Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak można wyliczyć kwotę odszkodowania i kiedy odszkodowanie się nie należy?

wróć do serwisu Moja Firma 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102661 postów

Napisano 25 marzec 2013 - 01:09

Komentarz do artykułu: Jak można wyliczyć kwotę odszkodowania i kiedy odszkodowanie się nie należy?

#2 Guest_rzeten

Guest_rzeten
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 01:09

Nie ma matematycznej metody wyliczenia zadośćuczynienia. Natomiast odszkodowanie jak najbardziej. Wiecej na www.generatorodszkodowan.pl

#3 Guest_AnLex

Guest_AnLex
  • Goście

Napisano 29 marzec 2013 - 19:36

Świadczenia odszkodowawcze z polisy OC podlegają innym zasadom. Jeśli ktoś potrzebuje konsultacji prosimy o kontakt tel. 721 401 000

http://www.kancelariaanlex.pl/

#4 Guest_Rita

Guest_Rita
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 08:18

Z kwotą odszkodowania jest różnie i zależy też często od okoliczności. Dlatego najlepiej poradzić się firmy odszkodowawczej. Ja korzystam z usług ADVOCO. Dzięki nim dostałam duże odszkodowanie za wypadek.

#5 Ela Mikołajczak

Ela Mikołajczak

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 31 październik 2018 - 15:04

Tak naprawdę najlepiej jest powierzyć prowadzenie takiej sprawy jakiejś firmie, która się tym zajmuje. Robią wszystko za Ciebie i nie musisz sie niczym stresować. 

Miałam wypadek w pracy w Anglii- wiadomo, nie dość, że stres, to jeszcze bariera językowa, ale poszukałam firmy, która pomaga w takich sprawach Polakom na Wyspach i dostałam wysokie odszkodowanie, w sumie to się nawet nie spodziewałam. 

Polecam, gdyby komuś było to potrzebne: 

#6 marinet

marinet

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 05 listopad 2018 - 20:51

Zgadzam się z przedmówcami że ciężko jest stwierdzić jednoznacznie jaka kwota się nam należy , duży wpływ na kwotę mają okoliczności wypadku. Często również bywa tak że uważamy że oferowana przez ubezpieczyciela kwota jest zaniżona. I właśnie dlatego warto zapoznać się z https://auxilia.pl/z...c-poszkodowany/ i dowiedzieć się czy warto złożyć apelację. 

#7 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 19 listopad 2018 - 10:18

Firma odszkodowawcza to bardzo dobry pomysł. Mają większe doświadczenie i kompetencje niż przeciętny Kowalski. Ja osobiście korzystam z pomocy ADVOCO. Bardzo profesjonalni i skuteczni!

#8 Guest_Adrian

Guest_Adrian
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 23:04

Zgadzam się z poniższym postem. Ja sam mając problem z odzyskaniem odszkodowania skorzystałem z polecenia od znajomego. Kancelaria T&W bardzo mi pomogła, także polecam Wam również, jeśli macie jakiś problem z odzyskaniem hajsów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych