Skocz do zawartości

Który golas? Kawasaki, BMW...

motocykl super naked

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_igor

Guest_igor
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2014 - 17:49

Mam zamiar wymienić swojego Kawasaki Z750 na inny model, myślę nad Kawasaki Z1000, za tym modelem przemawia przede wszystkim cena i osiągi. Myślałem też nad którymś BMW, ale cenowo chyba nie dam rady, poza tym nie podoba mi się design marki. Co sądzicie o Kawasaki Z1000? A może polecacie inne golasy? 

#2 Guest_chopi

Guest_chopi
  • Goście

Napisano 31 maj 2014 - 19:17

moim zdaniem spoko maszyna, skoro nie stać cię na bemeke, to kawasaki to najlepszy wybór. maszyna ma spoko oceny, choć sam na niej jeszcze nie siedziałem, ale będą zloty, to się przekonam ^^

#3 Guest_gabron

Guest_gabron
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2014 - 13:22

bmw wcale jakoś bardzo nie powala, a cena jest nieosiągalna dla większości śmiertelników :/ na twoim miejscu kupiłbym z1000, czytałem wiele pozytywnych recenzji, w sieci nie brakuje artykułów, więc możesz sobie jeszcze trochę poczytać, i w sumie możesz się umówić na jazdę testową

#4 Guest_bodzio

Guest_bodzio
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2014 - 23:06

i jaki wybór? ja bym postawił na z750, jestem ciekaw,co wybrał autor wątku?

#5 Guest_dragomir

Guest_dragomir
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2014 - 20:04

mam podobny dylemat- też się zastanawiam nad wyborem i skłaniam się do z1000. kawasaki ma dobre maszyny, wcale nie odstają od beemek

#6 bodziony

bodziony

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 31 październik 2014 - 04:23

ja mam kawkę, właśnie z1000, "oddzieczyłem" po bracie. Jeśli chodzi o wybór motocykla to podstawą jest spróbowanie samemu. Motocykl może się podobać na graficzkach, lśnić na filmie itp, a się wsiądzie na maszynę i człowiek głupieje.

#7 DaniPedrosa

DaniPedrosa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 29 marzec 2015 - 08:39

No zdecydowanie Kawasaki Z1000 to prawdziwa klasa wśród motocykli wiem coś o tym bo sam taki posiadam wspaniała jazda oraz niskie koszty utrzymania , żadnych awarii .

#8 StefaEmm

StefaEmm

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów
  • LokalizacjaRacibórz

Napisano 01 czerwiec 2015 - 07:29

Z1000 to rzeczywiście prawilna maszynka, poluję na coś takiego od pewnego czasu, bo fundusze ograniczone,

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: motocykl, super naked

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy