Skocz do zawartości

Zdjęcie

Biuro Rachunkowe Wrocław

Biuro Rachunkowe DUET księgowość Wrocław usługi rachunkowe Wrocław

wróć do serwisu Moja Firma 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wojciech Łoboda

Wojciech Łoboda

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 kwiecień 2014 - 20:40

Biuro Rachunkowe DUET s.c. z Wrocławia oferuje:

- obsługę kadrowo - płacową,

- pełną rachunkowość,

- księgowość uproszczoną,

- kadry i płace,

- fachowe doradztwo.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w swojej pracy oraz uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych na podstawie Certyfikatu wydanego przez Ministra Finansów.

Usługi świadczymy zawsze zgodnie z obowiązującym prawem. Reprezentujemy Klientów przed skarbówką, ZUS i PFRON.

Nasza oferta to równiez kompleksowa pomoc przy zakładaniu własnej firmy.

Jesteśmy uczciwi i rzetelni, co zaświadczą nasi stali Klienci - z niektórymi współpracujemy już od kilkunastu lat. To najlepsza rekomendacja jaką mogliśmy dostać za naszą ciężką pracę. Zapraszamy do kontaktu!

Biuro Rachunkowe DUET s.c. Agnieszka Bardecka, Wojciech Łoboda
ul. Braniborska 38-40/9
pokój nr 210 na II piętrze
53-680 Wrocław

tel: 694475266 lub 662153855
e-mail: kontakt@ksiegowa.wroclaw.pl
http://ksiegowa.wroclaw.pl/

#2 Ewelina0

Ewelina0

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 listopad 2014 - 19:06

Bardzo dobre biuro rachunkowe. Wszystko zawsze na czas przygotowane, miła obsługa, rozsądne ceny.Polecam

http://ksiegowa.wroclaw.pl

#3 Guest_SuperKsiegi

Guest_SuperKsiegi
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2014 - 22:34

Zapraszam do skorzystania z oferty mojego biura rachunkowego Super Księgi. Pełna obsługa księgowości, programu pfron, obsługa windykacji, wirtualne biuro i wiele, wiele więcej. 

#4 Guest_Anaroinrr

Guest_Anaroinrr
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2015 - 12:27

Zaufane biuro rachunkowe to Super Księgi (www.superksiegi.pl) Dzięki nim mogłam się uwolnić od sterty dokumentów powierzając je w ręce specjalistów w swojej dziedzinie. Miła i fachowa obsługa. Pani Katarzyna (moja księgowa) zawsze ma dla mnie czas! Szczerze polecam każdemu!

#5 Guest_bcf

Guest_bcf
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2015 - 12:04

Jeżeli szukasz czegoś nowoczesnego - czyli wszystko załatwiasz internetowo, za pomocą systemu, to jak najbardziej polecam Super Księgi - naprawdę świetne biuro rachunkowe. Polecam po prostu zajrzeć na stronę internetową www.superksiegi.pl.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Biuro Rachunkowe DUET, księgowość Wrocław, usługi rachunkowe, Wrocław

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych