Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dlaczego warto kupować walutę w kantorach internetowych?

wróć do serwisu Moja Firma 52 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102443 postów

Napisano 06 marzec 2012 - 23:58

Komentarz do artykułu: Dlaczego warto kupować walutę w kantorach internetowych?

#2 Guest_???

Guest_???
  • Goście

Napisano 06 marzec 2012 - 23:58

Jak to jest z tymi kantorami internetowymi? Kupuję walutę i wpływa mi ona na moje konto w banku?

#3 Guest_hungar

Guest_hungar
  • Goście

Napisano 11 marzec 2012 - 15:05

Tylko 10 min. dziennie i konto na paypal.
9$ za ocenę reklamy.
http://MixSurv.com?ref=1162834

#4 Guest_olka

Guest_olka
  • Goście

Napisano 15 marzec 2012 - 16:30

Powiem na przykładzie fritz exchange bo z niego korzystam, ale chyba wszędzie jest tak samo. Trzeba mieć konto złotówkowe i walutowe, no i jak się wymieni kaskę w platformie trzeba zlecić polecenie przelewu i wtedy będzie się miało walutę na swoim koncie bankowym ;) nic trudnego

#5 Guest_jarencki

Guest_jarencki
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 13:58

Jest to całkowicie pozbawione sensu - jeśli ktoś myśli o inwestycji z prawdziwego zdarzenia, to polecam hale Jartomu. Na nich można doskonale zarobić - przy aktualnych cenach nieruchomości można zrobić doskonały interes.

#6 Guest_kaja

Guest_kaja
  • Goście

Napisano 10 październik 2012 - 23:04

Ja wszystko to znam z życia, ze tak powiem, bo 3 krotnie juz wymienialismy pieniądze własnie w takim kantorze, dokładnie w zyskac.pl I potwierdzam ze jest to i wygoda i ułatwienie bo wszystko robisz od siebie z domu.

#7 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 28 październik 2012 - 09:24

gupi komentazs

#8 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 28 październik 2012 - 09:26

super rozwu ale itak koham

#9 Guest_burek

Guest_burek
  • Goście

Napisano 16 listopad 2012 - 12:45

Kantory internetowe mają niższe wyceny - o wiele niższe.
Moim zdaniem w tym momencie są lepsze metody inwestycji - posiadając kapitał, fajne pieniądze można zrobić na halach magazynowych Jartomu, ale mówimy o sumach wyrażanych w milionach złotych.

#10 Guest_marcel

Guest_marcel
  • Goście

Napisano 23 luty 2013 - 00:53

Ja wymieniałem już wielokrotnie na kantoronline.pl i przyznam ze naprawde z samym transakcji byłem bardzo zadowolony. Poszło szybko i tak jak sobie zakładałem.

#11 Guest_kantor solec

Guest_kantor solec
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 23:32

Myślę że warto wymieniać walutę przez internet bo jest to tania i bardzo wygodna forma ;-) a ja zazwyczaj korzystam ze sprawdzonego kantoru http://www.kantorsolec.pl

#12 Guest_ruda

Guest_ruda
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 23:16

A ja korzystam z różnych serwisów - za każdym razem sprawdzam zestawienie kantorów online strefawalut.pl i wybieram ten, który w danym momencie wygląda najatrakcyjniej

#13 Guest_kozako

Guest_kozako
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2013 - 22:48

bardzo przydatne informacje
---------
http://www.friseureinrichtungen.eu/

#14 Guest_rup

Guest_rup
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2013 - 15:31

@kozako, jeżeli chcesz się lepiej zorientować w kwestii kantorów internetowych - polecam porównywarkę strefawalut.pl. Sama na początku nie bardzo wiedziałam, o co chodzi z tymi kantorami, jak działają, ale tam wszystko jest wyjaśnione i można porównać oferty różnych e-kantorów

#15 Guest_Petix50

Guest_Petix50
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 13:10

Bardzo przydatny artykuł, ja jednak wciąż dość sceptycznie podchodzę do kantorów internetowych i wymieniam pieniądze w tradycyjnym kantorze:
http://www.kantorpar...tor-poznan.html

#16 Guest_monia

Guest_monia
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2013 - 14:28

Ja odwiedzam kantory internetowe regularnie ;)
Głównie korzystam z InternetowegoKantoru, ale na bieżąco czytam opinie zamieszczane na stronie rankingu jakikantor.pl i jeżeli jakiś inny wygląda ciekawie - sprawdzam

#17 Guest_basst

Guest_basst
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 23:26

Warto, warto. Bardzo często w kantorach online można trafić naprawdę na "okazje". Ja często sprawdzam kursy w porównywarce kantorów kantorbox.pl

#18 Guest_sylwia5

Guest_sylwia5
  • Goście

Napisano 11 maj 2014 - 10:30

Dlaczego warto? To komfort i wygoda. Przy okazji też oszczędność pieniędzy. Takie kantory jak www.amronet.pl często proponują promocje i możliwość negocjacji cen,

#19 Guest_Martyna39

Guest_Martyna39
  • Goście

Napisano 11 maj 2014 - 20:14

Tak, to oczywiste. Oszczędza się czas i pieniądze. Sama mam kredyt w CHF, więc często wymieniam walutę i odkąd zrezygnowałam ze zwykłego kantoru na mieście na rzecz Amronet.pl oszczędzam prawie 70 zł każdego miesiąca. Mogę też spłacać bezpośrednio z „kantorowego” konta użytkownika, co przyspiesza i ułatwia mi przekazywanie środków na raty zobowiązania. Księgowanie jest automatyczne, więc przelewy docierają bardzo szybko i absolutnie bez żadnych pomyłek, no i mogę korzystać z usług kantoru codziennie, o dowolnej porze.

#20 Guest_jimmy

Guest_jimmy
  • Goście

Napisano 06 październik 2014 - 19:09

Moim zdaniem również warto. po pierwsze - wygodnie. Wydaje mi się, że nawet byłbym skłonny płacić więcej za taką wygodę. A po drugie - fajny, szybki dostęp do okazyjnych kursów. idealnie. Polecam porównywarki i pewny kantor.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych