Skocz do zawartości

Oknoplast czy Drutex? Które okno wybrać?

okna oknoplast drutex wymiana okien

437 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 listopad 2014 - 12:32

Witam,

Ja mam podobny problem z uszczelkami w oknach z firmy Oknoplast Kraków. Kupiłem okna w 2011 roku, a obecnie uszczelki są sparciałe, same się rozrywają...

Te od ramy można jeszcze wymienić, ale co z tymi od szyb? Również parcieją.

Jest listopad, czuje jak od okien hula wiatr - rozumiem, że to ten współczynnik U = 1.1...

Zgłaszanie reklamacji w tej firmie to jakaś żenada. Reklamację przyjęli w sierpniu, do dziś nie pojawił się nikt.

Jeżeli ktoś ma podobny problem z oknami firmy Oknoplast to zapraszam na prywatny kontakt:

poshbilly@op.pl.

Nie zamierzam zostawić tej sprawy od tak, szukam innych na pozew zbiorowy.

Za okna dałem ponad 20 tysięcy i już widzę ten śmiech sąsiadów gdybym je wymieniał po kilku latach.

To już te stare "pagedowskie" okna lepiej znosiły warunki atmosferyczne.

#22 Oknoplast

Oknoplast

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 21 listopad 2014 - 11:14

Witam,

Ja mam podobny problem z uszczelkami w oknach z firmy Oknoplast Kraków. Kupiłem okna w 2011 roku, a obecnie uszczelki są sparciałe, same się rozrywają...

Te od ramy można jeszcze wymienić, ale co z tymi od szyb? Również parcieją.

Jest listopad, czuje jak od okien hula wiatr - rozumiem, że to ten współczynnik U = 1.1...

Witam,

w związku z bezskuteczną próbą kontaktu na forum interii, zwracamy się z ponowną prośbą o przekazanie numeru zamówienia celem weryfikacji statusu sprawy w serwisie Oknoplast. Informację wraz z danymi osobowymi prosze o przekazanie na rudzkih@oknoplast.com.pl.

Z poważaniem

Hubert Rudzki

Kierownik Działu Komunikacji Marketingowej PL i CEE

#23 klebber

klebber

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 26 listopad 2014 - 13:17

Brak reakcji wskazuje, że to raczej standardowa zagrywka konkurencji. Ciekawy case prawny.

#24 Oknoplast

Oknoplast

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 10 grudzień 2014 - 13:06

Wyczerpując wszelkie możliwości kontaktu stwierdzamy z przykrością brak kontaktu z użytkownikiem, co zdecydowanie podważa wiarygodność roszczenia, a świadczyć może o nieetycznym działaniu konkurencji. Pragniemy przypomnieć, że wszelkie działania o podobnym charakterze będą zgłaszane do UOKiK celem wyjaśnienia.

Z poważaniem
Hubert Rudzki

#25 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2014 - 12:57

Oczywiście napiszę ponieważ sprzedawca też nie zachowuje się w porządku, nikt nie raczy zadzwonić, poinformować kiedy nastąpi naprawa,  żadnego zainteresowania zarówno ze strony sprzedawcy jak i producenta. Kompletne lekceważenia klienta, reklamacja jakby trafiła w próżnię.  W weekend na tym forum oraz na innych zamieszczę zdjęcia moich dziurawych nowych okien firmy Oknoplast - Okna z Krakowa. Okna kupiłam w Kielcach na ul. Warszawskiej od firmy CDB. Odradzam stanowczo okna tej firmy, to co stało się z uszczelkami w tych oknach to skandal, a jeszcze większym skandalem jest kompletna cisza ze strony sprzedawcy jak i producenta w sprawie reklamacji.

Oczywiście napiszę ponieważ sprzedawca też nie zachowuje się w porządku, nikt nie raczy zadzwonić, poinformować kiedy nastąpi naprawa,  żadnego zainteresowania zarówno ze strony sprzedawcy jak i producenta. Kompletne lekceważenia klienta, reklamacja jakby trafiła w próżnię.  W weekend na tym forum oraz na innych zamieszczę zdjęcia moich dziurawych nowych okien firmy Oknoplast - Okna z Krakowa. Okna kupiłam w Kielcach na ul. Warszawskiej od firmy CDB. Odradzam stanowczo okna tej firmy, to co stało się z uszczelkami w tych oknach to skandal, a jeszcze większym skandalem jest kompletna cisza ze strony sprzedawcy jak i producenta w sprawie reklamacji.

Witam serdecznie, Niestety nie mogliśmy odpowiedzieć konkretnie jaki byłby dokładnie termin wymiany okien bo takiej wiadomości nie otrzymalismy od Producenta. Na chwilę obecną wszystkie okna zostały wymienione na nowe - problemem była wadliwa uszczelka w oknach a zawinił dostawca (producent) uszczelek. Firma OKNOPLAST zachowała się bardzo profesjonalnie i ponosząc ogromny koszt wymieniła wszystkie okna u tej klientki. Firma CDB jak tylko otrzymała informację o terminie wymiany oknien natychmiast skontaktowała sie z klientką. Podsumowując sprawa została załatwiona a firma CDB nie ma sobie nic do zarzucenia. CDB Kielce Marek Staniec

#26 Guest_mathew

Guest_mathew
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2014 - 19:19

A czemu koniecznie wybierać między jednymi drogimi oknami a drugimi drogimi? Są mniejsze firmy które robią solidne okna i nie ma z nimi problemu. Np. Izoplast – nie przepłacisz tyle co w dużej firmie a okna wysokiej jakości. Wystarczy rzucić okiem na same parametry.  

#27 Guest_nerrio

Guest_nerrio
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 15:45

Duże doświadczenie w sprzedaży i montażu stolarki okiennej i drzwiowej ma na pewno marka Wojbud ( oknopol.com.pl ). Jeszcze moi rodzice od nich zamawiali, a teraz ja do swojego mieszkania tutaj kupowałem. Mają serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, sprawdzone ekipy montażowe z autoryzacją, zresztą firma wielokrotnie nagradzana – certyfikaty rzetelności i solidnej firmy.

#28 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 16:01

ODRADZAM SZCZERZE OKNA FIRMY OKNOPLAST, 3 lata temu kupiłam okna tej firmy do domu typu bliźniak + 3 budynek, okna o podwyższonym standardzie, antywłamaniowe, zapłaciłam 50 tys, dziś (X 2014) wszystkie uszczelki od południowej strony są strasznie sparciałe, praktycznie ich nie ma (zamierzam  wkrótce zamieścić zdjęcia w necie żeby przestrzec wszystkich zainteresowanych zakupem okien tej firmy). Oczywiście złożyłam reklamację poprzez sprzedawcę, do dnia dzisiejszego zero odpowiedzi, jedynie jakieś wzmianki o wymianie uszczelek, nie wiadomo kiedy Idzie zima a ja mam dziurawe okna. Wiem że nie tylko ja złożyłam reklamację, ale wielu klientów. Producent nawet nie raczy poinformować co do terminów naprawy okien a nie jest to obojętne bowiem za chwilę uruchomię ogrzewanie w domu w którym mieszkają małe dzieci. Ciekawa jestem kto zapłaci za ogrzanie wyziębionego domu podczas wymiany uszczelek przy zdjętych skrzydłach okiennych? Bo ja nie zamierzam ponosić z tego tytułu kosztów. Oczywiście sprawy tak nie zostawię i nie zamierzam czekać bezczynnie aż ktoś raczy odpowiedzieć na moją reklamację. Wkrótce udostępnię zdjęcia aby pokazać jak wyglądają okna OKNOPLAST po 3 latach. To jest atrapa nie okna, przereklamowana firma, przestrzegam wszystkich zainteresowanych

Strach pomyśleć co bedzie w przyszłym roku, mam ich okienka od roku i na 11 okien miałem 9 reklamacji, paranoja jakaś, światowamarka badziewiarstwa!

#29 konmalki

konmalki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 262 postów

Napisano 31 styczeń 2015 - 23:18

oknoplast:)

#30 Oknoplast

Oknoplast

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 04 luty 2015 - 09:40

"Strach pomyśleć co bedzie w przyszłym roku, mam ich okienka od roku i na 11 okien miałem..."

Szanowny Panie,

w związku z zaistniałą sytuacją, bardzo proszę o kontakt, celem weryfikacji problemu. Proszę o przesłanie numeru zamówienia na adres rudzkih@oknoplast.com.pl co pozwoli nam na sprawne wsparcie Pańskiej reklamacji.

z poważaniem

Hubert Rudzki
Kierownik Działu Komunikacji Marketingowej PL
walte_logo.jpg

#31 Wacław75

Wacław75

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 11 luty 2015 - 10:47

Abstrahując od tego że to forum rachunkowe a nie budowlane to takie anonimowe pseudo żale na jakkąkolwiek firmę, markę, produkt, usługę powinno się usuwać. Sam kiedyś prowadziłem e-commerce, może dlatego mnie to kłuje w oczy bo widziałem i jest to walka z wiatrakami konkurencji.

#32 ossolinsky

ossolinsky

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 11 luty 2015 - 13:55

a tam zale, w końcu forum nieruchomosci w dzialce budowa.

#33 Wacław75

Wacław75

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 11 luty 2015 - 14:14

Nie podważam miejsca tylko charakter wpisu i jego anonimowość. Nie wspominając o niedorzeczności, nie widzisz tego ?

#34 ossolinsky

ossolinsky

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 11 luty 2015 - 14:48

Nie podważam miejsca tylko charakter wpisu i jego anonimowość. Nie wspominając o niedorzeczności, nie widzisz tego ?

no troche podejrzane to 9/11...

#35 Oknoplast

Oknoplast

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 11 luty 2015 - 17:32

"Strach pomyśleć co bedzie w przyszłym roku, mam ich okienka od roku i na 11 okien miałem..."

Pomimo wielokrotnych prób kontaktu z użytkownikiem i brakiem reakcji, nie możemy podjąć żadnych kroków celem wyjaśnienia sytuacji. Co więcej, jego brak uniemożliwia nam również weryfikację czy opisywana sytuacja miała miejsce, a w konsekwencji pozwala sądzić, że była to kolejna próba nieudolnej dyskredytacji marki przez konkurencję. Przypominamy, że wszystkie przypadki podobnych działań zgłaszane są do UOKiK jako wykroczenie przeciw wizerunkowi marki.

z poważaniem 

Hubert Rudzki
walte_logo.jpg

#36 Pawello

Pawello

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 165 postów

Napisano 09 marzec 2015 - 22:07

My mamy Drutex. Nic się nie dzieje z oknami. Nie mogę narzekać. Mogę jedynie zauważyć, że Ci co wykonali pomiary, nie zrobili tego tak jak chciałem do końca. Drzwi tatarasowe miały być kwadratowe wg projektu. Niestety, okazało się, że nie ogą być 2x2 m i muszą mieć poprzeczną belkę. Szczerze mówiąc, skaszaniło mi to bryłę budynku, ale presja czasu kazała mi machnąc ręką. Trochę... żal :)

#37 Guest_Zenon

Guest_Zenon
  • Goście

Napisano 24 marzec 2015 - 12:24

Sprzedawałem te okna przez jakiś czas i jako dystrybutor okien mówię wam jak chcecie dobre okna to OMIJAJCIE DRUTEX SZEROKIM ŁUKIEM przy 80% dostaw miałem reklamacje z czego doprosić się o serwis to droga przez mękę chyba, że zapłacisz 100zł za godzinę pracy serwisanta ... powodzenia dla tych co kupili

#38 Guest_robert

Guest_robert
  • Goście

Napisano 27 marzec 2015 - 12:11

Mi w domu zarówno okna jak i drzwi montowała firma BudexPol. Polecam ze względu na stosunek jakości do ceny. Dają duże zniżki na same produkty jak też montaż, także można w miarę przyzwoicie wyjść z ceną. Do tego sympatyczny kontakt i profesjonalne podejście.

#39 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 15:02

Ile jest tej zniżki?

#40 Guest_mesa

Guest_mesa
  • Goście

Napisano 10 maj 2015 - 14:43

ja wybrałam drutexy, moim zdaniem najlepsze na rynku, plus montaż styleline i teraz mam w domu ciepło. Okna są bardzo szczelne.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: okna, oknoplast, drutex, wymiana okien

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych