Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pułapki w ubezpieczeniach OC i AC

wróć do serwisu Moja Firma 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103087 postów

Napisano 19 listopad 2012 - 13:35

Komentarz do artykułu: Pułapki w ubezpieczeniach OC i AC

#2 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 13:35

Jest sporo pułapek, które przygotowali dla nas ubezpieczyciele jednak zazwyczaj nasze problemy wynikają poprostu z naszego niepoważnego podejścia do sprawy. Sami jesteśmy sobie winni tego, że nie czytamy dokładnie warunków ubezpieczenia. http://www.comperia....olisach-ac.html - oto co nas jeszcze może spotkać.

#3 Guest_Antoś

Guest_Antoś
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2013 - 15:29

Mnie te pułapki już nie dotyczą. To przecież jest bzdura żebym ja musiał płacić tak wysoki podatek OC za samochód którym praktycznie nie jeżdżę albo wyjeżdżam tylko parę razy w roku i tylko wiejskimi drogami wyłącznie w czasie złej pogody. Poszedłem do wydziału komunikacji i wyrejestrowałem ten samochód, pokazałem dokument że niby został przekazany na złom ale blachy rejestracyjne niby skradzione, sobie zostawiłem. W ubezpieczalni pokazałem że samochód jest wyrejestrowany i żegnaj OC. To nawet jest leprze bo w ten sposób zaoszczędzę także na przeglądach auta i mogę go mieć na zawsze bez opłat. Jeśli mają wirtualnego policjanta to teraz będą mieli wirtualne pieniądze a w moim garażu może sobie stać jakiś złom na kółkach. Garaż mam zawsze zamknięty, pies nie dopuści nikogo na teren zagrody, jak by co to siekierę mam zaraz za drzwiami i łeb utnę, zakopię, ślad zaginie. Mój sąsiad jest lepszy bo na dwa takie same auta z tego jeden wyrejestrował w podobny sposób, załatwił drugie blachy rejestracyjne i kupił na zamówienie na giełdzie naklejkę na przednią szybę z numerem rejestracyjnym drugiego auta. W ten sposób jeżdżą dwoma autami na tym samym dowodzie rejestracyjnym. Rząd nas okrada, kradną miliardy skorumpowani złodzieje więc i my w miarę możliwości też musimy zacząć kombinować.

#4 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 26 marzec 2015 - 10:12

Jest tyle pułapek, że polecam skontaktowanie się z profesjonalistami w celu dochodzenia odszkodowania np. z Kancelarią Odszkodowawczą CITO w Krakowie. Pomagają kiedy np. ubezpieczyciel zaniży odszkodowanie przez użycie części zamiennych.

#5 Guest_Oszukany

Guest_Oszukany
  • Goście

Napisano 20 listopad 2020 - 21:17

Dzień dobry, mam problem, proszę o pomoc. Dwa tygodnie temu zakupiłem samochód. W bardzo niskim budżecie, wyznacznikiem były długie opłaty. W ogłoszeniu było napisane OC do 14.09.2021 roku. Na miejscu w rozmowie z handlarzami dopytywałem do kiedy są opłaty- zostało potwierdzone, że OC jest opłacone do 14.09.2021 roku. W momencie spisania umowy kupna auta handlarz powiedział, że zgubił polisę i mi jej nie może fizycznie przekazać, ale podał numer i sprawdziliśmy, że faktycznie polisa jest. Dzisiaj przyszło zawiadomienie, że polisa od września nie jest opłacona i ja muszę ją opłacić. Sprzedawca mnie oszukał- nie powiedział o nieopłaconej polisie, mało tego, potwierdził, że jest opłacona. Co mogę w tej sytuacji zrobić? Jak domagać się opłacenia polisy? Oczywiście sprzedawca nie poczuwa się do odpowiedzialności. Będę wdzięczny za pomoc.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych