Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie dobrać dekoracyjne lampy do pokoju dziecka?

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102224 postów

Napisano 16 kwiecień 2014 - 08:42

Lampy dekoracyjne, zwłaszcza w pokoju dziecka, pełnią kluczową rolę. Od tego, jak usytuujemy dekoracyjne lampy w pokoju naszej pociechy, zależy samopoczucie dziecka i jego zdrowy wzrok. Pamiętajmy jednak, że funkcjonalność urządzeń nie musi, a nawet nie powinna wykluczać ich estetyki.

Powrót do artykułu: Jakie dobrać dekoracyjne lampy do pokoju dziecka?

#2 Guest_Mama Frania

Guest_Mama Frania
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2014 - 09:25

Takie lampki do dziecięcego pokoju są to świetny pomysł. Sama niedawno kupiłam dla synka lampę-projektor ze Spidermanem, więc mały ma takie 2 w 1 - lampkę nocną i projektor obrazków do zabawy. 

#3 Guest_Wiktory

Guest_Wiktory
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2015 - 14:31

No lampka powinna być aby dziecko wzroku nie nadwyrężało, z takich dodatków i zodób to ostatnio mojemó Kacperkowi kupiliśmy fajne plakaty www.dekorolka.pl/plakaty-komiksy bo lubi komiksowe bajki.

#4 amandka12

amandka12

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 lipiec 2015 - 14:57

W sklepie http://www.iluminacja24.plmają bardzo duży wybór lamp. Dla dziecka też znajdą się tam produkty. Lampa musi być taka, która oświetli cały pokój by w czasie pory wieczornej przy odrabianiu lekcji np. szkrab mial duze pole do popisu . :)

#5 jagodaj

jagodaj

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 18 grudzień 2015 - 13:11

Według mnie najważniejsze dla dziecka jest fakt, ze lampa jest kolorowa :) Nawet inne dzieci zazdroszczą mojemu synkowi http://www.emi-led.p...koj-dziecka-s-l takich kinkietów w kształcie piłki nożnej :) Jest z czego wybierać i nie ma co na siłę montować w pokoju dziecinnym zwykłych "szarych lamp", bo one się cieszą jak jest kolorowo :)

#6 Guest_Marlena35

Guest_Marlena35
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2016 - 15:01

Nie zostało to powiedziane, ale każdy kto ma dziecko w szkole wie ze bwardzo ważne w którym miejscu jest ustawiona lampka. Zwłaszcza ta na biurko. Maciek jak poszedł do 1 klasy od razu zdeterminował oświetlenie. Lampka stoi po lewej stronie na biurku. Dodatkowo w pokoju ma lampę na suficie, ale ta na biurku była niezbędna. Żeby go zachęcić nakleiłam mu dodatkowo fototapetę na ścianę agatonstudio.pl/125-fototapety-new-york trzeba w dziecku rozbudzać pragnienie zwiedzania świata :)

#7 AnnaR

AnnaR

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 73 postów

Napisano 05 maj 2016 - 12:37

Oczywiście zgodzę się z Wami – wybór odpowiedniego oświetlenia zależy przede wszystkim od wieku oraz od potrzeb dziecka. Zupełnie inne potrzeby ma kilkumiesięczny niemowlak, a inne 3-latek, czy 7-latek. Mój synek ma obecnie 3 latka, dlatego oprócz standardowej lampy sufitowej, zdecydowałam się na lampkę nocną. Produkty te kupiłam okazjonalnie w sklepie internetowym MagiaSwiatel.pl, nie wydałam dużo, ale muszę przyznać, że bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie jakość lamp – są dokładnie i solidnie wykonane, a poza tym prezentują się bardzo dobrze. Jak mały pójdzie do przedszkola, a później do zerówki, to w pokoju pojawi się biurko z lampką biurkową, ale to dopiero za jakiś rok smile.png

#8 rozali33

rozali33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 124 postów

Napisano 19 lipiec 2016 - 08:57

Wybierając lampy wrocław do pokoju dziecka warto wziąć pod uwagę modele, które mają możliwość przyciemniania. Dobrze też postawić na kilka punktów świetlnych - oświetlenie górne, boczne, dolne. Co do wzorów samych lamp to faktycznie mogą być dekoracyjne, bo wybór jest spory.

#9 Rildiog

Rildiog

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 21 luty 2017 - 10:34

Powiem ci że lampy dla pokoju dziecka lepiej wziąc w kolorze mlecznym żeby nie raziło w oczy te dziecko a ma właśnie podatne oczy na lampy trzeba ostrożnie albo klosz jakiś mocny.

#10 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 877 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 czerwiec 2017 - 14:31

Fanom komiksów polecam zajrzeć do https://www.atomcomics.pl/. Można u nich znaleźć nie tylko najnowsze komiksy, ale również gadżety dla kolekcjonerów. Zobaczcie, a może również i was ten portal zainteresuje. 

#11 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 571 postów

Napisano 20 czerwiec 2017 - 13:09

W Ikei mają ładne lampy dla dzieci.

Always look on the bright side of life!

#12 Karolina-karolina

Karolina-karolina

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 06 lipiec 2017 - 15:00

Fajnie kiedy pokój dziecięcy jest wyposażony w parę punktów świetlnych. Oświetlenie ogólne do zabawy, biurkowe do rysowania czy odrabiania lekcji i lampka do czytania książeczek przed snem. Różnorodne lampki do pokoju dziecięcego i nie tylko znajdziecie w naszym e-sklepie na mlamp.pl :)

#13 Guest_Aneta

Guest_Aneta
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2017 - 10:32

Jeśli chodzi o lampy do pokoju dziecka postawiłam na takie, które są kolorowe. Widać, że mojej Kasi się podobają. Kupiłam takie na babydoro.pl, można dobrać w przyjaznym dla dziecięcego oka kolorze, a w dodatku pasującym do całokształtu pokoju. Razem z moją małą jesteśmy bardzo zadowolone :)

#14 Guest_halszka

Guest_halszka
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2017 - 15:06

Sama miałam podobny dylemat, ale ostatecznie do pokoju córeczki dobrałam lampę sufitową, lampkę nocną active jet. To malutki pokój, także myślę, że ilość oświetlenia nie jest za mała.

#15 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2017 - 21:17

Hej! Nie zapomnij, żeby zadbać o jakaś oryginalną pościel dla dziecka, dzięki czemu maleństwu będzie weselej w łóżeczku :) od siebie mogę Ci polecić sklep www.fro-tex.pl, koniecznie sprawdź czy nie mają czegoś, co wpadło Ci w oko :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych