Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak napisać apelację?


wróć do serwisu Moja Firma 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

    Zaawansowany użytkownik

  • Administratorzy forów
  • 102657 postów

Napisano 21 grudzień 2011 - 13:12Komentarz do artykułu: Jak napisać apelację?

#2 Guest_grzesiek

Guest_grzesiek
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2011 - 13:12

i dalej nic nie rozumie dalej

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2014 - 15:03

A jeżeli osoba która pisze apelacje jest chora i nie zdąży napisać morze prosić o drugi termin

#4 Guest_Złodziej

Guest_Złodziej
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2016 - 23:02

To wszystko jest tak napackane zeby nikt tego nie zrozumiał to jest po to zeby mogli doic pieniadze adwokaci. Zeby sad miał sprawę za sprawa, aby i ch dzieci mogli studiować prawo i mamusia i tatuś juz załatwia stanowisko. Wiele spraw jest zależna od tego ile masz pieniędzy, czy pójdziesz siedzieć, czy nie lub dostaniesz mniejszy wyrok chodzby w zawieszeniu. Bardzo dużo sędziów i prokuratorów to łapówkarze kase przeważnie zdobywają przez adwokatów raczka rącze myje. Adwokat broni biznesmena który nakradł trochę kasy jakieś 10 mln. Zwyczajny zjazdach chleba dostałby odrazu niezły wyrok, a tu taki biznesmen bierze dobrego adwokata, który z sędziami i prokuratorami pije wódkę - i sprawa wyglada tak: adwokat mowi do prokuratora, czy sędziego, którego zna, ze gość, który go wynajął płaci 1mln za wyrok w zawieszeniu. Adwokat mowi do swojego obrońcy, ze nie ma problemu, ale sad chce 2mln, bo trzeba sie podzielc, a kilka osób jest i tak to wyglada w praktyce. (Sprawdzone zródło bezpośrednio od kolegi mecenasa)

#5 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2017 - 15:18

wszystko się zgadza dokładnie to jest po to aby te łachudry nabijały swoją kiese a nie pomagały prostym zjadaczom chleba, to tałatajstwo ten smród i gnój to powinno być wzięte za ryj natychmiast. Sprawiedliwość???????? Boże koczhany jaka sprawiedliwość a jeszcze taka instytucja jak sądy nasze te kureskie.

#6 Guest_Cegła

Guest_Cegła
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 16:58

znany sędzie w rozmowie ze mną opowiedział dowcip: wchodzi interesant do Sądu i mówi do sędziny :"Wasza sprawiedliwości", a na to Sędzina oburzona : "tu nie jest żadna sprawiedliwość, tu jest Sąd" i zapamiętajcie to sobie.....Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy