Skocz do zawartości

Szybka pożyczka dla Twojej firmy.

pozyczka dla firm kredyt dla firmy

wróć do serwisu Moja Firma 67 odpowiedzi w tym temacie

#61 Anna Chyc

Anna Chyc

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 06 grudzień 2019 - 14:28

Kiedy potrzebuję pożyczki, zwracam się tylko na stronę https://finrada.pl/pozyczkiZnam ten serwis od dawna i jestem bardzo zadowolona z jego pracy. Zawsze mogę wybrać to, co podoba mi się najbardziej, i załatwienie formalności zajmuje tylko 15 minut.

#62 drg31919

drg31919

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 19 grudzień 2019 - 12:35

Tu macie MEGA dobre pożyczki dla firm. Jeżeli dopiero co otwieracie biznes albo prowadzicie większą firmę no to polecam zobaczyć te oferty: https://pozyczkiprem...la-firm-online/

#63 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 409 postów

Napisano 30 grudzień 2019 - 14:14

Finiata.pl nadal ma bardzo dobre opinie na portalach z opiniami. I z tego co wiem to plusem jest to, że wszystko można załatwić online i szybko można spodziewać się decyzji. Chyba najszybciej, bo banku jeśli chodzi o decyzje dla firm strasznie zlewają i trwa to. A wiadomo, ze w biznesie wszystko dzieje sie dynamicznie. 

#64 Gustav2

Gustav2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 222 postów

Napisano 06 luty 2020 - 16:12

Jeśli jesteś w naprawdę kiepskiej sytuacji finansowej, możesz też pomyśleć o pożyczce dla firmy bez BIK. Tutaj przeczytasz o niej więcej.

#65 Adaś2486

Adaś2486

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 05 marzec 2020 - 11:16

Dobrze sobie można warunki pożyczki dobrać pod siebie na stronie finrada.pl/pozyczki tam ustalasz sobie suwakiem sumę i czas spłaty i tyle. Dużo szybciej można dotrzeć do tych warunków które człowieka interesują zamiast przedzierać się przez dziesiątki różnych pożyczek.

#66 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 400 postów

Napisano 06 maj 2020 - 17:04

W mojej opinii jeśli już szukasz dobrej i szybkiej pożyczki dla swojej firmy w tych trudnych czasach, to warto jednak zwrócić uwagę przede wszystkim na sprawdzone firmy pożyczkowe, które zapewnią Wam jasne warunki i jednocześnie jak najniższe prowizje. Jednak, żeby sobie wszystko porównać warto zajrzeć na rankingi przygotowane przez https://keszker.pl/  gdzie na spokojnie dopasujesz kwotę jaką potrzebujesz, czas spłaty i od razu złożysz wniosek (może akurat trafi Ci się możliwość pierwszej darmowej chwilówki). 

#67 Guest_Iwciak

Guest_Iwciak
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2020 - 16:23

Dokładnie, firma musi być sprawdzona, mieć dobre opinie. My tak trafiliśmy na Open Cash. Pożyczka pozabankowa ale naprawdę super warunki, szybka decyzja no i pieniądze na koncie.

#68 jawoorek

jawoorek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 29 czerwiec 2020 - 11:28

Zgadzam się, że trzeba wybrać rzetelną firmę, żeby nie nadziać się na nieprzyjemności. Sprawdzając różne firmy łatwiej o porównanie pożyczek i znalezienie najlepszej oferty.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pozyczka dla firm, kredyt dla firmy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych