Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak promować firmę szkoleniową w Internecie?

wróć do serwisu Kadry 50 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_olka1966

Guest_olka1966
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2017 - 20:41

Najskuteczniejszą formą reklamy w dzisiejszych czasach jest reklama u lidera opinii-blogera. Ogólnie mówiąc nie polecałabym firm/agencji bo to straszni naciągacze na niekoniecznie skuteczne usługi. Osobiście mogę polecić blogera który nie bierze dużo za reklamę a ma zasięgi liczone w setkach tysięcy ludzi. Mam nawet do niego kontakt e-mailowy (dovado123@gmail.com), jak coś można do niego śmiało pisać.

#42 karel

karel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 106 postów

Napisano 22 grudzień 2017 - 01:56

Może bedziesz reklamowac firme poprzez jakieś fajne hasło reklamowe, slogan? Jak masz fajną nazwę firmy to Ci łatwo powinno pójść :)

#43 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 832 postów

Napisano 19 wrzesień 2018 - 20:19

Dobrze gdy jedna agencja interaktywna posiada wiele rodzajów reklamy, wtedy zawsze jest w stanie dopasować dla Ciebie najlepszą formę marketingu. Z tego właśnie względu ja wybrałem https://solv.pl i od samego początku widoczne były rezultaty ich działań, co mnie bardzo ucieszyło. Teraz współpracuje z nimi od ponad roku i nie zamierzam z nich rezygnować. 

#44 ydzik

ydzik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 113 postów

Napisano 07 listopad 2018 - 04:27

Powinniśmy w pierwszej kolejności zdefiniować własne cele. W kolejnym etapie strategia marketingowa powinna zostać wybrana. Możemy zdecydować się na pozycjonowanie, kampanie Adwords, promowanie poprzez social media lub prowadzić bloga tematycznego który ściągnie ruch na naszą stronę. E-mail marketing to także ciekawe wyjście.

#45 Guest_Autor

Guest_Autor
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 09:23

Internet to nie wszystko, najlepiej brać czynny udział w życiu naszych klientów, ale wiadomo, docierać trzeba doi nich na wiele sposobów. Warto też budować pozytywny wizerunek częstując napojami reklamowymi. Polecam St Drink.

#46 Michu53

Michu53

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 luty 2019 - 10:45

Branża szkoleniowa to w tej chwili głównie przez social media - FB i coraz mocniej na LinkedIn

#47 Guest_Renne

Guest_Renne
  • Goście

Napisano 13 listopad 2019 - 15:23

Najważniejsze to określić, czy chcemy promować markę czy produkt, bo wiele osób zaczyna od tego, że prowadzi social media, stara się stworzyć profesjonalny wizerunek, ale nie promuje dynamicznie swojej oferty, a przecież o to chodzi! Gdybym nie trafiła na dobrą agencję reklamową, pewnie sama bym dalej pisała kilometrowe artykuły na blogu i próbowała przekonać swoich klientów o tym, że jestem najlepsza na rynku, a oni nawet by mnie nie widzieli. Korzystam teraz z oferty Orchidea Group - robią mi kampanię w AdWordsach, dbają o widoczność stronki - pełny pakiet, ale jakieś 2-3 miesiące od rozpoczęcia współpracy oferty zaczęły napływać i teraz mogę sobie wybierać klientów :)

#48 Guest_Adrian

Guest_Adrian
  • Goście

Napisano 18 listopad 2019 - 13:44

My mieliśmy z tym duży problem ze względu na konkurencję. Polecam Ci Procontent, bo odkąd oni się tym zajmują, to naprawdę skoczyło na zainteresowanie. 

#49 Guest_Klaudia

Guest_Klaudia
  • Goście

Napisano 03 luty 2020 - 15:27

My mamy umowę z Procontent i jestesmy bardzo zadowoleni. Przejęli nasz cały PR.

#50 Martta

Martta

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 12 listopad 2020 - 11:12

Wszelkiego rodzaju social media są we współczesnym świecie jednym z najlepszych miejsc do promowania firmy w intrenecie. To nie tylko narzędzia komunikacyjne, ale także doskonały sposób na promowanie swojej działalności. Facebook, Twitter, Instagram czy Linkedln pełnią istotną rolę w życiu każdego z nas i pozwalają docierać do szerokiego kręgu odbiorców, zarówno do klientów, którzy już znają twoją markę, jak i do ich znajomych. Promowanie firmy w Internecie jest bardzo czasochłonne. Dlatego z pomocą idą nam agencje zajmujące się pozycjonowaniem oraz promowaniem Twojej firmy w Internecie. Sprawdź ofertę: LTB.pl

#51 Anastazja55

Anastazja55

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 23 listopad 2020 - 22:10

Firme można promować na najróżniejsze sposoby. Poprzez Facebook, zwiększyć zasięgi w ten sposób, poprzez pozycjonowanie stron, kończąc na ulotkach, plakatach itd. Co do pozycjonowania czy wogóle reklamy najlepiej jest to zlecać na prawdę komuś rzetelnemu i profesjonalnemu jak np panu Mateuszowi http://mateuszkozlowski.pl/ Bardzo doświadczona osoba. I pozycjonuje strony az do uzyskania pozycji top 3 google

;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych