Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zasady dostępu do akt sądowych

wróć do serwisu Moja Firma 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102713 postów

Napisano 15 październik 2011 - 19:08

Komentarz do artykułu: Zasady dostępu do akt sądowych

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 15 październik 2011 - 19:08

aaaaaaartykułanonimowy, nie mam dyskusji bo z kim i o czym.

#3 Guest_AliG

Guest_AliG
  • Goście

Napisano 21 październik 2011 - 13:39

Chciałem polecić OkKRS świadczy usługi w zakresie kopiowania akt z KRS z całej Polski. Wykonuje zdjęcia akt rejestrowych spółek, uchwał, sprawozdań finansowych, list członków zarządu i wszelkich innych dokumentów znajdujących się w aktach. Usługa jest o tyle korzystna ze zaoszczędzasz czas, pieniądze, rezygnujesz z podróży do innego miasta aby zapoznac się z aktami. Szczegóły na stronie www.okkrs.pl

#4 Guest_czekajaca

Guest_czekajaca
  • Goście

Napisano 24 listopad 2011 - 23:05

Moja sprawa sie zakonczyła chciałam zobaczyć protokoły z posiedzeń sądu,napisałam podanie bo takie jest wymagane od kilku dni dzwonie do sekretariatu z zapytaniem kiedy moge te akta przejżeć? Pani nie ma akt i nie wie gdzie sa,,czy to nie dziwne?W mojej sprawie Sad dopuścił sie zaniedbań,matactwa potrzebuję kopi ponieważ odwołałam sie od wyroku.Czy to możliwe że sędzia może przetrzymywac akta?

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 listopad 2011 - 20:32

Proszę zapytać na stronie forumprawne.org Tam pomagają

#6 Guest_zainteresowana

Guest_zainteresowana
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2018 - 06:01

Dzień dobry , Dlaczego żona ,ie może w obecności i woli małżonka wspólnie z nim przeglądać )czytać) akta sprawy ,która pośrednio dotyczy jej np. sprawa spadkowa ,czy wydziedziczenia?

#7 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 09:35

Jeśli jest Pan strona postępowania , może Pan napisać upoważnienie w którym , upoważni Pan zonę do czytania akt.

#8 Guest_Jank

Guest_Jank
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 16:40

Dzień dobry Czytelnia akt, można telefonem wykonywać zdjęcia akt a jak przedstawia się sprawa z nośnikiem CD zawierającym dokumenty? Można udać się z laptopem i skopiować płytkę? Andrzej

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych