Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sposób na udaną imprezę integracyjną

wróć do serwisu Kadry 14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 515641 postów

Napisano 15 lipiec 2010 - 16:18

Komentarz do artykułu: Sposób na udaną imprezę integracyjną

#2 Guest_Mateo

Guest_Mateo
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2010 - 16:18

Co sądzicie o imprezach firmowych? Nie uważacie, że to trochę na siłę? W zasadzie pracownicy jeśli mają ochotę to spotkają się sami poza pracą, ewentualnie na firmowej "gwiazdce". Myślę, że w codziennych relacjach na płaszczyźnie biznesowej, czy firmowej nikomu nie jest niezbędna wiedza czy Kalina ma lęk wysokości, a czy Andrzej lubi krewetki.
Co o tym myślicie?

#3 Guest_crazy

Guest_crazy
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2013 - 13:59

Wiesz jak to jest, często niby chce się spotkać poza pracą, ale albo to jednemu coś wyskoczy, później innemu. Jeśli ma się z góry narzuconą datę, robi się wszystko, żeby się do niej dostosować.
Ja nie uważam, że impreza integracyjna to jakiś twór robiony "na siłę" - sporo swojego życia spędzamy właśnie w pracy i ważne, żeby mieć przyzwoite układy ze współpracownikami.
A sposób na udaną imprezę? Moim zdaniem to wszystko zależy też od rodzaju działalności, którą zajmuje się dana firma. W jednym przypadku toleruje się swojskie "posiadówki", ja jednak preferuję coś bardziej aktywnego.

Ostatnio w jakimś programie widziałam propozycję zorganizowania czegoś na kształt gry detektywistycznej. Od firmy, która zajmuje się organizacją takiej zabawy, dostaje się scenariusze, każdy wciela się w jakąś rolę, w zależności od wybranego tematu zabawy. Dla przykładu wybierając grę Śmierć w Cassino Flamingo - możesz wcielić się w rolę właściciela casyna, piosenkarza, albo sędziego ;) Zajrzyj na stronę KTO ZABIŁ? - http://www.ktozabil.pl/ - tam są wszelkie informacje:)

#4 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 18 marzec 2013 - 14:20

Generalnie fanie jest jak firma organizuje takie integracyjne spotkanie. Ludzie o wiele lepiej z sobą współpracują i lepiej się dogadują w pracy. Takim fajnym miejscem na pewno jest Rymanów i Hotel/Restauracja "Jaś Wędrowniczek". Organizują oni naprawdę super spotkania firmowe, począwszy od gier zespołowych, a skończywszy na wycieczkach w góry i grach zespołowych. Polecam!

#5 Guest_kozako

Guest_kozako
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2013 - 12:23

i koniecznie dużo alkoholu i dobrym jedzeniem:)
----------
http://security-secret.home.pl/

#6 Guest_nelly

Guest_nelly
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 15:47

na imprezach integracyjnych ciężko wytrzymać bez alko, ja mam masę takich spotkań, nawet kilkanaście w roku plus prywatne imprezy ale na te coraz rzadziej chodzę bo szkoda mi następnego dnia tracić na umieranie. byłam ostatnio na imprezie i przy wyjściu częstowali alcovitem, faktycznie następnego dnia czułam się dobrze więc chyba mogę polecić, wypiłam jedną szklankę alokovitu a wcześniej kilka drinków i lampkę wina do kolacji :)

#7 Guest_hub

Guest_hub
  • Goście

Napisano 28 maj 2013 - 16:54

Kozako dobrze mówi – nie ma udanej imprezy firmowej bez jedzenia i picia. Wtedy każdy jest dla siebie bardziej życzliwy, otwierają się całkiem nowe możliwości ;).

#8 Guest_dryg

Guest_dryg
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2013 - 19:56

Czasem aż za bardzo. Mogliby wymyślić jakiś środek, który by blokował przyjmowanie alkoholu po jakiejś wypitej ilości…

#9 Guest_ChrisWhitey

Guest_ChrisWhitey
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2013 - 18:39

Mi się wydaje że starannie przygotowana może wpłynąć pozytywnie na klimat w firmie. Mój szef zorganizował nam paintball, ale u nas w robocie siedzą sami faceci :/

#10 Guest_bury

Guest_bury
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2013 - 14:56

Ja nie przepadam za paintballem – byłem kilka razy i za bardzo się poobijałem.. Dobre to by było na urlopie ale kiedy przyjedzie iść po czymś takim na jakieś spotkanie.. oj kiepsko.
Co do picia na takich imprezach – my mieliśmy grilla w weekend, z kumplem oprócz sprayu na komary kupiliśmy sobie po dwie saszetki Alcovitu. Jakie było nasze zdziwienie że komary i tak cieły a kaca na drugi dzień nie było.

#11 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2013 - 16:41

I gdzie to można kupić? Bo nigdzie chyba czegoś takiego nie widziałem…
Mój sposób na udaną imprezę – dobre jedzenie i pozytywne nastawienie. I jestem jak najbardziej za aktywnym spędzaniem czasu, najlepiej jakieś aktywności bez rywalizacji między sobą. W pracy jej w zupełności wystarczy.

#12 Guest_hub

Guest_hub
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2013 - 16:46

Teraz to już kupisz chyba w każdej aptece. Jak będziesz kupował to lepiej weź sobie dwie albo trzy – lepiej działa.

#13 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 17:16

Ok. dzięki – na pewno sprawdzę, nawet już sobie zamówiłem ale przez internetową aptekę :D Straszny leń ze mnie. Widziałem, że na imprezie Playboya był ten Alcovit, to też swojego rodzaju impreza integracyjna ;)

#14 Guest_Horacy

Guest_Horacy
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2013 - 23:34

Witam,

Jeżeli szukacie firmy organizującej imprezy integracyjne to z chęcią zorganizujemy dla was niezapomnianą imprezę marzeń. Działamy głównie na własnym sprzęcie przez co miło was zaskoczymy ofertą, którą dopasujemy do każdego budżetu nawet tego najmniejszego.

Projekcja z ostatniej imprezy:

więcej info na stronie www.interskills.pl

Pozdrawiam
Kamil Wróblewski

#15 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1873 postów

Napisano 15 grudzień 2017 - 09:25

Patrzcie tutaj - https://www.zielonap...ta_dla_firm.php

Macie tam wszystko, co może przyjść wam na myśl, wiele zależy od waszych oczekiwań, budżetu...

Tam zrobią wam kulig z ogniskiem, pieczonego prosiaka, chłopskie jadło, dadzą saunę, zorganizują paintball czy loty balonem. A wszystko za normalne pieniądze. 

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych