Skocz do zawartości

Szybka pożyczka dla Twojej firmy.

pozyczka dla firm kredyt dla firmy

wróć do serwisu Moja Firma 32 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2014 - 14:37

PROFI CREDIT Szybka pożyczka dla Przedsiębiorców
Nawet do 50 000 zł
Aż do 48 miesięcy
Minimum formalności
Na oświadczenie o dochodach 
w kwocie pożyczki do 5 000 zł na 12 miesięcy
Zostaw kontakt na tej stronie-oddzwonimy: 

#2 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 27 maj 2015 - 16:21

Ja brałam pożyczę na oświadczenie i dostałam smile.png Cieszę się strasznie, ponieważ wydałam te pieniążki na działalność gospodarczą, a w zasadzie na sprzęt taki jak: programy graficzne, drukarkę, laptopa itd. Także był to strzał w dziesiątkę, a Profi Credit to dobre rozwiązanie, przynajmniej dla mnie.

#3 Guest_lolok

Guest_lolok
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2015 - 14:56

mam pożyczkę w Profi Credit i muszę przyznać ze nie sądziłem że tak łatwo można dostać takie pieniądze zwłaszcza bez sprawdzania bik mam 10 tyś bank mi nie chciał udzielić a w profi credit bez problemu dostałem potrzebną mi kwotę jestem z tej pożyczki zadowolony

#4 majkel29

majkel29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 184 postów

Napisano 14 sierpień 2015 - 13:22

Osobiście raczje z przymrużeniem oka podchodzę do takich pożcyzek pozabankowych. Nie wiem po co ładować się w coś takiego, gdy na rynku są bankie takie jak Idea Bank, w których można starać się o szybki kredyt - i to online, więc bez zbędnych formalności, przedłużania i wychodzenia z domu. Kredyty w banku to rewelacyjny sposób na poprawę płynności finansowej każdego biznesu. I to bez niepotrzebnego ryzyka.

#5 robertm67

robertm67

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 sierpień 2015 - 08:48

Ja osobiście brałem pożyczki przez internet. Można szybko i bezpiecznie sprawdzić sobie pożyczkodawców, np.: w porównywarkach online.

#6 zlykot

zlykot

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 08 wrzesień 2015 - 21:03

A ja osobiście udałbym się do banku, po lepszą ofertę.

Dobre i tanie chwilówki od 18 lat przez Internet.

#7 pawelz

pawelz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 25 wrzesień 2015 - 19:23

Jeżeli chcemy sfinansować zakup konkretnego sprzętu do firmy, to może lepiej zastanowić się nad leasingiem. Sporo informacji na ten temat można znaleźć na portalu WeźLeasing.pl

#8 sandrina

sandrina

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 20 październik 2015 - 19:39

Jednak jakbym juz musiała brac kredyt to wolę w banku. Zbyt dużo sie nasłuchałam o problemach jakie maja ludzie którzy wpadli w petlę kredytową bo okazało sie że prosta chwilówka wcale taka prosta nie ejst. I brali nastepną na spłatę.. Każdemu moge poradzic by przeczytac ten poradnik Fundacji Zaradni http://fundacjazaradni.pl/poradnik/ Mozna wielu ciekawych rzeczy sie dowiedziec, przede wszystkim jak uzdrowic swoje finanse. i życ bez kredytów.

#9 yellowmarine

yellowmarine

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 25 październik 2015 - 23:20

zlykot - "A ja osobiście udałbym się do banku, po lepszą ofertę." 

Jestem podobnego zdania. Natomiast zamiast z banku skorzystał bym z usług doradcy, bo ile banków, tyle ofert i wcale nie masz pewności, która jest najlepsza. To już chętniej wybrałbym taki na przykład Idea Expert, gdzie przedstawią oferty już po odsianiu najsłabszych, co przekłada się na oszczędność czasu i mniej zachodu w poszukiwaniach.

#10 konmalki

konmalki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 262 postów

Napisano 31 październik 2015 - 00:19

W niektórych wypadkach jesteśmy przyparci do muru i taka pożyczak może się okazać niezbędna.

#11 PatrycjaK

PatrycjaK

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 03 listopad 2015 - 10:52

Dobrym pomysłem może się okazać porównanie różnych opcji np. na http://www.finmarket...redyty-dla-firm czy innej porównywarce. Wtedy łatwiej wybrać to co nas realnie interesuje i to co potrzebujemy.

#12 adamgalecki

adamgalecki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 03 listopad 2015 - 19:31

Jakie jest RRSO?

#13 b.majcher

b.majcher

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 listopad 2015 - 11:57

Nie wiem czy nie lepszym rozwiązaniem byłyby pożyczki społecznościowe, bo na niższy procent. U nas w Polsce już działają specjalne portale z nimi związane, na Zachodzie ta forma jest bardzo popularna. Może warto się nad tym dłużej zastanowić.

#14 yellowmarine

yellowmarine

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 10 listopad 2015 - 18:17

No tak, tylko tematem było szybka pożyczka dla firmy więc nie wiem czy “społecznościowa” się nada. W Idea Expert są szybkie decyzje, zgodę można dostać nawet tego samego dnia, z informacji na stronie.

#15 Juras

Juras

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 18 listopad 2015 - 15:45

Nie mogłem się zdecydować, gdzie wziąć chwilówkę. Każda firma ma swoje plusy i minusy więc nie wiedziałem, co wybrać. Z pomocą przyszedł mi ranking pożyczek, który znalazłem na stronie https://www.centrumpozyczek360.pl/. Wpisałem tylko ile gotówki potrzebuję i na jak długo, a kalkulator pokazał mi wszystkie najbardziej korzystne dla mnie opcje. Ostatecznie wybrałem Wonga :)

#16 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2016 - 01:14

Ja brałam pożyczę na oświadczenie i dostałam smile.png Cieszę się strasznie, ponieważ wydałam te pieniążki na działalność gospodarczą, a w zasadzie na sprzęt taki jak: programy graficzne, drukarkę, laptopa itd. Także był to strzał w dziesiątkę, a Profi Credit to dobre rozwiązanie, przynajmniej dla mnie.

#17 dodrel

dodrel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 72 postów

Napisano 15 luty 2016 - 00:14

A ja polecam udać się do banku.

#18 ekspertsolo

ekspertsolo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 10 marzec 2016 - 19:36

Słuszna uwaga! Pytanie tylko do którego banku? Wbrew pozorom nie jest to wcale takie oczywiste. Każdy bank ma nieco inną ofertę, inne wymagania stawia klientowi i nie znając szczegółów możemy bardzo szybko ,,zdobyć,, wiele zapytań i nie otrzymać kredytu, a później jest już tylko trudniej. Żadna porównywarka nie odpowie na najważniejsze pytanie, czy my,

mając taką a nie inną sytuację spełniamy całkowicie wymagania danego banku i czy składając wniosek otrzymamy kredyt a nie odmowę. Wielu osobom wydaje się to proste tylko wkrótce

okazuje się, że mają na koncie wiele zapytań, a kredytu brak. Dlatego polecam udanie się do niezależnego doradcy, który przeanalizuje nasze dokumenty i znając szczegółowo oferty banków potrafi nie tylko wybrać najlepszą dla nas, ale pokieruje procedowaniem wniosku i doprowadzi do realizacji kredytu.

#19 Kasik86

Kasik86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 14 marzec 2016 - 15:14

A czy wiecie w ogóle jak sprawdzić czy jesteście w KRD? Bo możecie nawet nie mieć tego świadomości, polecam zapoznać się z poradnikiem na https://kredyt123.pl...-jestem-w-krd-

warto też sprawdzać firmy które oferują te wszystkie chwilówki, czy same są wypłacalne, oraz zawsze czytajcie ze zrozumieniem umowę od początku do końca :)

#20 konradd

konradd

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 25 kwiecień 2016 - 10:15

Z tego co się sam zdążyłem zorientować to o takie pożyczki można się ubiegać na CapitalClub. Tzn. to ma formę pożyczki społecznościowej, więc wygląda to w taki sposób, że chętny rejestruje się, deklaruje chęć pożyczenia konkretnej kwoty i czeka na odpowiedzi ewentualnych inwestorów. Jak już się zdecydują i uzbiera się pełną kwotę to podpisuje się z nimi umowę. Potem zostaje już tylko spłata pożyczki. Moim zdaniem to wygląda całkiem przyzwoicie, myślę że jest to rozwiązanie, które warto przemyśleć.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pozyczka dla firm, kredyt dla firmy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych