Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak znaleźć dobre biuro rachunkowe we Wrocławiu?

wróć do serwisu Kadry 146 odpowiedzi w tym temacie

#1 m.szurgot

m.szurgot

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 kwiecień 2014 - 07:03

Zakładam firmę i szukam dobrego biura rachunkowego. Czy ktokolwiek biegły w temacie podpowiedziałby mi jak i gdzie najlepiej szukać informacji na ten temat? Z góry dziękuje za pomoc.

#2 m.szurgot

m.szurgot

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 kwiecień 2014 - 11:24

Zakładam firmę i szukam dobrego biura rachunkowego. Czy ktokolwiek biegły w temacie podpowiedziałby mi jak i gdzie najlepiej szukać informacji na ten temat? Z góry dziękuje za pomoc.

#3 anetka

anetka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 19 kwiecień 2014 - 08:13

Zakładam firmę i szukam dobrego biura rachunkowego. Czy ktokolwiek biegły w temacie podpowiedziałby mi jak i gdzie najlepiej szukać informacji na ten temat? Z góry dziękuje za pomoc.

Wszyscy godni zaufania księgowi czy biura rachunkowe (dokładnie nie pamiętam) zrzeszają się u nas w Polskim Stowarzyszeniu Księgowych.

Podobno to wyznacznik ugruntowanej pozycji.

Chociaż sądzę, że i tak najlepiej popytać znajomych, w ten sposób znalazłam Podatek na Hallera(mogę polecić).

#4 danie.rze

danie.rze

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 20 kwiecień 2014 - 06:54

Wszyscy godni zaufania księgowi czy biura rachunkowe (dokładnie nie pamiętam) zrzeszają się u nas w Polskim Stowarzyszeniu Księgowych.

Chociaż sądzę, że i tak najlepiej popytać znajomych, w ten sposób znalazłam Podatek na Hallera(mogę polecić).

Jeśli chodzi  o SKwP to racja. Są u nas największą organizacją zrzeszającą księgowych.

#5 m.szurgot

m.szurgot

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 21 kwiecień 2014 - 22:13

Poproszę jakiś kontakt do tego Podatku?. Będę miała biuro na racławickiej więc w sumie byłoby niedaleko smile.png

#6 anetka

anetka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 22 kwiecień 2014 - 09:55

Poproszę jakiś kontakt do tego Podatku?. Będę miała biuro na racławickiej więc w sumie byłoby niedaleko smile.png

Nie chcę, żeby ktoś mnie oskarżył o reklamę.

Mają stronę internetową a wyszukiwarkę na pewno umiesz obsługiwać więc znajdziesz.  

#7 Guest_Sebastian

Guest_Sebastian
  • Goście

Napisano 14 maj 2014 - 11:02

www.primeafinanse.pl

tel: 530 589 480

#8 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 27 maj 2014 - 14:19

Dzień dobry,

jestem właścicielką biura rachunkowego Simply Tax we Wrocławiu (www.simplytax.pl).

Serdecznie zapraszam do biura na niezobowiązujące spotkanie, na którym mogłabym zachęcić Państwa do skorzystania z naszych usług.

Pozdrawiam

#9 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2014 - 22:13

Ja osobiście nie polecam tego biura "Podatek". Śmieszne podejście do klienta i śmieszny właściciel.

#10 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2014 - 11:14

Jeśli o biura rachunkowe chodzi to trzeba szukać takiego z uprawnieniami. Dużo teraz firm kukuryku i samozwańczych księgowych... A potem trzeba biegać po urzędach skarbowych i wyjaśniać. Ja korzystam z biura Batax na Ostrowskiego i polecam.

#11 Guest_Barbara

Guest_Barbara
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2014 - 07:22

Polecam biuro rachunkowe Maria Wójcik. Księgowa z wieloletnim doświadczeniem, wie co robi, a co najważniejsze widać u niej tą pasję. Zawsze wszystko załatwione w szybkim czasie. Dojedzie do klienta. Na prawdę świetna księgowa, ze świeczką takiej szukać. TEL. 665-114-876.

#12 kasia22

kasia22

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 lipiec 2014 - 09:10

Witam.

Polecam biuro mojej mamy: http://ksiegowosc-wroclaw.pl/

Moja ulubiona woda -> zdrowa woda BonArt

#13 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2014 - 21:56

Ja osobiście nie polecam tego biura "Podatek". Śmieszne podejście do klienta i śmieszny właściciel.

Mam podobną opinię na temat "Podatku". Byłem tam jakiś czas temu, żeby rozliczyć PIT z zagranicy i odesłał mnie z kwitkiem, mówiąc, że mu się to nie opłaca. Bełkotał też coś jaki jest zapracowany i jak mało opłacalne są takie PITy i że mam przyjść do niego jak założę działalność wtedy chętnie poprowadzi firmę. Ale po co mi takie biuro? Jedno rozliczy bo się opłaca a drugiego nie? Albo krzykną sobie odpowiednią sumkę...

#14 Guest_Jurek

Guest_Jurek
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2014 - 09:44

W najbliższym czasie roztajemy się z naszą księgowa z doskoku i zastanawiamy się nad skorzystaniem z biura rachunkowego ponieważ nie potrzebujemy nikogo zatrudniać na etat. Czy ten Podatek na Hallera poradziłby sobie z obsługą księgową spółki?

#15 vms

vms

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 04 sierpień 2014 - 10:14

Najlepiej popytać wśród znajomych jak im się układa współpraca. Na forum raczej uzyskasz rzeczowej odpowiedzi.

Perfekt  - Biuro rachunkowe w Sosnowcu

#16 anetka

anetka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 06 sierpień 2014 - 07:51

W najbliższym czasie roztajemy się z naszą księgowa z doskoku i zastanawiamy się nad skorzystaniem z biura rachunkowego ponieważ nie potrzebujemy nikogo zatrudniać na etat. Czy ten Podatek na Hallera poradziłby sobie z obsługą księgową spółki?

Normalne, sprawne biuro rachunkowe, więc nie powinno być problemu.

Jeśli interesują Cię jakieś szczegółowe informację to skontaktuj się z nimi osobiście.

Jeszcze w w gwoli uściślenia, od września przenoszą się do nowego budynku przy Alei Pracy, już nie Hallera.

#17 Guest_Jurek

Guest_Jurek
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2014 - 08:07

Normalne, sprawne biuro rachunkowe, więc nie powinno być problemu.

Jeśli interesują Cię jakieś szczegółowe informację to skontaktuj się z nimi osobiście.

Jeszcze w w gwoli uściślenia, od września przenoszą się do nowego budynku przy Alei Pracy, już nie Hallera.

Dzięki za informację. O zmianie lokalizacji wiem, widziałem na stronie.

#18 kadrowiec

kadrowiec

księgowy, kadrowy i inspektor BHP

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1118 postów

Napisano 17 sierpień 2014 - 08:46

Ja polecam biuro rachunkowe Spec-Wro przy Orzechowej 18.

#19 kamil11

kamil11

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 sierpień 2014 - 17:18

Popytać znajomych albo wujka Google ;)

#20 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2014 - 11:22

Bardzo dobre, profesjonalne i TANIE biuro rachunkowe mogę polecić przy ul. Kwiska - boczna Legnickiej, Prowadzi je pani Marlena Jakubów. Jako jedyne mnie nie zawiodło już od dłuższego czasu. Księgowość mojej firmy prowadzona jest bardzo sprawnie i bez błędów. Dużym komfortem jest dla mnie reprezentacja i szybkie rozwiązywanie spraw urzędowych. Jestem bardzo zadowolona z tego biura rachunkowego naprawdę polecam innym firmom  Wg. mnie najlepsze i przy okazji tanie biuro rachunkowe we Wrocławiu. Dla pani Marleny nie ma rzeczy trudnych. tel. 71 351 70 12

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych