pomoc prawna, finansowa, usługi windykacyjne,reprezentowanie przed urzędami i ZUS-em,wiem ze też maja wirtualne biuro czy adres i pomagają założyć działalność  ale to mnie akurat nie interesuje. Biuro  rzetelne, terminowe i wygodne- sami odbierają ode mnie dokumenty, mam dostęp do ich prac online dzień i noc no i ubezpieczenie- maja wykupione OC, a na to też trzeba zwracać uwage

#31 Guest_Aleksiewicz

Guest_Aleksiewicz
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 14:07

bardzo duża liczba jest biur wystarczy poszukać

Tak, to prawda, jest ich dużo.

Ale już DOBRYCH biur niestety mało sad.png

Ja już teraz trzeci raz szukam biura, bo dwa poprzednie zawaliły sprawę.

#32 kliner

kliner

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 72 postów

Napisano 08 styczeń 2015 - 10:46

Poza tym pewnie koledzy z branży też korzystają z usług, więc pogadaj z nimi o tym :)

#33 Guest_irenka

Guest_irenka
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 08:28

ja polecam financialluk. Jestem z nich bardzo zadowolona

#34 Guest_Andregwa

Guest_Andregwa
  • Goście

Napisano 06 luty 2015 - 06:43

Wejdź na mojebiuro24 i tam wybierz sobie biuro rachunkowe online. Tak, mam na myśli księgowość online, bo to w dzisiejszych czasach najrozsądniejsza opcja. Nie tracisz dużo czasu i pieniędzy, a poza tym jest to też wygoda, bo nie musisz spotykać się z biurem osobiście.

#35 Guest_janusz

Guest_janusz
  • Goście

Napisano 17 luty 2015 - 10:03

co do financialluk to polecam ich nie tylko ze względu na obsługę kadrowo- księgową ale i ze wzgledu na obsługę prawną. To bardzo bardzo pomocne w tych czasach

#36 magdaalena

magdaalena

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 10 marzec 2015 - 14:57

Witam, zaczynam własną działalność i poszukuję fajnego biura rachunkowego. Zależałby mi szczególnie na wygodzie i najlepiej możliwości kontaktu/załatwiania wszelkich spraw zdalnie. Niekoniecznie musi to być biuro z Wrocławia bo tak czy siak chciałabym uniknąć np. pieszych pielgrzymek do siedziby z papierami. Widząc jak dezorganizuje to czas znajomym i jak uzależnia ich od czekania na info jakie kwoty maja przelewać wolałabym przy moim charakterze pracy nie mieć tego kłopotu. Obiło mi się o uszy że są takie możliwości iż praktycznie kontakt bezpośredni z księgowymi nie jest konieczny, co więcej telefon to rzadkość, a wszystko czy przesłać czy sprawdzić jakieś kwoty do przelewów można sobie sprawdzać w jakimś systemie. Jedyne co  nie zapamiętałam to  nazwy tego biura które takie usługi  to oferuje. Może ktoś z Was wie gdzie znajdę biuro swoich marzen.

#37 Guest_azteco

Guest_azteco
  • Goście

Napisano 11 marzec 2015 - 13:28

ja obecnie korzystam z financialluk i jestem bardzo zadowolony smile.png wszystko zawsze na czas rzetelnie i jest dobry kontakt z nimi, zawsze mozna o wszystko dopytac smile.png

#38 magdaalena

magdaalena

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 11 marzec 2015 - 15:20

ja obecnie korzystam z financialluk i jestem bardzo zadowolony smile.png wszystko zawsze na czas rzetelnie i jest dobry kontakt z nimi, zawsze mozna o wszystko dopytac smile.png

nie znalazłam u nich na stronie informacji żeby byli typowo internetowym biurem, ale może coś przeoczyłam. Zależy mi jednak własnie na takiej zdalnej opcji współpracy bowiem często bywam zagranicą i taka forma choćby zważywszy na różnice czasu byłaby moim zdaniem najlepsza.

#39 Guest_naew3

Guest_naew3
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 13:37

Ewidencję ryczałtową to zlecałem w biurze A&P Con na Żelaznej w Warszawie. Kilku znajomych mi ich polecało, więc tak tutaj trafiłem. Rzeczywiście dobra jakość usług, przystępne ceny, warto się skontaktować, najlepiej telefonicznie.

#40 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2015 - 15:22

Szukającym biura we Wrocławiu (i nie tylko) polecam artykuł na stronie biura rachunkowego Kancelaria Ziółkowscy Sp. z o.o

Artykuł znajduje w dziale aktualności pod adresem kancelariaziolkowscy.pl

Wyjaśniono między innymi się wg. jakiego klucza szukać po deregulacji zawodu księgowego.

Stowarzyszenie Księgowych (i inne quasi organizacje, które powstają jak grzyby po deszczu) nie gwarantują raczej niczego, poza pewnością, że osoba stowarzyszona odprowadza składki członkowskie do stowarzyszenia wink.png.

Gwarantem skuteczności biura jest tylko i wyłącznie pozycja rynkowa i referencje klientów..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych