Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak wybrać dobre szkolenie

wróć do serwisu Kadry 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 515559 postów

Napisano 23 wrzesień 2010 - 11:18

Komentarz do artykułu: Jak wybrać dobre szkolenie?

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2010 - 11:18

szukam dobrego szkolenia z zarządzania zasobami ludzkimi - dobrego i praktycznego - ktoś był na ciekawym szkoleniu - możecie cos polecić???

#3 Guest_Pani

Guest_Pani
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 11:04

Firma Human Partner ma ciekawe szkolenia, na pewno mają coś z zarządzania zasobami ludzkimi. Zaglądnij na ich stronę www.humanpartner.pl

#4 Guest_Anka

Guest_Anka
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2014 - 22:51

Szukałam ostatnio szkolenia ze sprzedaży i przyznam, że ciężko wybrać dobre szkolenie, które prowadzone jest na dodatek przez świetnego trenera. Teraz na rynku jest tyle firm i tyle szkoleń, że nie wiadomo na co zwracać uwagę. Szukałam chyba z tydzień i z nf wybrałam ok.10 szkoleń, które mnie zainteresowały. Wysłałam zapytania- z czego odpowiedziała tylko połowa (pewnie ta druga połowa ma tyle zleceń, że nie wyrabia się z odpisywaniem klientowi), zadzwoniłam do tej połowy i rzeczowo udało mi się porozmawiać tylko z dwoma kobitkami. Zdecydowałam się na firmę szkoleniową SOLBERG i śmiało mogę polecić. Szkolenie mega pozytywnie mnie zaskoczyło. Link dla chętnych www.solberg-szkolenia.pl

#5 Guest_Aj

Guest_Aj
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2015 - 15:28

Do zarządzania ludzmi przydają się też szkolenia z odczytywania ich zachowań. Zresztą w jakiej sytuacji się nie przydają ;) Jestem świeżo po serialu Magia kłamstwa i znalazłam coś takiego: www,fordcoaching.com brzmi ciekawie, wybieram się na najbliższe, żeby sprawdzić :)

#6 Guest_Jakub Sergiel - Witalni.pl

Guest_Jakub Sergiel - Witalni.pl
  • Goście

Napisano 24 maj 2017 - 22:33

Jak widać po powyższych komentarzach, chyba raczej nie pisali ich prawdziwi uczestnicy :) - nie można się temu dziwić, bo w Internecie opinii pozytywnych raczej nikt nie pisze! Ale w porządku, komentarze spełniają swoją role - promują powyższe firmy szkoleniowe i można od razu skopiować nazwę do paska przeglądarki czy wyszukiwarki.... więc jeśli trafiłeś tutaj bo szukasz ciekawych szkoleń to raczej z tego skorzystasz i miło spędzisz wieczór analizując oferty :) Ale czy faktycznie szkolenia tych firm będą dobre? Podejrzewam, że... tak. Rynek szkoleń jest bardzo duży, a jeśli chodzi o samą jakość - dużo zależy od samej osoby prowadzącej i na to polecam zwracać uwagę! Ok, dość pisania, czas wkleić swoją stronę: www.witalni.pl :) - przy okazji sprawdź również Zespół Witalnych, zapraszam! :)

#7 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2017 - 23:59

Fajnym rozwiązaniem na tle konkurencji jest Business Skills Academy, szkolenie które zajmuje 5-minut dziennie, składa się z fajnych animacji, trwa rok (!) i skoncentrowany jest na 48 umiejętnościach potrzebnych w codziennej pracy. Pierwsze, które faktycznie robię z przyjemnością,

#8 ramba33

ramba33

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 29 wrzesień 2017 - 20:41

Ostatnio słyszałem o cyklu szkoleń dotyczącej HR, które odbywają się w różnych miastach w Polsce. Dotyczą kwestii rekrutacji pracowników, zarządzania kadrą czy też marketingu w firmie. Organizowane są przez zespół specjalistów. Do tej pory szkoleń z cyklu HR na Szpilkach odbyło się w tym roku już XI edycji, a XII jest właśnie w trakcie w Rzeszowie.

#9 DanielNieznanowski

DanielNieznanowski

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 106 postów

Napisano 02 październik 2017 - 09:01

Z kilka miesięcy temu byłem na szkoleniu w trójmieście, dotyczącego bardzo teraz popularnego rozwoju osobistego. Szkolenie było organizowane w bardzo fajnym miejscu https://hotelwieniawa.com/hotel/konferencje. Jeśli chodzi o samo szkolenie - za dużo się nie dowiedziałem, może trochę wiedzy na temat jak być bardziej asertywnym. Uważam, że warto inwestować w szkolenia bardziej rzeczowe.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych